Обувки - 2

  • 54 109
  • 643
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това е алтернативата на идеята за розови обувки.  newsm78

Иначе съм ЗА синьото Пучи.  Peace Един глас, ама с две ръце!
оооооо, алтернативата също си я бива !!!

# 376
  • Мнения: 364
Ммм.. Хриси, какви красоти си показала само.. Толкова съм зажадняла за обувки, че всички ми харесват  Heart Eyes
Страшен мъж, браво! Със здраве да си ги носиш!

Стейси, жалко, че няма да се видим. Но може би по-добре за тебе, защото щях да ти взема лейди-драгонките и да избягам зад граница  Laughing

# 377
  • Мнения: 364
Дами, пристигнаха..  Grinning Както винаги yoox е много бърз!

Има обаче корекция- аз поръчах обувките в прозрачен цвят за 55,- евро. Дошли са обаче по-тъмни и са ми дръпнали 49,- вместо първоначалната им цена 65,-. Другите неща са ми пратили правилно.. Погледнах, че от прозрачните вече няма 37-ми номер. Може би и затова са дали другите.. Дали да им пиша, че е станала грешка? Иначе ми харесват- клик, клик, клик. Много са удобни и крачетата дишат на воля  Laughing

# 378
  • Мнения: 276
 Лили, супер са!
 Аз днес бях около 3-4 часа навън с моите равни в най-големите жеги и изобщо не ми запаряват краката.

# 379
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дами, пристигнаха..  Grinning Както винаги yoox е много бърз!

Има обаче корекция- аз поръчах обувките в прозрачен цвят за 55,- евро. Дошли са обаче по-тъмни и са ми дръпнали 49,- вместо първоначалната им цена 65,-. Другите неща са ми пратили правилно.. Погледнах, че от прозрачните вече няма 37-ми номер. Може би и затова са дали другите.. Дали да им пиша, че е станала грешка? Иначе ми харесват- клик, клик, клик. Много са удобни и крачетата дишат на воля  Laughing
Много са смешни :0) Лили, не мога да се въздържа - приличат ми на терличките на баба, с които ходеше на баня Simple Smile /това беше гадно и е шега неуместна/
На твое място, хич не бих съобщавала нищо на йоокс. Хем са по-евтинки, хем са сладки. Пък и крачетата ти дишат.
Хубави са, но още не мога да се преодолея сама себе си и да се престраша да си поръчам.

# 380
  • Мнения: 364
Много са смешни :0) Лили, не мога да се въздържа - приличат ми на терличките на баба, с които ходеше на баня Simple Smile /това беше гадно и е шега неуместна/
Joy

А какво ще кажеш за тези, тези, тези, тези или тези? Последните ми харесват много  Heart Eyes

# 381
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много моля за помощ. Дали не ви е известен сайт, който предлага обувки на Томи Хилфигър (летни, платформи, ако трябва да съм съвсем точна Laughing) с доставка до България? Не мога да намеря, но подозирам, че аз не се справям добре с търсенето.  Embarassed

# 382
  • София
  • Мнения: 421
Ще използвам отговора си на Василиса за да се включа в тази моя любима тема  Grinning .
Сайта, който аз  знам  е www.tommyhilfiger.com - там има новите модели, но доставката беше около 26 долара и има опастност от мито. За съжаление английският сайт на фимата не доставя до нас.
Предполагам знаеш ,че  в МОЛ Сердика има мултибрандов магазин с почти  всички нови модели на Томи (мисля,че твоя модел го имаше).
А по темата -последната ми фикс идея са обувките на Dieppa Restrepo


Та някой ако открие европейски сайт с доставка ще съм много щастлива.

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 14:37 от Мaрта

# 383
  • Мнения: 31 197
Марта, страхотни са. Heart Eyes Hug

# 384
  • Мнения: 364
Марта, много са красиви  Simple Smile

Васи, за обувките на Tommy можеш да погледнеш директно в магазина на Humanic... В онлайн магазина има..

# 385
  • София
  • Мнения: 421
Красиви, но май ще си ги гледам само на картинка  Cry
Да-а, Лили-Лу окри сайта на Василиса.Цените са същите като в магазина им.

# 386
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пак съм гледала набързо.  Embarassed Специално ходих до новия магазин, ама там видях всичко на всичко 4 модела. Какво съм гледала и аз.  ooooh!
Благодаря! Hug

# 387
  • Мнения: 1 111
Вчера издържах 11 часа с тия http://www.zappos.com/multiview/7660957/559  , обаче целите ми крака са в лепки.  Crazy Днес съм с другите Гес-ки, пак за толкова време, сигурно утре няма да мога да ходя. Laughing

# 388
  • Мнения: 616
Гес според мен са хомогенно неудобни. А може и само моя крак да е,де.
Мaрта този тип мъжка обувка за дами от няколко месеца много стабилно го гледам по сайтове и блогове, много харесвам.

# 389
  • София
  • Мнения: 421
При мен любовта към този тип обувки е от '80-те. Моя приятелка си беше купила такива - бели,леко по -заострени от днешните  модели с розова дантелена декорация- произведение на италианското изкуство.Бяха и малки и ми ги подари.Лошото беше, че на мен ми бяха още по-малки, но бях твърдо решена,че ще ги нося.То не бяха мокри чорапи, спирт и разхождане в къщи.Успях да ги увелича по дължината с близо един номер и ги скъсах от носене.

Тази зима си купих черни от полирана кожа с  миниатюрно камъче на едната обувка.
А преди няколко дни в Posh намерих бели лачени, но за съжаление- малък номер. Купих си пак бели, но с "крокодилен" ефект.

Общи условия

Активация на акаунт