Откъде гумени ботуши

  • 17 837
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Синът ми си поръча за рождения ден ботуши за локви, и макар преди месец да гледах в Хиполенд едни чудесни за около 20 лв, сега вече никъде не мога да намеря 26 номер. На доста места има до 25, а се намират и от 30 нагоре. На едно място ми казаха даже, че сезонът бил свършил и нямало да зареждат повече  Shocked.
Както и да е, ако знаете откъде мога да купя, казвайте. Предпочитам такива със връзки отгоре, но да са под 30 лв. 50-60 лв за ботуши, които ще му се наложи да обуе 4-5 пъти и догодина ще му умалеят, не ми се дават.

# 1
  • Мнения: 15 379
Купих есента от Марикита на Шишман, точно 26-ти номер. Редовно зареждат и винаги имат номера.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз пък взех от Хит, но в магазина който е за 1 евро. Имаше номера и бяха по 10 лева. Страхотни са, мойто дете умира да джапа с тях в локвите. Провери може да има още.

# 3
  • Мнения: 1 517
Аз пък взех от Хит, но в магазина който е за 1 евро. Имаше номера и бяха по 10 лева. Страхотни са, мойто дете умира да джапа с тях в локвите. Провери може да има още.

сериозно?! къде по-точно?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 020
Този Хит, който е в Люлин
Ето тук се виждат малко какви са:

# 5
  • София
  • Мнения: 44 140
в марикуйта има около 30 лв са точно.
в овиезе чат-пат също продават - може да провериш, също и в спорт манията в сити центъра... по принцит пролет-есен зареждат...в момента точно обаче не знам и нямам възможност да мина тези дни...но ако ти е близо....
Също може да погледнеш в ТСМ-ите ако имаш нализо - в някои продават, преди бяха по 17-18 лв.
И също КК продават гумени ботуши. 32-33 лв са тяхните.

Марикуита са много красивички, ние сме имали крокодилчета и кончета от тях...но за жалост не мога да кажа, че пазеха особено сухо.... никак даже...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
От СЛС на Росиньол купувам аз и са им много красиви гумените ботуши.
На Влади са на Викинг, около 30 лв бяха,но са купувани миналата пролет и все още му стават.
Последно преди месец имаше избор.
За магазина на Черни връх говоря.
И на Марикита са много хубавки,особено моделът с чорапче,което се сваля, стват точно сега за зимно-пролетните дъждове.

# 7
  • Мнения: 15 379
Моделите в Овиезе са много тежки, сякаш са оловни.
Ейнджъл, синът ми сега обува гумени от Марикита и краката му винаги са сухи.

# 8
  • Мнения: 18
Прозаично , но .... "Колев и Колев" Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 44 140
Sourcherry -  може, просто казвам при нас как беше...да не говорим, че и крокодиловите за един сезон се скъсаха....сцепиха се от горната страна.
а вторите освен с тях  ходеше и с гумен гащеризон...та да кажеш отгоре да е влязло - не е....
 та така...за фасон са сладки, но трети път не бих купила....
просто тогава беше с малко краче още и  нямах избор защото малки номера правят малко фирми...

# 10
  • Мнения: 15 379
Разбирам те, напълно.
След като с ботуши Рихтер за 100 и кусур лева краката му на няколко пъти бяха вир вода...

# 11
  • Мнения: 1 517
Колев и Колев имат, но са без връзки отгоре. Иначе ще понаобиколя днес и се надявам да намеря Simple Smile Благодаря ви!

# 12
  • София
  • Мнения: 44 140
Значи и тези от спорт мания няма да ти вършат работа и те без връзки бяха... на мен едните обаче там мн ми харесаха, видяха ми се лекички и удобни.
http://sportmania.bg/node/2601 ето тези...ако някой ги е купувал може ли да сподели мнение.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
И двете с дъщеря ми имаме гумени ботуши от Марикита.Магазинът,който е в посока Хладилника,до Кошарите е много по-добре зареден,отколкото този на Шишман.За половин година нямаме проблем нито с нейните,нито с моите ботуши-краката са ни сухи.Моите имат връзки отгоре,по-малкия номер нямат,ама не знам и за какво толкова трябват.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 140
връзките ли?
като джапа и скача трупешката в локвите да не влиза водата от горе Wink

Общи условия

Активация на акаунт