ПЛЕВЕН - 131

  • 41 435
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 136
Момичета, благодаря ви за чудесните пожелания. Трогнахте ме.
Дикси , ти сигурно вече си нзаминала, но все пак ти желая лек път, и с Митко да си изкарате страхотно.
Номадка, моя син миналата година на рождения си ден ходиха с децата на пица, и после на боулинг. Изкарали са си страхотно. Другата ми идея беше пейнтбола, бяха ми казали че в Гривица имало, но мъжът ми не беше тук, аз съм без кола, и изобщо ми се видя трудна организацията да закарам деца и храна до там.
То това за пейнтбола не е лоша идея и за нас. Да идем да се постреляме Simple Smile

# 17
  • Мнения: 87
Силви аз съм за. Peace Даже дано се съберат повече жени да има на кой да си го изкараме. Laughing

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 9 866
Кака ви Валя пообиколи днес моловете,нали си имам мъж отпускар,та малко да оплакнем окото.Не знам хората какво купуват от там,аз отидох за обувки,да видя нещо намаления.Ми намалени от 300 на 200лв,или до 150.Малко се почувствах...хммм..не за там Laughing.Не продават обувки на Пещера по 55лв Mr. Green,аз такива си търся.

# 20
  • Мнения: 5 026
То това за пейнтбола не е лоша идея и за нас. Да идем да се постреляме Simple Smile
Петя го предлага това миналата година,май.Нищо не организирахме тогава.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 97
То пейнтбол май и на хижа среброструй има...ама не съм много сигурна къде се стрелят Simple Smile

# 22
  • Мнения: 38
Момичета, извинявайте че нахлувам в темата ви но спешно ми трябва телефон и координати на доц. Попов. Благодаря.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 239
В Гривица май няма  пейнтбол. За Среброструй знам и аз. Голямо шоу ще е ако идем. Laughing

# 24
  • Мнения: 1 800
Айде запис и от мен Simple Smile

Дикси, весело изкарване в София-та.

айс, ако спи до обяд, остави я без сън следобед, за да се измори и спи през нощта. Подкрепям за пиенето на мляко на тъмно...ти си знаеш, де. Аз съм нощна птица,  но така като теб не бих могла да карам за дълго.

валенце, много скъпи тия обувки, ужас.

Проверяват ни алармите за пожар и пищи та се не трае, не мога да мисля..

# 25
  • Мнения: 2 111
В петък сутринта и ние ходихме на площадката до Била.
Симона се полюля малко на люлките,но пързалките бяха много кални.Поседяхме си обаче на пейките с нея около половин час на слънчице.

# 26
  • Мнения: 22 454
Здравейте и от мен. Ние по обяд излязохме малко по сторгозия, но си беше кофти времето. А и като мине някоя кола, вдига всичкия прахоляк и пясък и е отвратително, напълниха ми се очите с боклуци. (
Постояхме малко на площадката на Фантазия, че тъкмо отидохме и пристигна една тълпа с циганчета...и не беше много подходящо да сме и ние там.
На Била ще я пробвам при първият по-топъл и не ветровит ден.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 189
Ерота,друг път като скучаете из квартала се обади-да го правим заедно Blush
Силви,препарата ти е страхотен Peace  bouquetВзех днес един от ДМ пък даго видим колко и какви петна ще пере newsm78
За пейнтбол съм навита.Сигурно ще "умра" скорострелно hahaha
Мирама,още не съм ходила на площадката,но обещавам да я изкоментирам при посещение Peace
Поръчах и аз от прословутите помпи за нос,дето се слагат на прахосмукачката.Утре още ще ми я донесат,дано е ефикасна,че заради гадните сополи Хриси неще да яде почти,че и мялкото с мъка пие Crossing Arms
Бенсън,работех преди в едно заведение и там се включи случайно тази аларма за дима-още си спомням гаадното пищене Whistling

# 28
  • Мнения: 544
Косе, ще споделиш ли кой е препарата за петна, че аз все още не съм попаднала на такъв, дето чисти всякакви петна.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт