Незабравима(unutulmaz)-тема- 15

  • 26 664
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4
моралисти пък на края ще излезне че имат по 2-3 брака зад гърба си и по 2-3 любовника/любовници

# 32
  • Мнения: 27
Вчера включиха Зайнеб чак към 11.00 ч.

# 33
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!

Започва Hug Зейнеб. Но като гледам как го увъртат, ще дадат интервюто чак в края на предаването smile3515

# 34
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Искам да попитам мъжката аудитория във форума,като гледах пак 29 епизод и най-вече частта с наемния убиец ми направи впечатление,че не се вижда онази червена точка,която дават по други филми-та питането ми е какво беше оръжието

# 35
  • София
  • Мнения: 1 394
Вчера включиха Зайнеб чак към 11.00 ч.

Ама то и продължение се води днес (вчера не съм го гледал). Да не би да са го нацепили на толкова части, колкото са сериите докрая? Тя Зейнеб тогава сигурно цял пътепис "До Истанбул и назад" е написала.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 394
Сега пък реклама на шпек "Ава" - много удачно въведение в темата...

# 37
  • Мнения: 0
хайде почна на кафе, Simple Smile

От къде ги вади Гала тези бебета? Ако с такива темпове върви, може и Ямур да се появи накрая, добре накърмена от Еда.


Хахахах,така ме разсмя за "Добро утро "! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Добре казано !
Само не разбрах защо Гала продължава да се лигави, след като това поведение не се харесва и котира сред теливизионната аудитория. И това хаотично накъсване на предаването и скачане от тема в тема е ,още по- изнервящо.

# 38
  • Мнения: 2
Ха, Еда е бременна а пуши  newsm62

# 39
  • Мнения: 0
Цитат на: forbes в Четвъртък, 04 Март 2010, 22:31
Цитат на: valqqq в Четвъртък, 04 Март 2010, 22:18
МОМИЧЕТА ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ ТЕЗИ ,КОИТО ИМАТ СЕСТРИ ТУК ПИШЕШТИТЕ В  ФОРУМА АКО ВИ СКРОЯТ ТАКАВ КАПАН В РЕАЛНИЯ ЖИВОТ КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ ,АКО СЕСТРАВИ ВИ ВЗЕМЕ САПРУГА ТАКА ЛИ ШТЕ РАЗСАЖДАВАТЕ КАКТО ГО ПРАВИТЕ СЕГА ИЛИ ШТЕ ПОСЛЕДВА ГОЛЯМО СКУБЕНЕ ПО    


Аз познавам такъв случай ,който бях споделила още в първите теми.
Две сестри и един мъж.
Едната "откраднала" мъжа на другата една седмица преди сватбата на сестра си с въпросния екземпляр.
Жената била известно време в писхиатрия и после на силни антидепресанти. После се отдала на ученето и сега е професор( един от най-добрите в света по "Стара история "и " Тракология"),който преподава в най-престижните унивеситети в Европа. Останала е стара мома. Другата сестра до колкото знам не е с онзи мъж.Разделили са се , а двете сестри да не се видят повече.

По този повод си мисля (не планиран хепиенд), че сценаристите могат с края да ни върнат в началото на историята-запазването на добрите отношения между сестрите- Харун да бъде убит (развръзка на отношениятата му с Бату) и последна сцена двете сестри обляни в сълзи прегърнати. Само няма да понеса, ако Еда успокоява Мелда Simple Smile)

# 40
  • Мнения: 4
Здравейте,казвам се Зорница! Приятно ми е! Много са сладки актьорите  newsm53 newsm51
дават ги задкадър  по нтв, ето го и интервюто  txtloves

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 10:29 от *joreste*

# 41
  • Мнения: 3
хихихи и аз му писах и-мейл Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4
хихихи и аз му писах и-мейл Mr. Green
и кой му е ако не е тайна  smile3508 newsm47

# 43
  • Мнения: 32
Големи сладури са.  Grinning

# 44
  • Мнения: 4
да не се будим  Joy luvbed

Общи условия

Активация на акаунт