Откъде гумени ботуши

  • 17 839
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 229
пак мерси Simple Smile ама нещо на мен с този спайдърмен не ми допадат много Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 517
На Булдозер са много готини, с кола   Crazy
взехме нашите от един базар в Младост, до 43 блок
А на Марикита повечето от сайта ги нямат в наличност, бяхме в един магазин и жената даже звъня на колежките от другите магазини, за да попита имат ли момчешки и се оказа че нямат никъде...Иначе момичешки имаше много красиви на цветя и на слънчогледи (а също и за порастнали момичета, над 36 номер Wink)

# 32
  • Мнения: 686
Някой проверявал ли е в Sportmania в City center срещу Хемус? От там имахме прекрасни ботушки, но кучето ги изпапа  Rolling Eyes
Та сега и ние си търсим. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 44 229
Да аз писах по-напред има 2 вида момчшки и един момичешки, но са без връзки отгоре, мисля, че са същите модели като миналата година по спомен.

видях и тези в стил 99 със спайдърмена...но нещо не знам...не ми харесват много...

А днес минах през Марикуита...имаше единични  бройки, казаха, че евентуално след 2-3 седмици ще зареждат, щото сега още било за зимни ботуши още, както доказвало и времето навън... newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 10:59 от Angel_Dust

# 34
  • София
  • Мнения: 958
За разлика от мин. пролет, сега детски гумени ботуши има абсолютно навсякъде, явно заради модата. В почти всички магазини с детски обувки има от тези на Малчо. В К&К са на Шу Кидс (не знам така ли се пише), имаше цялата номерация, също и в Булдозер. В Спорт Мания момчешките не бяха много хубави, момичешките ми харесаха. Ние взехме на малкия едни ватирани от магазин на МатСтар за 18лв и едни без вата за 10лв. от магазин за 1 евро. И двата са с връзки и не пропускат.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 229
кой  магазин за 1 евро?

# 36
  • Мнения: 686
Ние взехме от Спортмания на Руканор - харесват ми, момчешки са, 29 лв. Но са посвършили вече номерата. И преди имахме техни, бяхме доволни, хем без връзки минахме.  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 958
кой  магазин за 1 евро?
На женски пазар, с/у трамвайната спирка. Лошото е, че тези магазини нямат постоянен асортимент от продукти и е въпрос на шанс да уцелиш.

Видях не лоши гуменяци в Пени Маркет, само че брошурата им е валидна до днес: http://www.penny.bg/index.php?id=81&tx_nxoffers_pi1[detail]=740&cHash=3eaf4e621f

# 38
  • София
  • Мнения: 38 711
Разменям детски 26 номер /червени, дизайн калинка, с връзки отгоре и подплата/ за дамски - 39 номер!
Може и с доплащане.

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 12:49 от Дилянка

# 39
  • Мнения: 1 153
Здравейте, с тая киша явно няма да минем без гумени ботуши Simple Smile
Та да ви питам има ли такива с качествена подметка, анатомична... Не ми се иска да правя компромис с удобството на крачето.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 229
аз такива не съм виждала, но на крачето никак не му е и необходимо анатомична стелка, за ад му е удобно Wink
но така или иначе всички са с твърди подметки и са си като танкчета на крачетата малко или много.

# 41
  • Мнения: 1 153
Да, права си за анатомичната подметка, по-скоро идеята ми беше дали осигуряват стабилност на крачето, че нали всички с нахлузват и са широки. Чудя се дали въобще са за препоръчване за по-малки деца...

# 42
  • София
  • Мнения: 44 229
няма проблем, мисля, освен това  това не е всекидневна точно обувка Wink

# 43
  • Мнения: 1 153
Много се надявам да не е всекидневна, че аман вече от вода и киша!

# 44
  • Мнения: 75
знаете ли къде продават гумени ботуши викинг? днес видях едно дете обуто с такива, но беше с баба си и тя не знаеше от къде са купени Sad . от както е мокро навън гледам ( ужасно невъзпитано ) всяко дете с какво е обуто и разпитам ако нещо ми хареса. тези на викинг много ме грабнаха.  
от вчера имаме едни горе на връзките пише малчо ( 12 лв са ), от доста време им се чудих и се реших накрая, но малкият е ужасно мокър. като се прибрахме от чорапите му капеше вода, със зимните му ботиши беше в пъти по-сух.  

Общи условия

Активация на акаунт