Лунна диета-28.02.2010г-НЕДЕЛЯ от 18:38ч-ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 5 749
  • 127
  •   1
Отговори
  • под дъгата
  • Мнения: 89
ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ



ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА: 28.02.2010- НЕДЕЛЯ от 18:38ч.
И СВЪРШВА НА: 01.03.2010- ПОНЕДЕЛНИК в 19:08ч.



 Известно е, че Луната диктува не само океанските и морски приливи и отливи, но влияе по подобен начин и на човешкото тяло, съставено предимно от вода.

Много диетолози препоръчват на пациентите си т.нар. лунна или течна диета:

Тя се основава на цикличността на лунните фази и регулира по естествен начин състоянието на течностите в организма. Освобождава тялото от вредни вещества и токсини, натрупани вследствие на неправилно хранене.

По време на диетата, която продължава най-малко едно денонощие, е добре да се приемат само течности - минерална вода, плодов чай без захар, прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове, много малко рядко кафе без захар.

Вторичен ефект от диетата е, че отслабвате постепенно - за месец могат да се свалят от 1 до 3 кг.

Диетата се прави веднъж седмично според фазите на луната. Тя започва в определен час, който съвпада с началото на съответната фаза, и приключва след 24 часа и 30 минути. Ден преди това е добре да намалите количеството на храната, която поемате.

Не забравяйте по време на диетата да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Има няколко възможности/варианти за спазване на лунната диета:

1. за 24 часа и 30 минути по време на фазата;
2. в рамките на 3 дни или тридневка (деня преди фазата, самата фаза и деня след фазата), тоест започва се 24 часа преди началото на фазата и се приключва 24часа след края й. През допълнителните 2 дена може да се консумират и плодове;
3. за 4 дни по примерна диета на съфорумка, която започва 3 дни преди фазата и включва самата фаза като 4-ти ден (препоръчва се да се прави само веднъж в месеца)

Примерно меню за третия вариант:
Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.
Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.
Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.


Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара. Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле, тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол. Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.


Подвластни на Луната
Това не е метафора. Още нашите прабаби са забелязали, че организмът ни реагира на лунните промени. Ако познавате фазите на Луната и какво е подходящо за тялото ви в този период, можете да си помогнете в поддържането на добра форма.

Какво препоръчват специалистите относно различните козметични манипулации по време на различните лунни фази може да прочетете тук

А как влияе Луната в различните зодиакални знаци  и какво се препоръчва или не в конкретните периоди може да прочетете тук

И нека пиейки вода


или фреш

да изглеждаме така!
                         
                          


                      
                                    
Всички фази на луната можете да откриете на http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2010/ или http://www.astrohoroscope.info/moon.htm




                            

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 22:09 от buba_lina

# 1
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Заповядайте в новата тема!Сладкишче,позволих си да те заместя,но...идвай си по-бързо Hug
Успех момичета и мнооого минуси след фазата!

# 2
  • България
  • Мнения: 490
записвам се и аз.
28.02 ми е последен ден от 90дневната диета и е плодов.
01.03 ще ми е пак плодов.
3 плода и много вода и чаи с малко мед.
успех на всички! Hug

# 3
  • Мнения: 199
Бубка   багодарско за темичката    bouquet
Joy  Пу, пу трета ....  Записвам се за 28.ІІ и 1.ІІІ  Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 336
 Hug
И аз съм с вас  Party
Успех, лунички  bouquet

П.П. Бубка - и аз благодаря за темата  bouquet

# 5
  • Мнения: 242
този път и аз пак с вас! ще се пробвам даже тридневка......ама не съм сигурна

# 6
# 7
  • Мнения: 700
Аз тридневка няма да правя, защото менюто трябва да е плодове например, а на мен плодовете не ми се отразяват добре на стомаха. Обичам ги, но в умерени количества. Както и да е ..., ама искам да ви се похваля, че след предишната фаза бях минус 1 кг, а сега съм още 1 кг надолу. Спазвах принципа да не се нахвърлям на храната, а карам на кис.мляко с овесени трици, зеленчуци и по 1 варен картоф наобед, а вечер също много салата с нещо друго, каквото има. Пия много, много вода и вървя всеки ден по 4 км бързо темпо. Готова съм за 28-ми, мисля, че по-леко ще го изкараме.

# 8
  • Мнения: 1 559
Тук съм и аз Wink.И на мен ми се ще тридневка..ама ще видим newsm78.От 3-ти започвам житния...и искам да се подготвя.Ама пусто сладко бе хора.Тоз шоколад незнам вече. Sick

# 9
  • Мнения: 6 390
и аз с вас

# 10
# 11
  • Мнения: 10
пак съм с вас момичета Hug

# 12
  • Мнения: 786
Да не се заричам,но ще видя как ще ми тръгне почивката на планината и може да успея.Много ме блазне пълнолунието.Аз не гоня кг.,а изчистването.А тогава го усетих най-яко както казва мойта принцеса.А е още на 5.Не ми се мисли като стане на 15...
Хайде успех на всички Stop

# 13
  • Мнения: 0
Привет и от мен. На 28-ми и аз ще съм с вас. Мисля да направя тридневката, дано да издържа.
Megan 79 напълно те разбирам за сладкото, без всичко мога, но без него- не, пристрастена съм към него.
Успех на всички лунуващи и да се похвалим с повече свалени килца!

# 14
  • Мнения: 83
 Hug ето ме момичета!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ

# 15
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Аз започвам утре-3 дни на сокове,чай,може и плод да хапна.Всъщност аз правя детоксикация-но си е вид тридневка според лунната диета.Успех момичета  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 380
buba_lina благодаря за темата!  bouquet

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм с вас за 3 дневка  Peace

# 18
# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Peace

# 20
  • Мнения: 564
Ще ми се тридневка, ама така не ми се вярва да успея  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 389
Да не ви изпусна.... На всички тридневки-възхищавам ви се и успех!

# 22
  • Мнения: 465
Хоп и аз.  Peace Този път ще се пробвам на тридневка.  Blush

# 23
  • Мнения: 97
Записвам се в темичката Hug От утре ще почна по-лек режим на хапване, че кърмя, а на 28 - течности - да видим как ще ми се получи Rolling Eyes

# 24
  • под дъгата
  • Мнения: 89
buba_lina благодаря за темата!  bouquet
  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 731
Айде и аз тука.Настройвам се за неделя.Последният път имах -1кг. Party Party

# 26
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен!
Вече с нетърпение чакам лунуването, много добре се
чувствам след него.
Искам да ви питам, ако деня преди и след фазата ям
зеленчуци вместо плодове, проблем ли ще е ?
Не ми отразяват добре плодовете и ги избягвам по принцип.
Какво ще кажете?
Лек ден на всички!

# 27
  • софия
  • Мнения: 88
и аз съм с с вас и този път... отразява ми се чудесно... така или иначе от известно време все гладувам... ме ми тежи да изкарам 24ч. на течности Simple Smile

ще се опитам от днес до неделя плодчета, пък да видим каква ще я свърша... дано успея
  Praynig Praynig

хубав ден и се влючвайте за кураж Simple Smile

# 28
  • Мнения: 700
kiara69, и на мен плодовете не ми действат добре, мисля си, че няма лошо да са зеленчуци.

Аз си разбутах стомаха с един антибиотик, който пих за гинекологичен проблем и сега чакам с нетърпение 28-ми, за да се прочистя малко. Предната фаза все още го пиех, но сега вече не и дано стомаха ми се успокои.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 365
Вместо плодове и зеленчуци ви предлагам айрян. Киселото мляко е много добър вариан за прочистване. Последния път пробвах и съм много доволна. Изобщо не огладняваш. Бях -1кг. newsm10

# 30
  • Мнения: 53
Здравейте при мен последния път не ми се получи,ще видя какво ще направя сега.
Дали пък на мен не ми действа луната newsm78

# 31
  • Мнения: 700
Това с айряна е добра идея.

vichi95, ако постоянно пазиш диети, може би гладуването през лунните фази не може осезаемо да ти се отрази, но има смисъл от него - очистваш токсините.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте Hug ! Ще се включа в лунната диета и аз, не толкова за отслабване ,колкото за прочистване.
Buba lina, ти пиеш ли английска сол сутрин? Ако да сле колко време ти се отразява?

# 33
  • София
  • Мнения: 512
От 18,38 в неделя, до 19,08ч. в понеделник, това ли е периода?
Бях решила да е тридневка, ама май повече клоня към 24ч., още повече, че мъж ми няма да го има, за да ме изкушават някакви ястия  Wink

# 34
  • Мнения: 1 559
Аз смятам да е тридневка Whistling....като деня преди лунуването да си направя една голяма тенджера с зелен4укова супа(по възможност без картоф..или само 1 за аромат Mr. Green) и да карам на нея.А по време на лунуването да си хапна някой и друг плод...Следващия ден пак супата и така..офф големи надежди пак.. Joy Joy

# 35
  • Мнения: 465
Отчитам се с половин ден.  Mr. Green Почнах от днес тридневката, малко подраних, но имам усещането, че имам нужда точно от прочистване. Напоследък им отпуснах края на разни фабрични боклуци и се чувствам "натоварено". До неделя вечер ще хапвам само зеленчуци и плодове - свежи. Плодовете ще гледам да са предимно цитруси и до обяд. Чайчета и вода е ясно.
После ще лунувам.
До тук едно сутрешно тичане (тичам 3-4 пъти седмично по принцип), един фреш грейпфрут и портокал, сега малко салата - соеви кълнове, чери доматки, краставици и моркови.
Решила съм ако много прегладнея да цапна една лъжица мед или 50гр сини сливи.

Успех на всички.   bouquet

# 36
  • под дъгата
  • Мнения: 89

Buba lina, ти пиеш ли английска сол сутрин? Ако да сле колко време ти се отразява?

Да,пия английска сол,но при всеки се отразява различно.Но за да не спамя тук-виж темата за детоксикация на д-р Михайлов http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454617.0   Peace

# 37
  • Мнения: 407
И аз съм с вас на 28.

# 38
# 39
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Утре и аз съм с вас.
До 18 ч.ябълки и зелева супа, а после до вторник сутринта вода и глад Laughing
Ако издържа разбира се Mr. Green
 newsm10

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 16:09 от мама барба

# 40
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен  Hug редактирам се, че съм объркала темата... но ще ви чета с интерес

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 07:21 от ТрендаФила КуКуригова

# 41
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Здравейте и от мен  Hug за втори път правя детоксикация. Спряла съм се на варианта 3 дена само вода, фреш, чай, четвърти ден захранване. Като първите три дена сутрин пия английска сол, една супена лъжица разтворена в малко топла вода. В началото се притеснявах, че няма да изляза от тоалетната цял ден, а всъщност се оказа, че въобще не е така  Mr. Green Много добре се чувствам, дразня се малко вкъщи като хапват, особено вечер, когато всички се събираме на масата, тогава аз ставам и излизам на дълга разходка с кучето  Mr. Green Поздравявам всички с начинанието. Успех  Hug
Трендафила-ето ти темата за детоксикация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454617.0 ,тук е само за лунната диета  Peace

# 42
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
 Peace

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 184
Посвикнах вече - трето лунуване ще ми е. Ще пробвам тридневка.  Успех  Hug

# 44
  • България
  • Мнения: 490
неделя и понеделник ще съм на малко плодове и мн вода.с ниско кръвно съм и се претеснявам да е само вода,а и чесно казано знам че ще се проваля..
ако сваля 1кг ще съм мн мн щастлива!
успех на всички!

# 45
  • Мнения: 1 731
Момичета,английската сол за какво я пиете сутрин? newsm78

# 46
  • под дъгата
  • Мнения: 89
tonnny_bg-не се пие англ.сол при лунна диета,това е при детоксикация.Просто споделих какво правя аз сега,но доста момичета се объркват и  Stop Обещавам няма да споменавам повече Embarassed
Росито-какви са тези съмнения?Разбира се,че ще успееш!Плодувай си с мнооого вода,чай и фреш и ще си говорим във вторник Wink Успех!

# 47
  • Мнения: 1 731
Ааа,ясно. Peace Hug
А какъв чай е за предпочитане?Зелен ли или който и да е? newsm78

# 48
  • Мнения: 190
И аз ще се пробвам да изтърпя 1 ден на лунната диета. Успех на всички!

# 49
  • Мнения: 154
Добро утро!
Почнах тридневката, но ще е със зеленчуци. За обяд ще си направя една голяма салата, утре на вода и чай и във вторник - пак салата.
Успех на всички!

# 50
  • Мнения: 1 559
Оф и аз уж съм на тридневка,ама снощи похапнах шепа ядки Whistling....а вечерях около 5.30...не е да кажеш да съм била гладна #2gunfire.Ама като залепнахме пред тв-то всички и айде.За днес имам зеленчукова супа,и може да опитам малко торта,че сме на РД на комшийчето.А от довечера съм на чай....утре може някой плод,че да не ми стане лошо. Thinking

# 51
  • Мнения: 413
Ето ме и мен тук, като продължение на детокса - за днес и утре само на течности bouquet

# 52
  • софия
  • Мнения: 88
и аз се записвам Simple Smile данооо Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1
ПЪЛНОЛУНИЕЕЕЕЕ newsm57

Ще се свалят килограми!!!

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 54
  • Мнения: 83
ПЪЛНОЛУНИЕЕЕЕЕ newsm57

Ще се свалят килограми!!!

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18


Дано...........

# 55
  • Мнения: 1 731
Оф,мене акъла ми отсега към кухнята лети. #Crazy

# 56
  • Мнения: 389
На мен ми казаха да спра да слабея, защото ще погрознея.Сега да не си помислите, че съм чироз, ама лицето ми се изпива много и наистина погрознявам....... наистина свалих кг, без да искам(за две седмици) ама не от луната, аз нея си я правя, за да ги задържам.....та мисля да си я направя фазата с вас..... килата се надявам скоро да се регулират Rolling Eyes....лелелеееее ooooh! като съм дебела-олеле, като отслабна-пак олеле.....нЕма угодия значи Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.......нЕкой да ми тегли един.....къч, че сама не мога Mr. Green

# 57
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Стегнах куфарите.Тук съм Joy

# 58
  • Мнения: 0

Здравейте момичета и аз реших да лунувам от 28.2 до 1.3 , но ще ми е за 1 ви път, може ли дасе яде в този интервал нещо плод , зеленчук?

# 59
  • в реалния свят
  • Мнения: 145

Здравейте момичета и аз реших да лунувам от 28.2 до 1.3 , но ще ми е за 1 ви път, може ли дасе яде в този интервал нещо плод , зеленчук?
Не, само течности. Peace

# 60
  • Мнения: 700
Хайде, успех на всички. Ще издържите, няма страшно. Днес дори по тв разказваха за лунната диета. Казаха, както всички знаете, само вода, чай с мед, пресни сокове, в краен случай домашен компот, въпреки че е със захар.

# 61
  • под дъгата
  • Мнения: 89
мама барба , не стряскай така Валчето, за първи път и е Peace  Valcheto_D,ако мноого пригладнееш и ти застържи стомахчето можеш да хапнеш 1-2 ябълки например Wink Но подкрепям мама барба-само течности се приемат и колкото повече, толкова повече  Simple Smile Издържа се,един ден е само...
Успех момичета  bouquet

# 62
  • Мнения: 10
Хайде успех,утре на отчет smile3505

# 63
  • Мнения: 190
Момичета, 20 минути остава!

# 64
  • Мнения: 71
и аз съм с вас....  bouquet хайде да започваме че не остана до края.....успех и на всички бременни като мен на които май ни е най-трудно да се сдържаме....  bouquet

# 65
  • Враца
  • Мнения: 2 234
запис Grinning

# 66
  • Мнения: 107
Хайде и аз с вас. Хапвам си млякото с канела и край!!!  Rolling Eyes

# 67
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Ооо,gergan75-отново си тук,радвам се  bouquet Успеееех!

# 68
  • България
  • Мнения: 490
 Hugмомичета от сутринта са съм на 2портокала и вода.
утре продължавам.
последните дни от 90 дневната диета ми съвпаднаха с лунуването.вторник минавам на разделно хранене+лунуване за неопределен срок.надявам се да е за постоянно.приемам и тибетска гъба.
пожелавам добри резултати на всички!  bouquet

# 69
  • Мнения: 87
Ох, аз вече започвам да вия срещу луната от глад Mr. Green
Ама вечер е най-критично за мен, за утре съм спокойна.
Вече четвърти път я спазвам, благодарение на вас - вие ме зарибихте Hug
И съм доволна, всеки път съм по -1 кг.

# 70
  • Мнения: 107
Роси, доволна ли си от 90 дневната диета. Това е моята диета. С нея отслабнах. Тя е добра подготовка към разделното хранене. Храня се разделно след като свърши и така вече девет месеца си стоя на свалените килограми и не съм качила почти нищо, от което много ме беше страх, защото всички Дюканки покрай мен си върнаха доста от килограмите, а и всички сме наясно с йо-йо ефекта.
Луната също помага за поддържане на килограми.

# 71
  • България
  • Мнения: 490
  :bouquet:gergan75 доволна съм.свалих 5кг,може да са малко,но стартирах от 58кг,правила съм мн диети,а и не я спазвах мн точно.сантиметрите са повече,по дрехите си личи.
много ми е трудно с глада,дано утре не се предам.наимн да увелича повече плодовете.мисля че ще е подобре така от колкото се откажа.
до утре
обесних на позната,че трябва да яде чак в вторник сутринта-нали не съм я подвела?! Hug

# 72
  • Мнения: 107
Аз също лунувам, като по-точно плодувам. Мисля, че също има ефект.

# 73
  • Мнения: 70
Момичета, след като свалите след лунуването, задържате ли сваленото ? Ако е така.. 4 фази = -3/-4 кг на месец.. че аз за 3 месеца ще се стопя  newsm78

# 74
  • Мнения: 107
Ренка, не е точно така. Иска си време организма да разбере!!!

# 75
  • Мнения: 1 559
  обесних на позната,че трябва да яде чак в вторник сутринта-нали не съм я подвела?! Hug

луниването е 24 часа и 30 мин...значи довечера може да си хапне нещо леко.... Peace

# 76
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Днес ще карам само на течности.
В това число и айрян.

# 77
  • Мнения: 48
И аз съм с вас Hug Hug Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 1 365
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!  bouquet
Днес съм на чай, вода и айран, както и миналата седмица. Най-хубавото е, че задържах резултата -1кг.
Успех на всички! Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 559
ups...obarkah

# 80
  • Мнения: 10
Честита Баба Марта newsm03

# 81
  • България
  • Мнения: 490
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
след вчерашното лунуване-плодуване съм - 1кг!!!
как да не продължа днес?!нека си каркорят чарвата!!!
успех на всички!!!

# 82
  • Мнения: 199
Честита Баба Марта !

И аз съм на линия. Днес дори и кафе не ми се пие, засега съм само на вода.

# 83
  • Мнения: 6
Честита Баба Марта!!!
Момичета, имам много работа и едва сега успях да стихна до форума, за да се запиша. Тридневка не знам дали ще успея да направя, но със сигурност съм на линия с Вас. Стискам палци и пожелавам успех на всички.
 Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 242
честита баба марта и от мен!
реших да не съм тридневка, така че от снощи съм на вода. днес до момента пак само вода, а сега отивам да обядвам - кафе  Party

# 85
  • Мнения: 57
Честита Баба Марта!
И аз днес издържам геройски, но не ми е особено трудно, защото в корема ми е направо революция. От вчера вечерта като се почна едно къркорене, "говорене", така и не разбрах от какво (може и да е от пълнолунието  Wink). Още се чудя дали да ям довечера или да се заситя само с малко плодове. Ще решавам спонтанно като му дойде времето.
Утре ще докладва резултати. Успех на всички лунуващи!

# 86
  • Мнения: 2 803
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

До момента съм на вода и кафе. Снощи почнах малко по-късно диетата.

Успех и много минусчета!  bouquet

# 87
  • Мнения: 83
 Joy ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ДА СТЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,РУМЕНИ ЗАСМЕНИ И РАЗБИРАСЕ ФИННИ МАДАМИ

# 88
  • Мнения: 571
Този път ви изтървaх...голямa съм блейкa.Дa бях видялa,4е е от 18.30...хaпнaх много мaлко в4ерa през деня и си помислих,4е съм я рaзвaлилa,a то кaкво било ooooh!
Днес съм сaмо нa водa и спорт и дa се нaдявaме,4е ще имa някaквa фaйдa
Успех нa вси4ки

# 89
  • Мнения: 190
Аз сутринта пих чайче, но към обяд реших да ходя да си купя натурален сок и си го изпих. Майната му!

# 90
  • Мнения: 638
Честита баб Марта!И аз като Мира си мислех ,че съм изпуснала деня ,а то какво било.От сутринта съм на 4,5 чаши чай,ябълков сок,някъде около половин литър и много вода сутринта във фитнеса.Дано има резултати.Готвих и така ми се прияде,но довечера мисля да хапна нещо леко.

# 91
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
До тук и аз съм герой Laughing
Гладна съм , но не много.Пия вода и чай с малко мед.Издържа се, не е страшно Joy

# 92
  • Мнения: 737
Леле що тъй ви изпуснах бре?   Rolling Eyes

Аз също съм с вас - къде без мен  Heart Eyes
Пия чай и съм си приготвила морков ако мн ми се дояде  Mr. Green

До колко часа е днес ?

# 93
  • България
  • Мнения: 490
момичета да разбирам ли че довечера може да се яде???

# 94
  • Мнения: 190
ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА: 28.02.2010- НЕДЕЛЯ от 18:38ч.
И СВЪРШВА НА: 01.03.2010- ПОНЕДЕЛНИК в 19:08ч.

Следователно може да се яде довечера.

# 95
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
rositoooo днес не ти ли е воден ден и край на 90 дневната Wink

# 96
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета! Честита Баба Марта! Предният път не издържах- много ме болеше главата и ми прималя, и в 17 ч. издадох багажа, но сега съм само на вода  и  един мнооого рядък айрян. Мисля, че този път ще издържа до край.
Страшен стимул сте!

# 97
  • Мнения: 6 529
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
след вчерашното лунуване-плодуване съм - 1кг!!!
как да не продължа днес?!нека си каркорят чарвата!!!
успех на всички!!!

Вчера пък какво лунуване е било?  newsm78

# 98
  • България
  • Мнения: 490
rositoooo днес не ти ли е воден ден и край на 90 дневната Wink
да днес ми е последен ден там.карам го плодов-стават 2 едно след друго.
питам защото обещах да проуча,а и да знам за нататък.мисля че ако един ден се лунува не е проблем да се издържи без вечеря зависиму кога преключва.днес ще устискам-няма как.кръвното мн ме мъчи и сърцето претупква....пия вода.3-4 портокала до сега......

това за малко настроение в днешния ден
 Баба Марта прати вест,
ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС!
Да качим краката на бюрата
и да се чешем по главата....
бели, румени, засмени...
от божествен мързел днес опиянени!
След кафенцето горещо
иде време и за още нещо...
сандвич със кюфте
и много бири със мезе...!
Здраве, щастие и рози,
Виното - във двойни дози.
Бурен секс във всички пози.
Пожелаваме на Вас
Баба Марта, Пролетта и Аз
ха,ха,ха !

# 99
  • гр.София
  • Мнения: 184
Честита Баба Марта на всички! Здраве, късмет и берекет!
Мисля и утре да карам, макар че ме боли стомаха този път нещо.

# 100
  • Мнения: 107
А аз си поръчах на мама картофена салатка за 19,30 часа. Стига толкова лунуване и плодуване.

# 101
  • Мнения: 737
ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА: 28.02.2010- НЕДЕЛЯ от 18:38ч.
И СВЪРШВА НА: 01.03.2010- ПОНЕДЕЛНИК в 19:08ч.

Следователно може да се яде довечера.

Благодаря , още малко остава  newsm44

# 102
  • Мнения: 10
Отават броени минути да ви кажа вече ми пристърга иси мисля след малко да си хапна кис.мляко,а с трици става ли smile3508

# 103
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
 newsm44 newsm68
За втори месец издържам на пълнолуние!
На 30,03,съм пак тук Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 737
newsm44 newsm68
За втори месец издържам на пълнолуние!
На 30,03,съм пак тук Hug Hug Hug

Кажи за резултата, моля Praynig

Искам да изкарам поне и аз 2месеца редовни обаче все празници все маси........

# 105
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
ReaNora ,май не съм написала правилно.
М.януари /30,01,/издържах 24 часа .Сега пак се пробвах и стана.Смъквам по 1 кг . Laughing
И после си го качвам Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 12:32 от мама барба

# 106
  • Мнения: 737
 Joy ааааааа добре, сега разбрах  Laughing

# 107
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Здравейте и от мен, аз за втори път лунувам, издържах 24 часа но сега вечерях зелева супа.
Мисля, че ми се отразява добре, а относно сваления килограм от миналото лунуване - успях да си го задържа, сега не съм мръднала на килограми, но това го отдавам на месечното неразположение.Ще пробвам да лунувам и на 30.03 мисля, че ми се отразява добре.
Лека вечер.

# 108
  • Мнения: 199
Добро утро! Моето лунуване не беше както трябва. Вчера се чувствах доста неразположена, не че ме болеше нещо, но бях зле. Преди обяд изобщо не ми се пиеше вода. На обяд пийнах малко сокче и след това пих и вода , но доста малко в сравнение с това което е необходимо за пречистване на организма.  Та резултатът е само 0,500 кг. , малко е но ще гледам да го задържа.
С удоволствие си коригирах линийката нали е на долу ...  Laughing
Дано след  7 и 8 март успея да се похваля с по-добри цифри.  Joy

# 109
  • София
  • Мнения: 1 365
Добро утро и от мен!
Успешно приключих с -1кг.  newsm68 От неделя вечерта до тази сутрин.
Имам един въпрос към rositoooo Какво става с кръвното ти? И аз усещам нещо, а и пулса ми беше по-ускорен? Може ли някой да обясни? Иначе този път нямах никакво главоболие.
За 1 месец съм вече -3кг. Joy

# 110
  • Мнения: 83
500 гр,но съм доволна! Важното е да ги задържа! Laughing
След като гладувах на деня на влюбените #Cussing out,сега ще се гладува и на деня на жената #2gunfire,добре че поне на Велик ден,ще може да се хапне!(хем ,че  тия килограми май по-добре вобще да не ям ) #2gunfire

# 111
  • Мнения: 10
Здравейте,аз съм много доволна-1.100кг.Досега все смъквах грамове,а сега....супер newsm44 Другият път кога е newsm78

# 112
# 113
  • Мнения: 10
Благодаря ти

# 114
  • България
  • Мнения: 490

Имам един въпрос към rositoooo Какво става с кръвното ти? И аз усещам нещо, а и пулса ми беше по-ускорен?
едва изкарах вчера.мн ниско кръвно и сърцето си хлопаше.надявам се днес всичко да се нормализира.
отчета е -1кг за 28.02
             -200гр за 1.03
мисля че е добре.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 365
А аз май бях вдигнала кръвното newsm78, не намирам логика, за това попитах. Днес съм добре. Simple Smile

# 116
  • Мнения: 1 731
И аз имам -1кг. Party Party
Ама на 7.03 как ще стане ? newsm78

# 117
  • Мнения: 737
Ама на 7.03 как ще стане ? newsm78

Като не стане на 7.03, ще стане на 15.03 ( понеделник) от 23,01ч  Simple Smile

# 118
  • Мнения: 242
и аз -1кг !!!!
 Peace честито на всички минусчета, до другия път

# 119
  • Мнения: 737
Аз пък не съм се мерила и досега не съм гоправила. По дрехите го усещам. Дори и да не отслабна желаните 5кг се чувствам мн добре когато гладувам 24ч. Надявам се този път да направя 1 месец успешно всички дати, ама.............

# 120
  • Мнения: 2 803
-1 кг съм, обаче сигурно пак ще си го върна.

# 121
  • Мнения: 571
аз реших и днес да съм на води4ка.Дано устискам,4е миналата седмица доста прекалих и си върнах няколко кг.От 47 ско4их на 50.Сега да видим след 3 дни на вода как ще е.
Поздравления на вси4ки,които са се сдобили с минуси и никакво връщане на гадните килограми #2gunfire #Cussing out

# 122
  • Мнения: 1 247
Здравейте момичета  Hug
аз също правя тези диети но не съм писала
а само клюкарствам кога са Blush
сага март месец кой са датите и от кога до кога са
много благодаря   bouquet
аз винаги свалям по един килограм  Peace

# 123
  • Мнения: 57
моят отчет е -1,5 от неделя сутрин до днес сутринта. Доволно  Sunglasses! по този повод днес си купих нови дънки  Laughing Laughing

# 124
  • Мнения: 1 380
Хайде в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=478664.msg14372123#msg14372123
Проблемът сега е, че се пада точно на женския празник!!!

# 125
  • Мнения: 413
да се похваля -3,200 кг.за периода 22.02 - 02.03  bouquet

# 126
  • Мнения: 571
izina С диеткa + лунувaне предполaгaм newsm78.В първия момент си помислих,4е си билa сaмо нa сок,4aй и водa 10 дни JoyМного съм зле
Днес ми е 3 ден нa водa EmbarassedЕее и половин крaстaвицa омaaх онзи ден.Дове4ерa може дa хaпнa мaлко зеленa сaлaткa без подпрaвки,мaкaр,4е хи4 не ми се яде Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes незнам скиптично настроена съм към луните диети

Общи условия

Активация на акаунт