Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 890
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 742
Istin@,не мога да дам съвет! Hug
Аз прокървих в 5 седмица и няколко дни и по видеозон ми измериха 6,5 мм. и казаха,че е нормално!
Предполагам няма проблем и при теб!
Ходи по скоро на лекар и даже и при друг за 2 ро дори и 3 то мнение Hug
Стискам палци всичко да е наред! Praynig Hug

Ваче,на вън верно какъв сняг заваляяя ooooh!  
 

# 721
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен Hug!Следя ви постоянно да знаете.♥Димяни ♥  видях,че обсъждате пчелното млечице,и че е на капсули,и да ти кажа,че има пчелно млечице на сироп,който става за малки деца,дъщеря ми го е пила на около 1-2 годинки.Сиропа се казва Апетон.Ще потарся в нета информация и пак ще пиша.Димяни ето,намерих гоhttp://www.framar.bg/apeton-sirop-125-ml.-pid30000273.html

# 722
  • Мнения: 112
Ами аз за два дни при двама бях.Първия каза ,че има бременност, но на тези дни било рано за каквото и да е повече и вчера.
За жълтъчно мехурче нищо не каза, сигурно не е видяла  и за това се съмнява.На моменти изпадам в голямо отчаяние, сигурно др. седмица ще ида и при 3-ти доктор Tired

# 723
  • Мнения: 109
Добро утро момичета,моят ден започна ужасно.Трябваше да ходя в НАП,че изведнъж се оказах със спрени здравноосигурителни права и се разправях 3 часа,то чакане ли не бе6е,та молби ли не бяха и това седене права ме измори тотално. сега съм на работа и така. Истина аз прокървих 5г.с. и 5 дни и все още си прокървявам от време на време,но ембриона си се развива добре въпреки това, а жълто тяло ми видяха 6г.с. и 4 дни, както и тогава се чуха начални пулсации.

# 724
  • София
  • Мнения: 13 217
Ами аз за два дни при двама бях.Първия каза ,че има бременност, но на тези дни било рано за каквото и да е повече и вчера.
За жълтъчно мехурче нищо не каза, сигурно не е видяла  и за това се съмнява.На моменти изпадам в голямо отчаяние, сигурно др. седмица ще ида и при 3-ти доктор Tired

За 2 дни няма какво да се промени. Ако няма жълтъчно мехурче щеше да ти каже. Без него няма какд а има ембрион и се вижда доста добре. Необичайно е да го няма и в такъв слуай няма да те чака 20 дни  Wink

# 725
  • Мнения: X
Istin@,   bouquet Hug Дай Боже всичко да е наред, опитай да не се тревожиш . Аз миналата година ходих на гинеколог, чийто видеозон показваше по-малки от действителните размери. А и дължината на цикъла е от значение също за датата на зачеване.

# 726
  • София
  • Мнения: 5 742
Alekssia,мерси много още днес ще гледам да го взема и се надявам да има ефект Praynig Hug

Аз пак имах среща с тоалетната чиния  Sick
Чувствам се ужасно вече и много се уморих.... дано скоро минава това Praynig Confused

# 727
  • Мнения: 112
Благодаря на всички Hug
Наистина ще почакам и ще се опитам да не го мисля, но знаете колко е трудно.
Мисля си,че ако това ще е моето бебе ще е, ако не - нищо не мога да направя!

# 728
  • Варна
  • Мнения: 245
Истина, много често се случва прокървяване  в началото, за размерите са ти обяснили момичета, мани ги. Още е рано за каквото и да е. Просто имай търпение и изчакай, всичко ще е наред. С тревогите се не помагаш на точката  Hug
Дамяни дано скоро отмине  Hug
Кат а ти умната  Naughty По чия вина са ти спрени правата?
Ох имахме нови мами, сега се сетих  Blush добре дошли и лека бременност.

# 729
  • София
  • Мнения: 5 742
Лейди,вие оздравяхте ли?

Кат,с НАП никога не ми се е разправяло то си е един ад  Twisted Evil #2gunfire

# 730
  • Мнения: 109
Ами по вина на счетоводителката,а аз ходя да и оправям бакиите...... #2gunfire Надявам се вече всичко да е наред и да не ми се налага да се връщам е онзи ужас меко казано ooooh!

# 731
  • Мнения: 21
♥Димяни ♥ няма защо,радвам се че мога да помогна Hug,дано има ефект сиропа!Istin@ успех,дано всичко е наред!

# 732
  • Мнения: 120
Хайде, дойде време и аз официално да се обознача. Страх, не срах, вече съм в 8 г.с. Вчера бях на лекар и чухме сърдечните тонове, всичко с ембриончето е наред. Вече по-редовно ще се включвам и аз в дискусиите ви. Стсикам палци на всички с притеснения да изчезнат всякакви съмнения , че нещо не е наред, както се получи при мен. smile3525

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 12:53 от legeo

# 733
  • Мнения: X
legeo  Hug здравей! Успешно и леко бременеене!

# 734
  • У дома
  • Мнения: 59
Айде и аз да драсна за последно в тази темичка, че като гледам следобед ще си имаме нова, та да я побутна да върви напред.

Понеже нашата счетоводителка не й харесва много да й задават въпроси, аз отидох до НАП и си взех идентификационен номер (май така се казваше), с който мога в сайта на НАП да си видя осигурителен стаж, придвижени болнични и такива неща, за сега всичко е ОК.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт