ПЛЕВЕН - 131

  • 41 434
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 189
Брани,Силви ми даде едно чудо,но каза,че вече го няма на пазара,а този,който купих май е нюот марката на ДМ.Ако е ефективн ще го похваля Peace
Малко от "речника" на Хриси
Пич=цип
Паци=Прасчо
Гота=готвя
Енка=Миленка
каинда=Калинка
 Blush Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 9 866
Косе, ще споделиш ли кой е препарата за петна, че аз все още не съм попаднала на такъв, дето чисти всякакви петна.
Аз мога да споделя за моя препарат-K2R се нарича.Купувам го от Метро.Премахва петна от кръв,шоколад,манджи,боички....изпробвано почти всекидневно върху дрехите на Бубка от Пумпелина. Grinning
В голяма чуденка съм за предучилищната на Мими и май ще я записвам да я кара в училище.

# 32
  • Мнения: 2 111
Ще се обаждам,Косе  Wink
А от помпата ще си много доволна.Ако има нещо неясно съм насреща Hug
За последните 2-3 хреми на Симона ползвах  Низита мехлем и съм доволна-нанасям го с клечки за уши в ноздрите преди лягане и нослето е спокойно през цялата нощ,не се запушва,не изсъхва и е овлажнено .
И спрей Куикс-с него пръскам след като почистя носа с помпата.

# 33
  • Мнения: 5 626
Запис. Аз преди час и половина се прибрах от София и досега се жулих в банята - винаги когато ходя имам чувството, че обирам всичката мизерия.

# 34
  • Мнения: 3
здравейте момичета! дайте някоя идея за първия рожден ден на детето, има още време,но ще мине бързо, не ми се иска по ресторантите с роднини,че те и без това не се долюбват имам опит вече,а в къщи си е трудоемко и ни е тясно,не знам и аз какво искам,вие как празнувахте:)
и да запитам някой има ли плуващото пате на фишер прайс и да го продава или да знае от къде в плевен мога да го купя,че много искам да му го взема!
а за препарата к2r и аз него ползвам супер е само слагаш върху петното на суха дреха мяташ в пералнята и готово,около 5лв е и го има в кауфланд.

# 35
  • Мнения: 5 026
Бенсън, успешно местене  Peace Вдявам аз след 2-3 дни на кой какво имам да пиша, изперках.Ей Косето е свидетел - днес в ДМ й казах,че има таблетки за тоалетна хартия  Crazy
Та ако пропусна някой с нещо важно, сори, след няколко дни ще се отбележа Simple Smile

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Sisi, не знам какво да те посъветвам щом роднините не се долюбват. Най-добре в къщи, че стова малко дете не сте много за ресторант, а и детето няма да разбере нищо от РД. Ще се превъзбуди от много хора и трудно ще заспи вечерта. Все пак за половин ден родата ще стисне зъби, за да отпразнуват РД на детето. Ако е тесничко у вас, тогава навън. Ако е топло, намерете някое по-спокойно заведение.

# 37
  • Мнения: 22 454
Sisi_Angelche, аз и първият и вторият рожден ден на Калина ги празнувах в клуб. Много съм доволна, отиваш за 2-3часа, виждат се децата, получава подаръци, торта и после се прибирате. Тоест цялата дандания минава за 3часа, а ти ангажименти почти никакви нямаш.
И не съм на мнение, че детето нищо не разбира от РД. Е, естествено ако е с бабите и дядовците, няма какво да разбере наистина. Но когато се празнува с познати дечица, с които си играе често, му е приятно на детето.
Така че това е моят съвет, избери си клуб, покани приятели с деца и готово. )

# 38
  • Мнения: 220
Сиси, патето го гледах в големия магазин на барата - Бебешка борса май се казваше,към 7-8 лв.

# 39
  • Мнения: 1 800
Sisi_Angelche, ако не искаш в ресторант, може у вас, но да купиш например няколко вида пици и торта. Правиш салата-две, малко украса, пиене и готово. Ина4е пикник в Кайлъка или някъде другаде, но не знам как по-възрастните биха приели....или на два пъти да празнувате, един ден с едната рода, на другият с другата.
 
Атракция,мерси Hug

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 07:27 от benson10

# 40
  • Мнения: 3
Тони мерси ще го навестя  Hug
 И аз така си мисля да идем на детски клуб с дечица, от много хора наистина се превъзбужда като е късно особено,а и ще мрънка за сън. Тук и друг път съм засичала теми за клубовете та кой е добър не помня Simple Smile а с бабите и дядовците ще си помисля,най вероятно по отделно, сложна задача ooooh!

# 41
  • Мнения: 22 454
Sisi_Angelche, аз и двата пъти го правих в Диснимания, доволна съм, широко е има достатъчно място и за децата и за родителите. Сутрин много рядко има други хора и до сега сме били само ние рожденници.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 866
Сиси,щом не се разбира родата,направи го поотделно.На деня си го направи с дечица в клуб или вкъщи,покани една вечер едните баба и дядо,на другата вечер-другите.Сложно е,ама като няма друг начин,ще го измислиш.
Айс,чета аз за твоите нощни приключения,ми и аз не обичам да се бъркам в чуждите работи,ама понеже ти сама споделяш,да си кажа Grinning-според мен детето ти е достатъчно голямо,че да направиш нещо по въпроса с  буденето.И да се събуди-оставяш си я в леглото,от какъв зор я вдигаш да си играе не мога да разбера. Thinking
Абе едно време не помня родителите ми да са се тормозили пък в какво училище да ни запишат,пък в каква предучилищна...нямаше избор-айде в училището до блока,че е най-удобно.Сега се побърках от мислене.А и Ангел така ми помага Tired-където прецениш я записвай,аз не разбирам Crossing Arms.

# 43
  • Мнения: 22 454
Валенце, а на теб какви са ти колебанията за училището?
може да дадем някой акъл...)))

# 44
  • София
  • Мнения: 9 866
Мира,колебания колкото щеш. Tired
Забавачката на Мими не издава свидетелство за предучилищна.Това  обаче е решимо,защото мога да запиша Мими да се води във Враца на градина и да взема от там свидетелство.Но после идва първи клас.Харесала съм си две училища.Едното ми е много далече,отпада.Другото е идеалното място.Обаче пък приема за първи клас е ужасен-желаещи има много,а се ползват предимства,които пълнят класовете веднага.Имам предвид,че с предимство са децата от една градина по програмата стъпка по стъпка,те отиват директно в училището.С предимство са и децата от предучилищната от самото училище.Дефакто от тези две места децата са достатъчни и е много вероятно други ученици да не се приемат или ако се приемат,да са съвсем малко.
Та ,мисля да запиша Мими там предучилищна и посел да си продължи и училище.Обаче пък така се притеснявам ,че прекалено рано я откъсвам някакси и по-детската среда в забавачката.И я вкарвам в училище на 6г.Раничко ми се струва.Ей това най ме терзае,да не допусна грешка.Да направя правилния избор.

Общи условия

Активация на акаунт