Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 506
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 885
Не си права-след 50 години в България ще останат само цигани и Лили Иванова.  Wink

Хахаха. Ама много си права, tivia . Аз вчера писах защо /не че не го затрих после де/
Мацки, понеделник рано зарана ще играе ножа на хирурга. Няма мърдане. Cry
Яко се облъчих днес, на 3 зъба снимки правих. Докато дойде лятото трябва всичко да оправя.

eli_dechkin, към края на април може ли да пратим по-актуални снимки за РД колажите? До 4 май ехееееееее....Айде и Ники ще го изтупаме в рамка  Mr. Green

Изтеклите "мерки Дянков": Опипване на почвата

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 20:46 от немирница

# 706
  • Мнения: 110
Чудя се в коя ли държава детските градини са безплатни а училището почва на 5 години  newsm78

# 707
  • Мнения: 3
момичета помощ, спешно ми трябва обезболяващо,ако имате инфо за кърмене и лекарства дайте насам, специално за свещичките профенид дето ги дават след секцио дали може да се ползват Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 125
Чудя се в коя ли държава детските градини са безплатни а училището почва на 5 години  newsm78
Нали искаше у швабско да се преселваш... Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 5 247
Честити обечки на Мина!Ще е още по-голяма кукла. Кейран-чудесна фотосесия! Как я задържа да позира Ели?
Нем-леко посещение при зъболекаря. PeaceМийка-чакаме снимките, Лиленце, а твоите готови ли са?Сиси Ангелче-за съжаление аз не мога да ти помогна. Тилиата, как е Сами?
Ние днес бяхме на разходка и на люлки даже се люляхме, грееше слънце, но вятърът беше леден.

# 710
  • София
  • Мнения: 7
Реших да направя една рождена тема(не гарантирам  висок професионализъм Blush, но все пак да е веселко Grinning
Взех снимките от албума за предишните колажи, но ми липсват доста дечица. На примависта се сещам за Ксандър, Рая на Слава, Александър на Кати и отделно снимките на Габи, Жанетка и Яна не се получават много добре и ще помоля да качите нови  Grinning
Малачика, благодаря за инициативата  Hug
Преди малко качих нова снимка на Яна, дано да става.

Отивам да дочитам, че вчера и днес ви поизпуснах. Приятна и спокойна вечер сладурки!

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 180
момичета помощ, спешно ми трябва обезболяващо,ако имате инфо за кърмене и лекарства дайте насам, специално за свещичките профенид дето ги дават след секцио дали може да се ползват Rolling Eyes

При болки в главата или корема пия само парацетамол - доколкото знам е позволено при бременни и кърмачки. Дано ти помогне  Hug

# 712
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Поне 3-4 дена преди РД качвайте снимки, все пак и аз деца гледам. Ще напомням периодично но няма да ви ходя по дупетата и да се моля.  smile3534

# 713
  • Мнения: 110
момичета помощ, спешно ми трябва обезболяващо,ако имате инфо за кърмене и лекарства дайте насам, специално за свещичките профенид дето ги дават след секцио дали може да се ползват Rolling Eyes

Някои бяха писали, че може, други - че не може. Иначе парацетамол може

Сами цял ден е с Т, утре сме на док. Има и запушен+течащ нос, сигурно е пипнал моя вирус, а аз тъкмо се зарадвах, че бързо оздравях.

По тази тема въпрос - препоръчайте ми хубав термометър, който да не струва майка сии баща си. Живачния го счупихме а тоя на чико е зле, 10 мин. под мишницата и продължава да пиука и отчита, а уж мерел Т за 2 мин.

# 714
  • Мнения: 2 885
Нем, дано се разминеш със сложните интервенции.

KayRenn, мерси за пожеланията. Дано ме хване упойката от раз.
Взимам Елито за снаха, хич не ме интересува кой си я заплюл преди това. Mr. Green
Каква сладка принцеса! На 6-та снимка я гледам от час и ще я......изям с туту-то барабар.
Да я нацелуваш от мен, бъдещето свеки!  4470
Кафявата гама /от екрю, през беж до венге/ ми е любимата!

# 715
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Ха добър вечер и от нас със спящата вече Евитка  Heart Eyes
Тя милата вече е добре няма ги гадните сополи от които не можеше да диша и да спи ,покашля отвреме навреме но не е това което беше.Както и в предния си пост писах този път беше без Т и като цяло си е много жизнена и дива с изключае неяденето и неспането но от снощи си спи като котенце.
Сисе,честити ви обечки ,ще чакам снимки на малката кукличка  PeaceИ дано няма вирус че вече като чуя нещо такова настръхвам  ooooh!
Дейна,мила съжалявам че се е получило такова недоразумение с любимия,не му се давай и се опитай да го научиш да говори а не да мълчи защото моя приятелка дълго време страда от това че като напърдят гърнетата с нейния и той с по седмици мълчи което доведе до празнота помежду им и тя все казваше че няма смисъл да говорят той е такъв непукист но успя и сега си живеят в мир и хармония който има зор си го казва и не се стига до обиди или мълчание! Hug Горе главата и не се давай,сега трябва да сте много сплотени защото с времето нещата се задълбочават и не водят до спокоен живот  Peace
Смешко,аз още като я видях тази снимка на Ицко във ФБ много му се кефих!Голям чаровник с тези големи сини очи!
Малачика,мила дано бързо излизат зъбките на Сиянка че много кофти така  Hug
Кайрен,разби ме уникално е станало туту-то  smile3501А Еличка как позира само като слънчице грее в него.
Делянка,честити ви придобивки със здраве да си ги носи Митачето.
Тивия,браво за успеха който си постигнала със Стоянчо!Спи следобед 3 часа  ShockedТова при нас липсва като занимание от 5 месеца сигурно  Laughing
Валче,мила не се давай на пролетната умора и ина зимната депресивност идва слънчо  sun Сега като се разщъкаме из градинките и кафетата ще живнем  Hug
Кати,много е порастнал Алекс и каква сладка омазана муцунка има  hahaha
Нинка,успех в новото начинание  Peace
Дикси,честити ви ходещи крачета стягай се мила че вече спокойствието свърши!
Тилията дано малчо не се разболява и ако има някакво неразположение да минава бързо
Дано не съм пропуснала някой и моля ако все пак има такъв не се сърдете  Peace
Липсват ми зайо,мадленка,дендрина,оличка напоследък и тя рядко се разписва  Crossing Armsсъс сигурност има и още мамчета които в момента не се сещам но не за друго а от деменцията  doh
А сега едно въпросче към Сиска защото доколкото имам спомени тя е ползвала Нестле Джуниър доволна ли си защото сега последния път като ходихме на преглед доктора много ми го хвали и препоръчва даже ми даде 3 пакетчета мостри  newsm78 Ама нали пък някой беше казал че Нестле били с ГМО та се чудя какво да правя.Евита сега е на Нутрилон т.е откакто спрях да я кърмя де но нещо напоследък не го иска и плюе шишето и само с лъжица  feeding го яде вечер с бисквити а през деня слагам в яденето,но като цяло с голям зор и набутвам мляко ,вече незнам какво да правя.Една приятелка ми каза да купя Милумил то било по сладко пък даже над 10 месеца имало и с вкус на банан,така че който има опит нека сподели  newsm17
Прекалих малко ама който иска да ме пропуска  Peace
Лека вечер и спящи ангелчета

# 716
  • Мнения: 2 885
Ох, днес кО ми стана.....съм се разписала. Сиско, да не кажеш после, че не съм словоохотлива. Mr. Green

rosita__ , вземи Аптамил 2 и след годинката номер 3 и да ти е мирна главата. Ко се пънете с тез Нестле, не знам.
Ники сам си държи шишето и си пие 210 мл от раз. И баткото с това мляко отгледах навремето.
За кърмещи мами - само парацетамол!
При мен кърменето почти приключи - само нощем. Добре, че не се сеща и не ме дърпа, че не знаммммм.....
Ники си има твърд режим и си спи от 10 до 12 ч /в 12 идва ДК/, после от 14 до 16 ч и в 20:30 е в леглото. Няма тън-мън.
Нощем се събужда в 00 - 01 ч, пие в просъница още 210 мл АМ и спи до 7:30 ч. Тогава звъни алармата, че баткото е на детска градина.

За хубав с**с тази вечер горещо препоръчвам филмчето Grado 3, има го в замундата.  hahaha

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Ох, днес кО ми стана.....съм се разписала. Сиско, да не кажеш после, че не съм словоохотлива. Mr. Green





Вече знам за да ес разписваш често ключовата дума е "Нестле" Mr. Green
Нем,с най-добро чувство Hug
Роси,Божа го пиеше с удоволствие.Пък и лесно се разтваряше в студена вода,а за мен и моите пътувания това беше важно Crazy

Кърмя все едно имам новородено Crazy
Елицата е бонбон и на тези снимки не ми прилича толкова на Ого Crazy

# 718
  • Русе
  • Мнения: 343
Русенки, а вземете и се разпишете  Hug
Разписвам се Laughing! Напоследък нещо не успявам - само чета.

Sisi_Angelche, аз Профенид ползвам при главоболие, че от друго не минава. Преди време Айла беше дала линк към сайт, за проверка на съвместимост на лекарства с бременност и кърмене - проверих основната съставка на Профенид-а - излезе, че е безопасен при кърмене. Peace

Голямо гуш на всички болнички бебчета и мами - да се оправят бързо  Hug!

tiliata, и аз голямо чудене се чудих за термометър. Мислех за такъв за ухо и чело, ама така и не открих достатъчно положителни мнения за някоя марка. При електронните и мен това ме дразни - уж изпищява, а после продължава да качва. Питахме познати лекари, и ни препоръчаха Галиев. Те заместват живачните. Не мерят бързо като електронните, но пък са точни. Струват около 9-10 лв.

КейРен, поздравления за туту-то - чудесно си се справила, а Ели е страхотна хубавица - пу-пу!
tiliata, Кати, Смехоранка - големи са сладури вашите юнаци!
Дикси, честит ти ходещ младеж!
Фелинка, честита количка - леко и безаварийно да си я бутате!
Сиска, честити обечки на малката Мина!
немирница, стискам палци всичко да мине възможно най-леко!
Дейна, дано да му е някакъв кофти период на твоя мъж, и скоро да влезе в правия път! Ако не - ти го вкарай  newsm66!

При нас няма кой знае какво ново - имаме два зъба долу, с които успява да хапе, когато свърши с яденето и реши да се забавлява! Лази, ходи с проходилката, крещи... През деня продължава да спи 1-2 пъти по 20-30 мин. По дълго - когато сме навън. Ужасно ми писна вече от тази дълга зима! Дано се стопля вече и да излизаме повече, че почна да ме стяга шапката и мен!

Привет мами!

Минавам да ви кажа,че в София,Варна и Шумен се провежда една благородна инициатива...

А в Русе няма ли някоя мама-фотограф, да се наснимаме и ние?

Айде лека от мен! Много спокойна нощ и спящи бебоци на всички!  Hug

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 23:14 от pepe

# 719
  • Мнения: 849
Привет, момичета! Включвам се само набързо, че съм каталясала, а е никое време вече...

С два прохождащи заека вкъщи е голям купон, да знаете. Не се оплаквам, ама наистина е яко денс работата. Успявам да ви чета обаче. Снощи даже написах един дъъълъг пост, ама тъпото РС е за преинсталиране и най-нагло заби точно преди да пусна поста. Щях да се изям с парцалите.   smile3511

Затова извинете, че няма да навлизам в детайли и поименно. Всички болнички да се оправят, проблемите да се разрешават, а на всички - спокойствие, топла храна и много да се обичате с мъжките половинки!  Heart Eyes

Ето малко от настроението в нашата къща.  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт