Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 517
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Обадих се на мацката от София (студиото) и довечера ще е фотосесията. Леле, гръмнала им е главата от бачкане на тия момичета.

Айде хубави снимки да направят на Иван и майка му!Каузата си заслужава!

# 691
  • Мнения: 128
На Иван със сигурност, а колкото до мен, аз съм най - грозното същество, което познавам. Чак се чудя от мен ли е това дете!:)

# 692
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Нем, дано се разминеш със сложните интервенции.

И аз може би ще се свържа с девойките фотографки. Колкото и да се пъна да снимам, съм далеч от професионалното фото (http://tyiga.snimka.bg/hobby/made-by-me.483359.17840643.big)

Нека неразположенията при мами и бебеоци бързо се оправят  Hug

# 693
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ето ме и мен! yu5
Съжалявам,че ви оставих без закуска,но заповядайте пък на един обяд!

Положението при мен става все по-зле.Дано само на Ицко му се размине се моля! Praynig
Сискееее,дай снимчица,поне на едното ушенце на Мина! Grinning
Кате,Ицко там си прекарва свободното време,душа! Mr. Green
А,как ти завидях за винцето и сиренцето,ако знаеш...........................
tivia,много се радвам,че Стоянчо е станал дете-мечта! Peace
tiliata,като гледам Самито и Ицко,май имат еднакъв интерескъм пералните. Laughing
Благодаря ти,че ми поФали снимките,аз съм им майстор! Mr. GreenИ мерси за кафенцето! Hug
Честита месечинка на Диди на Кремче!  party002

# 694
  • Мнения: 125
Смешко,оправяй се бързо и дано малкия човек не се разболее Peace
Този обяд дето си го сложила силно ми напомни за коледната ни пуйка... Mr. Green
Продължавай в същия дух да ме изкушаваш и постите ми ще отидат по дяволите Joy
KayRenn, голям бонбон твоята щерка..с това туту..направо ми иде да я изхрускам Heart Eyes
tivia, какво е това АБ Shocked Щом има такъв ефект със/без рецепта го давам на малкия змей.. Crazy
На Иван със сигурност, а колкото до мен, аз съм най - грозното същество, което познавам. Чак се чудя от мен ли е това дете!:)
Какви са тия глупости бе момиче? Как така ще си грозна..казва се нефотогенична Wink Ако говорим за нефотогеничност, намерила с кого да се мери..айде да не показвам мои снимки,че ще уплаша аудиторията Mr. Green Hug
Днес разходката ни бе на терасата, малкия се наспа едно хубаво и сега пак е Йекшън в нас... ooooh!

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
[Ако говорим за нефотогеничност, намерила с кого да се мери..айде да не показвам мои снимки,че ще уплаша аудиторията Mr. Green Hug

Бъркам ли,че съм те виждала на снимка Rolling EyesАко не бъркам си хубавица даже Crazy
Казах ли,че Мина е с Т и ми пили нервите?

# 696
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Казах ли,че Мина е с Т и ми пили нервите?
Не  Confused дано да е някое зъбче а не вирус  Praynig

Мийка, душко, да не те е треснала депресията  Shocked? Що тъй се обиждаш? Грозни хора няма, има кьорави.  Mr. Green

Не крещя ама да няма после не разбрах и не видях.
Събирам нови снимки за РД-колажи. Време има. Искам само снимка на първият рожденник сега. Колажите ще се качват поетапно, на всеки РД., като първият ще се качи в нова тема  която ще пуснем на 30.03.

Отивам да пусна нов албум - РД-колажи. Снимките надписани - дете-майка- дата на раждане.
Моля ви, не отключвайте албуми. Освен мен и други може да не искат снимките на децата им да са публично достояние.
Също моля, мацката която ще пусне новата тема да сложи червения надпис най-отгоре.

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 13:22 от eli_dechkin

# 697
  • София
  • Мнения: 94
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482927.0
Никой ли не  видя това Shocked

# 698
  • Русе
  • Мнения: 7 801

Видях го но не му обръщам внимание. Не мисля че ще мине номера. Първо щото маса народ ще възстане и второ: кой ще ражда тогава за да има работници а оттам и пенсии. То и без това след време само пенсионери и мангали ще има по тия места  ooooh!

# 699
  • Мнения: 125
Цитат
Бъркам ли,че съм те виждала на снимка Rolling EyesАко не бъркам си хубавица даже Crazy
Хахаха, Сиска,развесели ме Hug Ко пиеш? Crazy
Дано и на Мина настроението да е от зъбче Peace
Малкия разсипа цяла чаша кафе върху новия диван  newsm61...Въпросът е-как успя да я стигне, да я вдигне и да олее не себе си,а всичко около него...и то само за 5-те минути,в които бях с гръб към него ooooh!
QWERTYASD ,туй нещо още вчера като го скивах и ми се дорева...силно се надявам да не е истина.....Иначе. travel...Кой споменаваше за емиграция...Аз се отправям към Канадско  Crossing Arms

# 700
  • Мнения: 310
Привет мами!

Минавам да ви кажа,че в София,Варна и Шумен се провежда една благородна инициатива с цел да се помогне на едно детенце,за да се наберът средства.
Това ще стане по много хубав и уникален начин,като се прави професионална фотосесия на дечица.Средствата ще се дарът.
Ако някой иска да се възползва цената е доста символична иначе,който се интересува знае колко е по- скъпо.
 При интерес, мога да дам тел. на фотографите за съответния град.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464179.0

# 701
  • Мнения: 128
Цитат
Бъркам ли,че съм те виждала на снимка Rolling EyesАко не бъркам си хубавица даже Crazy
Хахаха, Сиска,развесели ме Hug Ко пиеш? Crazy
И на мен ми стана смешно Simple Smile бъркаш сигурно. Едва ли сме се виждали.

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Здравейте милички  Hug
Незнам от къде да започна....Първо Честити месечинки на всички дечица които съм пропуснала тези дни,честити рожденни дни със закъснение на всички имали повод,честити зъбчета  на озъбилите се дечица....болничките да оздравяват  Peace и мамите също  Hug честити обички на Мина на Сиска (дай снимки на малката госпожица)Роси,мила пиши как е Еви  Hug
КрейзиДейна,съжалявам мила за проблемите които си имала но като има нещо и ти тежи сподели го ако прецениш то и мен ми беше неудобно да питам  ми може да не щещ да споделиш пък  знам ли  Thinkingда не излезе,че нахалстваме силно гушшшшш от мен и горе главата мъжо не е оценил какво има до себе си ама дай му да разбере  Hug Hug HugМадленка,как сте...какво стана с шарката дано ви подмине  Hug Малачика,я расказвай повечко за тази сватба да се порадваме и ние заедно с теб....дай снимчица на обувките.....а роклята последно същата ли ще е ,че нали беше ти станала голяма  Thinking
Фелинка,честита ти количка с здраве да си я ползвате   bouquet
Сега малко за нас....ние сме добре резултати от таз месечната ни конс. 9.500кг. 72см. (+0.500кг.+2см.) Вече казваме КА-КА  ГА-ГА  БА-БА МА-МА.......бръмчи и дърдори по цял ден.Не пълзим,Не вървим...имаме 4 зъбчета...За обувчиците да си кажа и аз ....Ние се натокъхме с едни АДИДАС маратонки и САНДАЛКИ поръчах ги по нета,че по магазините нищо не ми хареса,ама не мога да ви ги кача да ги видите  Embarassed имаме си и комп.АДИДАС и мн други дрешки.....още щях да пиша ама май още веднъж ще е ,че прекалих сега..Гушшшш на всички
Ели,какво имаш в предвид на всяко детенце като мине РД да качва тогава снимчици ли newsm78
Кайрен, страхотно ту-ту...и Ели голяма кукла пу-пу

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 18:32 от delqna

# 703
  • Мнения: 58
То и без това след време само пенсионери и мангали ще има по тия места  ooooh!
Не си права-след 50 години в България ще останат само цигани и Лили Иванова.  Wink

# 704
  • Русе
  • Мнения: 7 801
На РД на всяко дете ще се слага колажа му и заглавието на темата ще се променя. Естествено астралните близнаци ще си вървят на едно. Ради на Стела ни е първото. Заглавието почти измислено, колажа почти готов, чакам снимки. Идеята е на Малачика + мъничко от мен  bowuu

Тивиа,  Joy а може и Слави.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт