Още един минус на кърменето

  • 1 076
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Изобщо не е от кърменето. Спрях да кърмя Йоан през март, а в момента полудявам, защото никъде не мога да мръдна без него. Само ходи по петите ми - в баня, тоалетна, навсякъде е с мен Crazy.

# 16
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Хм! Рабирам те! Хич не ми звучи розово! Но май не е от кърменето, защото МАртин е точна противоположност на Ема! Даже преди месец чак започна да се гушка за СЕКУНДА и пак да си продължава заниманията! За спане заедно е абсурд от 8-месечна възраст! Рита, блъска, писка, само и само да е сам!
Просто има бебета, които без значение дали са на кърма или адапте са по-привързани към МАМА!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зъхи, като видях заглавието на темата ти и се притесних, че пак някакъв сериозен пробелм имате, а то - бели кахъри Mr. Green
И аз да се изкажа, че тук кърменето може и да играе някаква роля, но съвсем не е съществена и дори ако не беше кърмена Емата нямаше да получава тази близост и щеше да те търси още повече, така си мисля... Thinking
Според мен всичко опира до дете. И Алекс никога не ме е търсил и се дъреше почти като Ева на Зори. Чак ми беше тъжно понякога. Тони пък има някакъв гаден навик да започва да пищи и реве, когато ме види. Случвало се е да играе по един час сама в другата стая без да гъкне и няма проблем, но появя ли се аз веднага се сеща, че тази е онази дето е длъжна да я носи и прегръща Wink

И аз лежа на кълката, че ще отмине, само спокойствие, силна храна и окситоцин Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 547
Бляк  ooooh! Абсолютно същата работа. Даже вече има и физиологични симптоми: ужасен обрив от претопляне по вратлето и гърба, защото спи между нас и сме завити с една завивка  #Crazy Не мога да отида до тоалетната, къпя се за 2 мин макс.

Какъв период, какво чудо, до когаааааааааааа????
Не мога вече! Искам всеки да спи в своето легло. И да мога да си прочета вестника в тоалетната!!  Tired   От 2 седмици ми вестника ми стои в пликчето. Няма когааа!!


 smile3511

# 19
  • Мнения: 127
И аз съм на мнение, че няма нищо общо с кърменето. Имам позната от градинката, чиято дъщеря е кърмена само една или две седмици в началото - сега е на година и 1 месец и ситуацията със стоенето в проходилката пред вратата на банята докато мама е вътре е ежедневие за тях. Моята Цвети е на година и три месеца и отскоро се кърмим само вечер (а преди това само сутрин и вечер от десетия месец насам), но спокойно се заиграва сама и се лензи на всеки, който й обръща внимание. Позната ми е и ситуацията на Джейд:
Тони пък има някакъв гаден навик да започва да пищи и реве, когато ме види. Случвало се е да играе по един час сама в другата стая без да гъкне и няма проблем, но появя ли се аз веднага се сеща, че тази е онази дето е длъжна да я носи и прегръща Wink
Но при нас определено е на периоди. А като бяхме при нашите за три седмици през лятото бяхме стигнали до ситуацията да бяга от мен и да плаче за баба си, понеже бабата изобщо не й правеше забележки #Crazy Но при първото повишаване на тон, пак се лепна за мен и ....

Общи условия

Активация на акаунт