Обувки - 2

  • 54 092
  • 643
  •   1
Отговори
# 615
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Мелиските са супер, аз съм хвърлила око на тези (по-скоро чакам да ги намалят) : http://www.asos.com/Vivienne-Westwood-For-Melissa/Vivienne-Westw … =-1&clr=Cream , Heart Eyes, но исках да питам дали са удобни?  Омръзна ми все с маратонки да бутам количката, а обувките ми с ток отпреди са наистина много високи. Та се чудя дали този разкош може да мине за оправдание, че са ми нужни обувки хем на ток, хем удобни:)
Много са удобни, но тази цена е лудост. Аз ги намерих за $37 и си ги взех.

# 616
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Мелиските са супер, аз съм хвърлила око на тези (по-скоро чакам да ги намалят) : http://www.asos.com/Vivienne-Westwood-For-Melissa/Vivienne-Westw … =-1&clr=Cream , Heart Eyes, но исках да питам дали са удобни?  Омръзна ми все с маратонки да бутам количката, а обувките ми с ток отпреди са наистина много високи. Та се чудя дали този разкош може да мине за оправдание, че са ми нужни обувки хем на ток, хем удобни:)
Много са удобни, но тази цена е лудост. Аз ги намерих за $37 и си ги взех.
И аз поръчах  оранжевите на СС  Laughing , а да  споделиш къде ги намери  на тази цена дали ще може  Embarassed  Mr. Green 

# 617
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
бяха в 6pm.com, сега мисля, че са на $75

# 618
  • Мнения: 364
Много е странно това с Мелиските.. Преди ги имаш в този сайт за стотина евро, а сега са по-скъпи!
Моделът със сърчицата почти изчезна онлайн...

Иначе това предлага yoox. Има ги в бяло за само 70 евро, но 40-ти и 41-ви номер.

А тук са нещата oт farfetch. Много ми харесват тези, но никога за тази цена. Аз не бързам!  Simple Smile

# 619
# 620
  • Мнения: 364

Леле, при вас са доста по-изгодни!
Аз си поръчах сега от yoox още едни ежедневни гладки мелсики. Тези Anglomania много ме привличаха миналата година, но не се пристраших. Но пък съм доволна от нисичките- удобни са и след детската площадка ги мия директно с душа!  Simple Smile

# 621
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Много е странно това с Мелиските.. Преди ги имаш в този сайт за стотина евро, а сега са по-скъпи!
Моделът със сърчицата почти изчезна онлайн...

Иначе това предлага yoox. Има ги в бяло за само 70 евро, но 40-ти и 41-ви номер.

А тук са нещата oт farfetch. Много ми харесват тези, но никога за тази цена. Аз не бързам!  Simple Smile
Луди ли са, да ги намалят веднага  Mr. Green , за 35 $ ще си взема, иначе не  Joy А  тези  http://www.farfetch.com/shopping/women/search/schid-6d656c697373 … item10063957.aspx в асоса са  към 100 паунда,  или поне  бяха преди седмица  Mr. Green

# 622
  • Мнения: 558
много ми харесаха тези, но няма моя номер.

Харесват ми и мелиските със сърчицата, но не ги искам гумени... ако и хрумне на Вивиан да ги моделира от кожа, ще си взема.

дайте идея за модел обувки, подходящи за работа в офис. Иска ми се да си взема нови, но нищо не ми харесва...

# 623
  • Мнения: 364
Лейди, пристигнаха ли? Моите преди десет минути.  Simple Smile

Червените на Calvin Klein са много красиви.
Малко неудобни ми се виждат, но пък не са за всеки ден, така че не е важно. Ще се жертвам в името на суетата.. Отново!  Laughing

Мелиските обаче малко ме разочароваха. Гумата е по-дебела от предния модел, който си взех.
Не знам дали ще ги задържа, не ми харсват така, както другите. Може би ще ги обуя още веднъж и ще помисля. На пръв поглед ми грубеят.


П.П. Azalеe, имаш ли определен цвят, към който си се насочила?

Последна редакция: пн, 17 яну 2011, 13:52 от Ли Лу

# 624
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Не,но аз ги пратих до Англия и от там ще ми ги донесът,че 30 евро доставка не ми се дава. Но пък до лятото има доста време още  Joy , тъкмо да не ме дразни,че немога да ги обуя  Joy . Да красиви са червените много, в дрийм бокса са ми  Mr. Green. Аз и парцалчета някои  набелязах  Joy

# 625
  • Мнения: 540
момичета какво мислите за тези мелиски на готие?дали ще са удобни?

# 626
  • София
  • Мнения: 1 455
Разкошни са Heart Eyes За удобство не знам, но красотата им ще го компенсира:)

# 627
  • Мнения: 364

Тези са много ефектни! В черно същият модел не ми допада толкова, грубее малко.
Тънък е токът, висок и едва ли са удобни, но пък са оригинални.  Simple Smile

# 628
  • Мнения: 540
с две думи да поръчвам казвате? Mr. Green

# 629
  • Мнения: 540
и за тези да ви питам мяркали ли сте ги на друго място,че тук нямат моят номер,а са мнооого сладки Sad
http://store.dolcegabbana.com/item/store/DG/tskay/44ED109E/rr/1/ … 35KV/areaid//sts/

Общи условия

Активация на акаунт