Машина за хляб-29 част

  • 44 597
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 884
Привет!
 От снощи и аз съм притежателка на така мечтаната машина за хляб.Е няма такава радост-цяла вечер съм и се наслаждавала отстрани.
 Имам проблем обаче-няма упътване на български. Страхувам се да не ми останат нереализирани амбицийте за този уред Joy. Сигурно някой от вас има същата машина, или в НЕТ-а има място , откъдето да си изтегля информацията-така че ако можете, помогнете.
Моделът е BM1 DOLCEVITA 7141-подарък ми е , дано да се окаже и сполучлива като уред.

# 736
  • София
  • Мнения: 9 862
Здравейте! От 2 дни сме с хлебопекарна Мулинекс. Вчера направихме и първия си хляб в нея, но отвътре остана доста тестен - правихме основната рецепта + 10 мин. допълнително допичане! Много ви моля, ако някой може да ми обясни къде би могъл да бъде проблема /използвахме суха мая, бяло брашно Т500 и стриктно грамажите на останалите продукти по рецептата от книжката/ или да ми пусне линк, за да прочета! Опитах се да проследя темата от самото и начало, но сте изписали адски много теми и изчитането им е доста трудно! Благодаря ви предварително!
Да не би да си нарязала хляба още топъл?

# 737
  • Мнения: 937
Тиха вода дано намериш инструции, ние нашата я взехме от ТСМ произведена във Франция, всичко отгоре е на френски книжката й естествено САМО на този език, и ни дадоха от магазина три листа на български, но от друга машина така че, ми е доста трудно боравенето с нея като се има в предвид, че и думичка френски не знам.
Но да те успокоя желанието за работа с нея си казва своето, и с четене на съветите тук от първа страница, малко с подсещане вчера я изпробвах за първи път и то с рецепта за козунак....кой като мене луд за връзване....можеше с нещо по лесно, но аз не това ще е...е стана козунак...паве. Така го кръстих сутринта като видях как се е запекъл яко отдолу и отстрани една идея преди да изгори, но като се израже това е доста вкусен и няма как де с толкова захар, шоколад и орехи в него.... Laughing
Така че втората ми рецепта ще бъде вече за хляб пускам и забравям пък да видя какво ще си сътвори сама машинката и ще пека на втория от трите предложени варианта  (и идея си нямам какво пише, но явно ще е не толкова препечен хляб - може би) . Joy

Успех на всички с нови машинки!

# 738
  • Мнения: 884
Става интересно- удома намерих италиано-български речник, аз също знам малко от езика, но напълно разговорно. Въпреки това, ако някой може да ме улесни  Hug.

# 739
  • София
  • Мнения: 7 881

МОЛЯ НЕ ПИШЕТЕ ПОВЕЧЕ В ТАЗИ ЧАСТ !

Общи условия

Активация на акаунт