Лунна диета-28.02.2010г-НЕДЕЛЯ от 18:38ч-ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 5 754
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
Здравейте при мен последния път не ми се получи,ще видя какво ще направя сега.
Дали пък на мен не ми действа луната newsm78

# 31
  • Мнения: 700
Това с айряна е добра идея.

vichi95, ако постоянно пазиш диети, може би гладуването през лунните фази не може осезаемо да ти се отрази, но има смисъл от него - очистваш токсините.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте Hug ! Ще се включа в лунната диета и аз, не толкова за отслабване ,колкото за прочистване.
Buba lina, ти пиеш ли английска сол сутрин? Ако да сле колко време ти се отразява?

# 33
  • София
  • Мнения: 512
От 18,38 в неделя, до 19,08ч. в понеделник, това ли е периода?
Бях решила да е тридневка, ама май повече клоня към 24ч., още повече, че мъж ми няма да го има, за да ме изкушават някакви ястия  Wink

# 34
  • Мнения: 1 559
Аз смятам да е тридневка Whistling....като деня преди лунуването да си направя една голяма тенджера с зелен4укова супа(по възможност без картоф..или само 1 за аромат Mr. Green) и да карам на нея.А по време на лунуването да си хапна някой и друг плод...Следващия ден пак супата и така..офф големи надежди пак.. Joy Joy

# 35
  • Мнения: 465
Отчитам се с половин ден.  Mr. Green Почнах от днес тридневката, малко подраних, но имам усещането, че имам нужда точно от прочистване. Напоследък им отпуснах края на разни фабрични боклуци и се чувствам "натоварено". До неделя вечер ще хапвам само зеленчуци и плодове - свежи. Плодовете ще гледам да са предимно цитруси и до обяд. Чайчета и вода е ясно.
После ще лунувам.
До тук едно сутрешно тичане (тичам 3-4 пъти седмично по принцип), един фреш грейпфрут и портокал, сега малко салата - соеви кълнове, чери доматки, краставици и моркови.
Решила съм ако много прегладнея да цапна една лъжица мед или 50гр сини сливи.

Успех на всички.   bouquet

# 36
  • под дъгата
  • Мнения: 89

Buba lina, ти пиеш ли английска сол сутрин? Ако да сле колко време ти се отразява?

Да,пия английска сол,но при всеки се отразява различно.Но за да не спамя тук-виж темата за детоксикация на д-р Михайлов http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454617.0   Peace

# 37
  • Мнения: 407
И аз съм с вас на 28.

# 38
# 39
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Утре и аз съм с вас.
До 18 ч.ябълки и зелева супа, а после до вторник сутринта вода и глад Laughing
Ако издържа разбира се Mr. Green
 newsm10

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 16:09 от мама барба

# 40
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен  Hug редактирам се, че съм объркала темата... но ще ви чета с интерес

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 07:21 от ТрендаФила КуКуригова

# 41
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Здравейте и от мен  Hug за втори път правя детоксикация. Спряла съм се на варианта 3 дена само вода, фреш, чай, четвърти ден захранване. Като първите три дена сутрин пия английска сол, една супена лъжица разтворена в малко топла вода. В началото се притеснявах, че няма да изляза от тоалетната цял ден, а всъщност се оказа, че въобще не е така  Mr. Green Много добре се чувствам, дразня се малко вкъщи като хапват, особено вечер, когато всички се събираме на масата, тогава аз ставам и излизам на дълга разходка с кучето  Mr. Green Поздравявам всички с начинанието. Успех  Hug
Трендафила-ето ти темата за детоксикация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454617.0 ,тук е само за лунната диета  Peace

# 42
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
 Peace

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 184
Посвикнах вече - трето лунуване ще ми е. Ще пробвам тридневка.  Успех  Hug

# 44
  • България
  • Мнения: 490
неделя и понеделник ще съм на малко плодове и мн вода.с ниско кръвно съм и се претеснявам да е само вода,а и чесно казано знам че ще се проваля..
ако сваля 1кг ще съм мн мн щастлива!
успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт