Юлски бебета-Тема 28

  • 21 720
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Canada
  • Мнения: 649
Добро утро!
Хубав уикенд на всички! Аз отивам да изтрезнявам, че снощи имахме много яко парти - среща на випуска... Party Мама изкара прекрасно, а тати горкия го боляла глава от малкия ревльо... Rolling Eyes
До по-късно....

# 706
  • Мнения: 232
Обърна се от гръб по корем!!!Учудващо за мен го направи със спалния чувал, който е тясен, когато я взех при мен на спалнята сутринта в 7 да си доспиваме, естествено трябваше да ми бърка в очите в носа и т.н. и това явно беше достатъчен стимул да се обърне настрани и оттам май и тя не разбра как се озова по корем Simple Smile Може би и аз й осигурих малко наклон, но все пак го броя за обръщане.

Маймунче, изяжда около 250 гр каша, с 45-50 гр сухо вещество вътре - то така си и пише на опаковката - и това е точно за 5 пъти (сухото вещество в опаковките е 250 гр). Но горе-долу половината от това е АМ, тъй че за мен е ок.
Днес се принудих да пасирам кус-куса, направо ми прегря пасатора, но поне този път го яде.

Кой питаше за млечния протеин? Аз от вчера давам сирене и мнооого мъничко масълце, вече без проблем (предния път имаше леко разхлабване и го бях спряла). Не мога да намеря рапично олио тука. Имаме един супер до нас много зареден, е имаше олио от всичко възможно дето се сетите - даже не знаех, че съществуват такива, само не и от рапица. #Cussing out

# 707
  • София
  • Мнения: 3 581
Честита пролет на всички и приятно разхождане днес

# 708
  • Мнения: 1 054
Честит обръщане, Ем! Simple Smile Явно й е трябвал качествен стимул.. а да бръкнеш в очите и носа на мама си е точно такъв! Преслава обича да ми дърпа миглите  Joy И да си помогнала като си дала наклон детето се е обърнало и от сега нататък все по-лесно ще й става.  Hug

Дойде ли пролетта  Shocked Кога мина времето ееех!!!

Ние още се ослушваме, да се позатопли и ще излезем с каката и Преслава, а утре тати ни е обещал зоопарк  Party

Честити месечинки на всички!  bouquet

# 709
  • Мнения: 1 089
Да, Бубе, как мина времето. Скоро и за рожденни дни ще мислим. Mr. Green Дано с пролетта да си тръгнат болести и лошотии и само радост и усмивки да се виждат.
Ем, честито обръщане!
И при нас кашата свършва за 4-5 дни.

# 710
# 711
  • Мнения: 253
Здравейте и от нас
Днеска било първа пролет-по астрономически!!!
Е Чстита Ви Пролет тогава   bouquet
Еми,честито ви обръщане.Нашата Веронка от 2седмици прави така-от гръб по корем и после от корем по гръб.Преди и пречеше ръчичката,а сега сама си я оправя  Crazy
Тан,да дано да няма повече болни  Praynig
Днеска уж го даваха по-топло от вчера,а не е за сга де.Но ние сме вънка де.
Ех,Чочи все ще намериш с каво да ни впечатлишшшш  Grinning
Засега чао от нас и приятно изкарване на уикенда  Hug Hug

# 712
  • Мнения: 1 054
Преслава се обзаведе с втори зъб, фръц фръц!   Stuck Out Tongue Winking Eye  Hands Clap

Сега? Чакаме горните? За колко време всъщност се показва цялото зъбче?

# 713
  • Canada
  • Мнения: 649
и ние ще се фръцнем на варненската фотосесийка на Малена  Flutter ама се уредихме за неделя Wink после ще се покажем
в чудо съм какъв реквизит да взема...понеже ще снимам и двамата и Малена каза да гледам да са в тон...два дена мисля и не мога да измисля...ще видим накрая каква манджа с грозде ще забъркам  Mr. Green
Верджи, задължително да покажеш снимки после... Peace
Емили, честито ви обръщане... Ето, че няма за какво да се притесняваме... Всяко нещо с времето си... Peace
Навън наистина е прекрасно време... Зарежда ме с много положително настроение, за разлика от всичко друго в държавата...
Мамо Диди, какво става с вас? Не си се включвала?

# 714
  • София
  • Мнения: 19 341
Мама Диди, ама за какво изобщо се оплакваш - вие с мъжа ти нали сте богати и пребогати държавни служители, нека ви резнат най-малко 200-тина лв. от бюджета, кво толкова... На хората колко са им намалели доходите и пак пътуват къде ли не, ти си седнала да се оплакваш

# 715
  • Мнения: 1 208
Ох, Куку , ужас е ама какво да правиш.Вече спирам да го мисля,че ме боли глава покле а файда няма никаква.Дано поне министъра на нашите мъже направи това,което казва.  Peace

За Петя незнам какво да кажа.Уж беше по-добре а снощи цяла нощ кашляше и си бърка в нослето,че й пречат сополките ама не ми дава да го почистя. Не съм почнала АБ защото няма Т а и не кашли много ама ще видим как ще я караме занапред.

Тан, аз съм вече в Бургас.Днес мъжо дойде да се разберем и да ме прибере.  Mr. Green

Честито на зъбчетата и на месечинките - после ще чета и пиша подробно по въпросите ,че сега багаж оправям и е лудница в къщи.

# 716
  • Мнения: 232

Тан, аз съм вече в Бургас.Днес мъжо дойде да се разберем и да ме прибере.  Mr. Green


Само така  Mr. Green

# 717
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте момичета,

както сигурно 100 пъти до сега съм споменала Ками днес има РД, в първия ден на пролетта.
Изкарахме си просто ..... чудесно, децата се забавляваха отлично, а ние хапнахме и пийнахме. Получи и стрхотни подаръци.

А ето и малко снимки от малната, вече голяма ФЕЯ:

http://julskimami.snimka.bg/children/b-deshti-kaki-i-batkovci.345582.17880421

А когато се прави така.... се пада....

http://julskimami.snimka.bg/baby/bebencata-ni-na-8-meseca.474423.17880276

# 718
  • Мнения: 1 208
Сиско,извинявай,че не се сетих за Ками- да ти е жива и здрава и много да ви радва  Hug

# 719
  • Мнения: 232
Честит рожден ден на Ками и от мен   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт