Вярно ли е че, бременните жени не трябва да се подстригват,

  • 11 963
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Естествено, че не е вярно. Кой болен мозък ги мисли тези глупости бе. ooooh!
А кой им вярва изобщо и с какъв акъл? Rolling Eyes

# 16
Аз пък съм чувала, че ще му отрежеш късмета на детето. Още не съм се подстригвала, ама има още много време и ще трябва все някога да го направя. А и в разни книжки съм чела, че като излезеш в болничен за раждането, преди да си родила, е добре да отидеш на фризьор, защото като родиш, хич няма да ти е до това.  Wink

# 17
# 18
  • Мнения: 3 356
Аз се подстригах само 3 пъти Wink.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 044
Чесно да  ви кажа вие сте си добре. Само за своите коси говорите, но попаднах на една майка, а като гледам има и други такива в парка където ходим- дето не подстригват децата до 1 -та им годинка. А те горките лятото когато беше жега с едни дълги коси-потят се и т.н. Това са пълни глупости. Аз се подстригах 2 пъти и мойта девойка също съм я стригала вече, нищо че е само на 7 месеца. Който ги мисли тези глупости явно има  #Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 060
Чесно да  ви кажа вие сте си добре. Само за своите коси говорите, но попаднах на една майка, а като гледам има и други такива в парка където ходим- дето не подстригват децата до 1 -та им годинка. А те горките лятото когато беше жега с едни дълги коси-потят се и т.н. Това са пълни глупости. Аз се подстригах 2 пъти и мойта девойка също съм я стригала вече, нищо че е само на 7 месеца. Който ги мисли тези глупости явно има  #Crazy

ООо, това и аз съм го виждала, даже имаше версия, че не се подстригвали децата преди кръщенето - та едни обрасли бебоци...
А да сте чували, че не трябва да се боядисвате?  hahaha защото на мен ми го каза една фризьорка!!! Отивам с корема да се подстрижа и боядисам и тя мо заявява, че бременните не се стрижат и боядисват - "защо бе, какво научно обяснение ще ми дадеш?" Е, за подстригването нищо не можа да измисли, но за боядисването версията беше, че по време на бременността хормоните били се променяли и можело да не хване боята - нещо като по време на месечния цикъл.
Е, на мен ми хвана боята, родих момче с нормална пишка Wink , нищо че си поддържах косата сравнителни къса и се подстригвах често - ми няма да приличам на някоя горила от зоопарка де...

# 21
  • Мнения: 9 903

А да сте чували, че не трябва да се боядисвате?  hahaha защото на мен ми го каза една фризьорка!!!

как, моля ти се, във форумите всяка седмица се пуска тема за боядисването и подстригването по време на бременност.  Close  Close  Close

# 22
  • Мнения: 2 952
Айде стига бе , къде какво се пускало...я по темата !
На моя момък ще му режем пишката така или иначе  hahaha така ,4е си се  стрижа  Grinning
шоу да става! Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Ооооо, това са ми любимите суеверия.....Особено като ходех всеки месец на фризьор - част от другите клиентки ме гледаха укорително! hahaha hahaha hahaha Но истината е, че пола се определя в мига на оплождането и никакви коси не могат да го променят!
А и за подстригването на бебетата - най-обичах да ме питат защо съм подстригала малката....и да ми казват, че съм й резнала късмета...и да гледам бебоци, запотени отвсякъде с безобразно неоформени коси!

# 24
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Az si hodq na frizior-i se boqdisvam(s bezamonia4na boia) i se podstrikvam i DAJE 4AKAM MOM4ENCE  smile3521.Samo da mi e jivo i zdravo.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ама моля ти се!...Не си задала въпроса правилно! Не трябва само ако искат момче. Но тези, които искат момиче- ТРЯБВА! Аз така си осигурих момичетата.

Последна редакция: вт, 11 окт 2005, 19:50 от РЕНИ

# 26
  • Мнения: 2 952
 hahaha  Голям майтап.....Аз  знам  една  дето има 4 мом4ета и все иска момиче!Ами да се беше  стригала   бе ! Как не се е  сетила  doh...даже  гола  глава да се беше направила ..... hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 39 761
За второто ша знам вече ... нема са подстригвам Simple Smile
чудя се още колко бабини деветини ще науча в този форум Simple Smile

# 28
  • Мнения: 827
Глупости! Само да не си го навиеш на пръста, че ще вземеш сама да си докараш някое главоболие! Ей, много интересни работи може да чуе човек от възрастните.   
  Аз предлагам да пуснем една тема за това, кой какви суеверия е чувал докато е чакал дете и какво са му "препоръчвали" за новородено!  Wink

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Направо да заковем една тема "Митове и легенди"....

И двата пъти се подстригвах и имам две момичета...не вярвам да е съвпадение Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт