Лунна диета-28.02.2010г-НЕДЕЛЯ от 18:38ч-ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 5 755
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 731
Момичета,английската сол за какво я пиете сутрин? newsm78

# 46
  • под дъгата
  • Мнения: 89
tonnny_bg-не се пие англ.сол при лунна диета,това е при детоксикация.Просто споделих какво правя аз сега,но доста момичета се объркват и  Stop Обещавам няма да споменавам повече Embarassed
Росито-какви са тези съмнения?Разбира се,че ще успееш!Плодувай си с мнооого вода,чай и фреш и ще си говорим във вторник Wink Успех!

# 47
  • Мнения: 1 731
Ааа,ясно. Peace Hug
А какъв чай е за предпочитане?Зелен ли или който и да е? newsm78

# 48
  • Мнения: 190
И аз ще се пробвам да изтърпя 1 ден на лунната диета. Успех на всички!

# 49
  • Мнения: 154
Добро утро!
Почнах тридневката, но ще е със зеленчуци. За обяд ще си направя една голяма салата, утре на вода и чай и във вторник - пак салата.
Успех на всички!

# 50
  • Мнения: 1 559
Оф и аз уж съм на тридневка,ама снощи похапнах шепа ядки Whistling....а вечерях около 5.30...не е да кажеш да съм била гладна #2gunfire.Ама като залепнахме пред тв-то всички и айде.За днес имам зеленчукова супа,и може да опитам малко торта,че сме на РД на комшийчето.А от довечера съм на чай....утре може някой плод,че да не ми стане лошо. Thinking

# 51
  • Мнения: 413
Ето ме и мен тук, като продължение на детокса - за днес и утре само на течности bouquet

# 52
  • софия
  • Мнения: 88
и аз се записвам Simple Smile данооо Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1
ПЪЛНОЛУНИЕЕЕЕЕ newsm57

Ще се свалят килограми!!!

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 54
  • Мнения: 83
ПЪЛНОЛУНИЕЕЕЕЕ newsm57

Ще се свалят килограми!!!

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18


Дано...........

# 55
  • Мнения: 1 731
Оф,мене акъла ми отсега към кухнята лети. #Crazy

# 56
  • Мнения: 389
На мен ми казаха да спра да слабея, защото ще погрознея.Сега да не си помислите, че съм чироз, ама лицето ми се изпива много и наистина погрознявам....... наистина свалих кг, без да искам(за две седмици) ама не от луната, аз нея си я правя, за да ги задържам.....та мисля да си я направя фазата с вас..... килата се надявам скоро да се регулират Rolling Eyes....лелелеееее ooooh! като съм дебела-олеле, като отслабна-пак олеле.....нЕма угодия значи Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.......нЕкой да ми тегли един.....къч, че сама не мога Mr. Green

# 57
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Стегнах куфарите.Тук съм Joy

# 58
  • Мнения: 0

Здравейте момичета и аз реших да лунувам от 28.2 до 1.3 , но ще ми е за 1 ви път, може ли дасе яде в този интервал нещо плод , зеленчук?

# 59
  • в реалния свят
  • Мнения: 145

Здравейте момичета и аз реших да лунувам от 28.2 до 1.3 , но ще ми е за 1 ви път, може ли дасе яде в този интервал нещо плод , зеленчук?
Не, само течности. Peace

Общи условия

Активация на акаунт