Обувки - 2

  • 54 133
  • 643
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 364
Лили, мерси.

Виж на какво попаднах случайно.   bouquet

Хриси,
страшни са.. А цената няма да я коментирам- подарени!!! И ти ли ловуваш вече? Аз имам още две седмици до следващия удар, но още от сега гледам .. Истинско удоволствие за мен е да гледам обувки.. Мога да гледам дни наред и да не ми омръзне!  Laughing

# 241
  • Мнения: 8
Намерих ти още едни, също много изгодни. И веднага ги асоциирах с теб. Ето ги  Rolling Eyes

Аз сега само разглеждам за себе си, тъй като купувам специален размер обувчици - от 0 до 3 месеца  Crazy
Хубавото е, че ми доставя почти същото удоволствие.

# 242
  • Мнения: 451
Jimmy Choo и  UGG Australia обединяват силите си и октомври 2010 ще бъде представена уникална колекция от пет модела.  Twisted Evil
Това се казва на есен с песен.
Предположение Laughing
Моите чувства са горе-долу същите, да си призная.

# 243
  • Мнения: 364
Веси, ето още някои ниски модели за теб от yoox: 9,5 см, 8 см, 9,5 см, 9 см, 9,5 см, 9,5 см,... А аз си заплювам това, но не на тази цена  Twisted Evil

Хриси, кога горе долу ще можеш да гушнеш бебето? Има много мода за бебета онлайн  Grinning

Jimmy Choo и  UGG Australia обединяват силите си и октомври 2010 ще бъде представена уникална колекция от пет модела.  Twisted Evil
Това се казва на есен с песен.
Предположение Laughing
Моите чувства са горе-долу същите, да си призная.
We are scared!  Joy

# 244
  • Мнения: 8
 Joy
Изящен дизайн... от овча кожа.  Laughing
Борба между грозноватото, удобното, красивото и женската лакомия за сантиметри...  newsm78

Ще я видим тази изненада.

# 245
  • Мнения: 8
Лили, живот и здраве, датата е 15 май, но предвид, че миналата седмица пристигнаха поръчаните тоалети и разбира се обувкиии (няколко чифта), ако иска - да заповяда и по-рано.  Flutter

# 246
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 797

Аз сега само разглеждам за себе си, тъй като купувам специален размер обувчици - от 0 до 3 месеца  Crazy


За този размер виж тук.

За момче ли търсиш или за момиче?

# 247
  • Мнения: 364
Лили, живот и здраве, датата е 15 май, но предвид, че миналата седмица пристигнаха поръчаните тоалети и разбира се обувкиии (няколко чифта), ако иска - да заповяда и по-рано.  Flutter

 Hug Не остана! Моят син е роден на шести, а го чакахме на първи- ден на труда, но той реши да не ни нарушава празника и се позабави  Laughing

Тина, Robeez са  Heart Eyes

Тези обувки много ли са грозни според вас?

# 248
  • Мнения: 8
Titina, oборудвах се засега от next.co.uk - поръчах почти всички, които ми харесаха за момиче. Останах много доволна.

А на теб ти намерих едни боти. Принт, изрязани отпред...  Blush

# 249
  • Мнения: 8
Лили, на мен въбоще не ми се струват грозни.
Падам си по такива ярки изненади на краката дори.
А и бронзовото отпред ще заспи на летен загар.  Whistling

# 250
  • Мнения: 364
Лили, на мен въбоще не ми се струват грозни.
Падам си по такива ярки изненади на краката дори.
А и бронзовото отпред ще заспи на летен загар.  Whistling

Аз се замислих за тях- с бял панталон и златиста блузка би изглеждало ок... Ще видим дали ще събера смелост.. Имам две седмици до поръчката  Grinning

# 251
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 797
Лили, затваряй очи и натискай бутона за поръчка.

# 252
  • Мнения: 364
Лили, затваряй очи и натискай бутона за поръчка.

Не могаааа... Пазарувах цял ден играчки онлайн за рожденния ден на сина и от много стискане на очи накрая се втрещих  Laughing

# 253
  • Мнения: 8
Веси,

ето ти още и от мен:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

и т.н.

# 254
  • Мнения: 8
New Sample sale... uo to an extra 90% off
 Twisted Evil

едно
две
три

Общи условия

Активация на акаунт