Пролетта настъпва вече, идва МАЙското човече! № 20

  • 24 954
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Запис и от мен!  bouquet

# 16
  • Мнения: 32
aniK, сложих я, за да ни топли мислено, че тоя студ навън .... cold
Аз също имах проблем следобяда, но се оправи към 17

Люси, стискай краката, няма да я пускаш бебка да излиза ...

# 17
  • Мнения: 2 558
Айде и аз в новата тема  Hug

Момичета, много са ви хубави покупките  Peace
spirito, само ако знаеш какъв таралеж си сложи в гащите с този ибей  Crazy

хабиби, аз ще раждам в Торакс-Пловдив, днес за първи път бях при лекарката, която бях избрала за раждането и съм супер доволна  Grinning Бебка е много добре, отговаря си на седмиците, ааааа и да се похваля - вече се е обърнала с главичката надолу  newsm44 дано не се обърне пак диването

Ходихме и до Вис Виталис днес и си взех една брошурка от магазина, има списъци за родилния дом, за мама, за бебето и за детската стая вкъщи, утре ще го препиша тук, че сега ще вечеряме и после мисля да почета малко, че утре сутрин ми е последния изпит от този семестър  Tired

# 18
  • Перник
  • Мнения: 257
Записче за новата темичка с пожелание за тиха и спокойна вечер.  bouquet

# 19
  • Мнения: 39
Ани, само да приключим, албум ще направя с тези реновации  Crazy Crazy Crazy Полудях тези дни. Ние уж само щяхме само да пребоядисаме, а то какво стана... сменихме ламината с друг, шпакловахме стените ОТНОВО и пребоядисахме в същия цвят ( защото имахме много останал латекс от преди ). Сега трябва да ушия пердета, като преди това трябва да купя плат ( сложихме корниз междувременно), трябва да направя стелажи за всичките нещица на Алек и бебо, мисля и за някакви декорации по стената ( искам да изпиша едно сладко стихотворение зач две братлета по стената, да лежи като фриз върху който да вървят блакчета и автомобили ) Ще видим докъде ще сколасам с търпението.
Алек днес ме изправи на дългата ми коса  #Crazy Просто толкова палав е тези 2 дена, че незнам. Отказа и да спи и все още се лигочи наоколо. Истерясах и сега с баща си си разказват приказки.
Сега ще се върна към старата тема за да понаваксам. Лека вечер от мен.

# 20
  • Мнения: 30
Запис и от мен, да не ви изпусна случайно   bouquet

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Хайде и аз тук Simple Smile Днес и аз бях на ЖК .Тежим 1.500 и сме 39 сантиметра.С главата надолу сме вече и всичко е наред. Може ли да кажете паролата и на мен  Praynig Hug

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 22:07 от Veronika_

# 22
  • Мнения: 72
Качих снимчици  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4
desex  хубави неща съм чувала и за там, дано всичко върви гладко  Peace колко ще ти струва раждането. Радвам се, че мъника ти е добре и моята бебка се е обърнала с главичката и дано така си стои  Mr. Green.

И мене днес цял сбедобед всичко ми тежи и ме наболява в слабините  Sad даже като лежа не си намирам място а бебка много ритка милата.

# 24
  • Мнения: 9
хахахахаххахаdesex  започвам да го усещам таралежа newsm62 newsm36  angel008

# 25
  • Мнения: 26
айде и аз запис  Heart Eyes
Момичета да питам за дървената кошарка трябва ли задължително обиколник да имам  newsm78

# 26
  • Мнения: 32
mishenka, супер покупки, а защо са ти толкова много биберони? Аз мислех 1-2 само да везма.

Lady*
, първите три месеца със сигурност не ти трябват обиколници ... бебето не се върти - няма как да се удари ...

# 27
  • Мнения: 72
Хехе, ами от патило затова.... и ти щеше да купиш повече, ако детето ти си смуче палчето baby_neutral все още , а е на 2г и 2 месеца ... за съжаление не бях настойчива и упорита - трябваше да я науча на биба!!! сега пръстчето и е с мазолче и зъбките не са подредени хубаво .. толкова съжалявам , че не успях да я науча на биба ...Бибката махаш и готово .. пръста и да искаш не можеш да го махнеш ... та сега надявам се ме разбираш ... страх  Joy мислех още да купувам , но мъж ми ме спря  newsm62

# 28
  • Мнения: 233
Привет!

Лейди, моята щерка е на 1,7 месеца (ако не се лъжа   Laughing ) и още й трябват обиколници в леглото... много се върти и удря в решетките. Simple Smile

Мимак, кога ще се върне мъжлето ти? Моят пък ще заминава в запас като се роди бебето... И предния път беше така. Но, майка ми ще дойде този път да гледа Мишел, така че да мога поне на спокойствие да си накърмя бебето.  Joy

# 29
  • Мнения: 26
Значи трябва да купя ама след 4 месец така ли?

Общи условия

Активация на акаунт