Обувки - 2

  • 54 170
  • 643
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 122
Марта, страхотни са!

# 391
  • Мнения: 616
Мaрта хехе, нах-сетне модните тенденции те настигат, какво, само 20тина години им отне Grinning Винаги съм се чувствала малко странно когато нещо което по принцип харесвам и нося изведнъж стане много модерно, хем мие лесно да го намирам навсякъде, хем пък го виждам на всеки и малко се преекспонира...

# 392
  • София
  • Мнения: 421
Така е. Даже леко се дразня като се наводни с даден модел, но разликата е в изработката и  качеството. Правила съм компромиси с качеството и  последствията бяха рани по краката,счупени токове насред улицата и невъзможност да измина и 10 метра без да ме боли. Сега си избирам много внимателно обувките - трябва да са еднакво красиви и удобни.

А  във връзка с тези ми мисли може да споделите за най-удобните си  високи обувки (марка).

# 393
  • Мнения: 364
А  във връзка с тези ми мисли може да споделите за най-удобните си  високи обувки (марка).

Всичко на Buffalo и Dune няма значение височината.. Дори и онези на 12 см са удобни!  Heart Eyes

# 394
  • Мнения: 616
Нямам такива  Joy Но това си е лично мой проблем, кракът ми е прекалено сводест и без ортопедична стелка дори маратонките за бягане са ми неудобни Tired

# 395
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А  във връзка с тези ми мисли може да споделите за най-удобните си  високи обувки (марка).
"Томи"-тата на мен са ми много удобни (и много издържливи), затова купувам само такива. Но вчера случайно намерих и други, които са удобни и по мой вкус - Bagatt. На всичкото отгоре, се оказаха по-евтини от тези на "Томи".  Laughing Да видим, дали ще са толкова трайни... Много трудно си харесвам обувки, но няколко модела обувки и чанти на Bagatt ми хванаха окото. Вероятно още се търкаля някъде из магазина.  Joy

# 396
  • Мнения: 8
Да ви покажа първия път на дъщеря ми, обута в нещо различно от чорапи... и наподобяващо обувки.  Flutter

На втората снимка, се мярка и един крак - по случайност - моятLaughing

# 397
  • Мнения: 451
Kaква прекрасна малка дама. Flutter Hello Kitty-тата нямат равни Mr. Green

Oxfords/Brogues са силна тенденция от минимум една година, между другото.
Моето лято почва, любими, и ви оставям на милостта на Бога на обувките (не го разярявайте Mr. Green) за неопределено време, с евентуални инцидентни включвания. Че ще ми липсвате, е ясно. Ако има нужда от нова тема, пишете.
Желая ви слънчеви и зареждащи летни месеци Hug

# 398
  • Мнения: 364
О, красавица е, Хриси.. Бонбон! Heart Eyes

Миражче, пожелавам ти едно прекрасно и слънчево лято! Ако влезеш инцидентно, предлагам да пуснеш трета тема, а ние ще пишем в нея чак, когато стигнем тук 50-та страница! Ще ни липсваш  Hug

Дами
, месецът почти изтече- успешно с два чифта летни буйки  Grinning
А сега съм се спряла на тъмно сини и намалени:klick, klick, klick, klick, . И на тези- инфантилни и крайно подходящи за мен...  Blush

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 262
Момичета, редовно чета темата ви и много я харесвам, защото сте толкова позитивни и готини... Досега обаче не съм се включвала в нея...  Embarassed Имам нужда от съвет, сигурна съм, че ще успеете да ми помогнете! Купих си онлайн много удобни, затворени обувки за офиса, от естествена кожа. Тук може да ги видите: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41QVoaO2P4L._AA300_.jpg    Проблемът е, че реших да поръчам с един номер по-големи, за всеки случай, защото досега съм имала няколко неуспешни опита с поръчки на подобни модели и винаги са се оказвали по-малки от необходимото. Този път обаче не е така - големи са ми, а кожата е много мека и са страшно удобни! Не искам да ги връщам, защото другите номера са изчерпани и няма как да ми дадат по-малък номер...  Cry Въпросът ми е - какво да направя, за да мога да ги нося? Сложих им допълнителна стелка и натъпках памук отпред, положението се подобри значително, но все още малко ми хлопат на петата... Има ли нещо, което мога да сложа на петата - някакъв вид лепенки или нещо такова, което да намали малко пространството по дължина? Как процедирате с по-големите си обувки? Ще съм благодарна, ако ми дадете съвет!  Hug

# 400
  • Мнения: 364
Въпросът ми е - какво да направя, за да мога да ги нося? Сложих им допълнителна стелка и натъпках памук отпред, положението се подобри значително, но все още малко ми хлопат на петата... Има ли нещо, което мога да сложа на петата - някакъв вид лепенки или нещо такова, което да намали малко пространството по дължина? Как процедирате с по-големите си обувки? Ще съм благодарна, ако ми дадете съвет!  Hug

Анджи, много неприятно! Сега погледнах модела.. Можеш да пробваш със силиконови стелки, но не знам къде би могла да ги купиш.. Дали един добър обущар няма да ти измисли нещо подходящо? Simple Smile

# 401
  • Sofia
  • Мнения: 262
И аз досега усилено преглеждах сайтове и май открих нещо, което ще свърши работа: http://www.scholl-clarks-ara.com/-scholl/shop.product_details/2/ … ages.tpl/254.html Със сигурност ще го пробвам, пише, че компенсирало половин номер! После непременно ще дам отзиви!  Peace

# 402
  • Мнения: 8
Лили, първите - не, после: Да, да, твърдо "не" и за финал - да.  Grinning

Anjieee, обърни се към обущар да ги стесни най-добре.   bouquet

Аз обикновено имам обратния проблем. В тази връзка:

Момичета, грозно ли ще е да потърся нов собственик на необувани *(освен у дома и в магазина санадли), като ги покажа в темата? Все някой ще се влюби в тях, както аз направих, но поне ще му стават и ще си ги носи с кеф.  newsm78

# 403
  • Мнения: 364
Момичета, грозно ли ще е да потърся нов собственик на необувани *(освен у дома и в магазина санадли), като ги покажа в темата?

Ти пък  Joy Дай снимка!

Анджи
, супер! Да кажеш после дали е подходящо!

# 404
  • Мнения: 616
Хриско, малката е бонбон, от сега и личи че ще е стилна дама Grinning

Лили-Лу, вторите и последните вземат моя глас.

Общи условия

Активация на акаунт