Вярно ли е че, бременните жени не трябва да се подстригват,

  • 11 962
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз се подстригвах 3 пъти и родих момченце, което на първия ден след изписването също беше подстригано - имаше страшно много коса, влизаше му в устата.

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Направо да заковем една тема "Митове и легенди"....

И двата пъти се подстригвах и имам две момичета...не вярвам да е съвпадение Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е ти ми разби илюзиите! Crossing Arms Може пък да не са те подстригали както трябва newsm78

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е ти ми разби илюзиите! Crossing Arms Може пък да не са те подстригали както трябва newsm78

защо бе?Simple Smile
баш си е както трябва:)

# 33
  • Мнения: 959
Леле, добре че не слушам бабите, иначе щях да си ходя чоглава на работа. Ужас. А да ви питам по въпроса с покупките на бебо предварително? Какво ще кажете, защото според тях и това нетрябва да не прави, но аз не го виждам моя как ще се оправи сам и затова си купихме всичко, дори и памперси. Но сега за сметка на това никоя от бабите не ми говори. СЪРДИТИ СА МИ!

# 34
  • Мнения: 2 950
Аз не се подстригвах и резлутатът беше коса до кръста, която цъфтеше ужасно, започна да изтънява и да пада. Носех я само вързана, защото беше ужасна. Не съветвам никого да прави моята грешка - сега едвам си оправям косата, да си възвърна предишния вид, който определено беше доста хубав. Като начало я остригах до ушите и клепам клепам маски отгоре, та да видим. #Cussing out

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Е..по-хубаво от това, здраве му кажи:)))
Имаш шанс да си избременееш без бабаешки дудняници:)
Те после ще ти кажат да сложиш сол във водата ( да не се поти, като порастне), да му отрежеш миглите на детето..да му обръснеш главата...и най-вероятно пак ще ти се разсърдят:)
Лошо нема:) Само не ги слушай за такива дивотии:))))))))

# 36
  • Мнения: 2 952
Абе те от  хубаво уж  милите ...не 4е ни мразят ...обаче и те не  знаят друго....ама поне да слушаха , ама не ....вироглави.....дразнят ни ....

# 37
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Пълни глупости са това. Постоянно си правех различни пречески.Исках да бъда готина бременна и бях Wink

# 38
  • Мнения: 213
Хе-хе-хе, страхотна темичка, много се забавлявах докато четох другите мнения. Аз лично сега съм в края на 4 месец , но вече се подстригвах два пъти, пък на видеозона мим казаха със 99% сигурност , че ще е момче  Simple Smile Пък и аз съм биолог, отбирам от генетика и мога да кажа , че пола се отпределя точно и само в момента на проникване на сперматозоида в яйцеклетката  Laughing Това е положението, още дядо Дарвин го е измислил и ако щете после и всеки ден да се стрижете, ако си е момче ще си е момче. Имане и аз зсъм чувала какви ли не "бабини трънкини". Ама за боята на косата има връзка и с хормоните и с амоняка, но какво пък толкова, малко амоняк на целия мръсен въздух в  София, нищо няма да му стане на бебето. А за това със солта по главата, аз знам чеч г о правят за да проверят какъв ще е пола на бебето и зависи къде ще се пипнеш после и по това си вадят изводи дали ще е момче или момиче и като се запънат че този метод за проверка бил най- , ама най-ефикасен, направо умирам от ужас и тъпотия и простотия. Чудя се да ги съжалявам ли, да се смея ли...
Иначе ми хареса идеята да се пусне специална тема "бабини митове и легенди" и вътре да се вписват такива простотийки.
Поздрави на всички майчета и не си връзвайте на такива глупости. Все пак сме интелигентни момичета, щом си служим с комп и интернет  Wink

# 39
  • Мнения: 2 467
Вярно, вярно! Аз затова момиченце излюпих  Mr. Green Ама много се подстригвах и една хубавица на мама излезе  Laughing

# 40
  • Мнения: 695
и на мен ми ги казваха тези глупости newsm47 4е ако се подстрижа ще отрежа пишката на детето ако е мом4енце и аз ги питах на тази логика ако се подстрижа гола глава ще имам ли моми4енце smile3521
недеи да се притесняваш спокоино можеш да се подстрижеш smile3501 smile3525

# 41
  • Мнения: 1 639
Митъта за не подстригване на косата на бебето до годинката , тук
се шири доста . Имам една приятелка , която има момче с огормно косище , ама неще да го подстригва . Чака годинката (горкото дете) , лятото само му резнала малко на врата ,че му излезли пъпки ..... ooooh!

  Аз не бих си мъчила дете!   Naughty

 А на другия полюс е моята фризьорка и прятелка , която лятото роди момиче . Тя пък постоянно  намира кусури на малката косица и все със нижиците в ръце  Laughing

# 42
  • на село
  • Мнения: 3 917
Вярно е, вярно и още как  Wink
Аз като не спрях да се постригвам и с двете бременности и не се оставих да заприличам на идиот в главата на затова сега имам 2 моми, ако не бях им отрязала пишоците щяха да са момци  Simple Smile
Това в кръга на шегата иначе са си направо бабини щуротии, защо въобще им се връзва някой

# 43
  • Мнения: 1 440
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!
ПОДСТИГВАЙ СИ СЕ И НЕ СЛУШАЙ БАБИТЕ!
АБЕ НАЛИ ТРЯБВА ДА СМЕ ХУБАВИ,ВСИЧКИ В НАС ГЛЕДАТ. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 455
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!
ПОДСТИГВАЙ СИ СЕ И НЕ СЛУШАЙ БАБИТЕ!
АБЕ НАЛИ ТРЯБВА ДА СМЕ ХУБАВИ,ВСИЧКИ В НАС ГЛЕДАТ. Simple Smile
Абсолютно!!!!и аз съм на принципа бъдеща мама за пример GrinningНужно ни е спокойствие и добро настроение,а то се дължи и на самочувствието освен на всичко друго.А и нали трябва да даваме добър пример на всички които ги очаква бебеправенето, бременността е красива,такива трябва да сме и ние!!!

Общи условия

Активация на акаунт