Юлски бебета-Тема 28

  • 21 715
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 48
        Привет,

        Доживяхме хубавото време, идва ред на срещите.

        За музиката пускам линк: http://www.rabotilnicata.com/public/article.asp?Category=9  , тук цената е 7 лева.
        Ето и клипче: http://www.rabotilnicata.com/public/gallery.asp?Gallery=6

        Оля, ние сме на снимки утре в 13.00, подготви ли  реквизит ?

        Пожелавам ви страхотен уикенд!!! Hug Hug Hug

        Медулка, верно ли има избори? Rolling Eyes



Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 22:48 от @mi

# 692
  • София
  • Мнения: 493
Четох,четох,четох и се оплетох..
Да видим какво съм запомнила
Дарка и Жорко потреперва така,доста често,все едно го е гнус от нещо,такъв вид има  Wink
И аз се интересувах от слънцезащитните кремове,от сиренето,исках да помоля някой да ми прати таблица за храненето на детето-не намерих нещо.Мамите на момчета-какво е пложението със забелването? Аз още се мъча..
И аз все се каня да сметна месечните разходи на малчо,но нещо забравям.
Аз съм навитак за срещи и в Заимов,освен Сиско и Медула кой е навит?Айде де,не е чак толкова далече. Sunglasses
Ходихте ли до Сердика център? Ние живеем точно зад него,много съм доволна от Пикадили-най-големия в БГ е,има всичко  Party  Да не говорим за всички други магазини,направо имам чувството,че ще ми трябват несеци,за да вляза във всички  Crazy  Абе общо взето съм доволна от мола,макар,че ни се *** ******* покрай този строеж  ooooh!   ooooh!   ooooh!
И ние нямаме зъби още,не можем да седим,пискаме като папагал и птеродактил,май вече пълзи,днес го оставих замалко на активната гимнастика и го заварих на 2 метра от него  Heart Eyes  Party
Хемоглобина е 101,но когато правихме изследванията,още не беше ял месо,спанак,така,че не се притеснявам.

Аз днес взех сирене на Маджаров и го сложих във вода.Вие какво взехте?
Това е от нас,100% съм забравила нещо,но какво да се прави  Flutter

# 693
  • Мнения: X
Оля сега виждам. И ние утре сме се уговорили с Калина за 16 ч. Ами за какъв реквизит говориш?

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 23:44 от Анонимен

# 694
  • Мнения: 11 823
@mi, благодаря за информацията за другата бебешка музика. Направи ми впечатление, че репертоарът е същият и после видях, че се споменава и името на Мария Момирова като първа в областта, по пример и пр.. По-млада е тази, която води, може да е някоя майка, която е била при нея, но няма лошо, страхотно даже, нека в повече райони на София да има възможности. Любопитно ми е да видя и на нея как и се получава, така че ще отидем. Вие ходите ли?
Кукумявче, уреди се с квартален мол, значи.. Simple Smile Аз чакам да направят до нас Mall of Bulgaria и се надявам да има Пикадили.

Ех, не можах да видя Мила..

Лека нощ, хубав уикенд, здрави деца и прелестни снимки пожелавам Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 423
Рал, ако имате любимо боди,шапка или нещо друго шаренко, например. Въпреки, че тя има толкова неща  ooooh!, ще се замаеш.
kukumiavka , не че понеже работя в Пикадили, но си ми е любимия магазин. Знам всякакви подробности от съхранението, и изобщо от всичко, та спокойно си пазарувам  Wink  В новия мол обаче не съм ходила, чакам да се извърви навалицата и тогава. Дано е достатъчен паркинга, че в нашия мол,  на Стамболийски, наблизо живеещите са в истински ад  ooooh!. Паркират си през 3 блока колите, защото явно паркинга на Мола не стига, и през уикенда е ужасТ просто.

# 696
  • USA
  • Мнения: 675
Честит имен ден на Дария, със здраве да си носи името!

Юлско бебе, какви са тези роднини на мъжа ти ooooh!, всички едни несъобразителни Shocked.

Момичета сега етап от развитието на бебетата говоренето ли е? Стейси по цял ден не спира ooooh!, нарежда, нарежда, цял ден . Ако аз говорех толкова , щях да се изморя.

Вчера свалихме с едно ниво кошарата, защото както ме изненада с приказки, като нищо може и със ставане Laughing.

Emily,как така една каша за 5 пъти? Ти по колко каша даваш на хранене? Както и да е, аз се учудвам ,защото Стейси яде малки количества и ако може да са сладки Crossing Arms.
Днес й дадох пюре пилешко със зеленчуци. Беше много вкусно. Докато го изяде ми скъса нервите ooooh!. Говори, бръмчи,абе нещо страшно. Накрая го смесих със сладък картоф и така го хапна, макар и с 300 зора. 3 пъти го топлих Tired. 45-50 мин. горе-долу  я храних. Завиждам ви за ящните деца Hug.

# 697
  • Мнения: 76
Здравейте  Hug

Тия дни не се спряхме вкъщи, та се поизгубих малко....и тази вечер не трябваше да съм "на линия"....имахме покана и прекрасен план за разходка до морето този уикенд, но УВИ..... точно приготвих багажа и се оказа, че Стеличка е с температура..ей така от нищото. Заведох я при педи, няма нищо друго притеснително..та кой каза, че от зъби не се вдигала температура...е вдига се, факт!! Това сигурно е за да не пропуснем и новите кога ще изникнат Laughing

На порции успях да ви прочета, малко подиагонално, но по спомен не мога да се включа по всички дискутирани въпроси.

Марулка Hug, не мога да не отбележа колко много се зарадвах на добрите новини от вас!!! Hug
Диди, оздравяхте ли?? Никакви новини за потвърждение на отрицателния тест нямам от теб...15-ти минаааа Crossing Arms...да не би да е положителен Crazy
Кукумявче, "Сердика цетър" е наистина впечатляващ за България МОЛ. Време беше и у нас да има нещо подобно. Но както по улиците и изобщо в страната ни, и тук не е помислено за майките с колички и инвалидите...асансьорите са "изнесене"  извън зоната с магазини и за да влезеш минаваш през една, а на места и две огромни тежки врати, които се отварят РЪЧНО ooooh! ooooh! Имам и още една забележка - очарована съм от големината на паркинга и начинът, по който е устроен, НО типично по нашенски, защо да ни е лесно, като може да ни е сложно - няма конкретизиране на местата на отделните нива, тоест има само ниво -2, -1, 0, 1, 2, 3 и т.н......е да, но нивата са огромни лабиринти и трябва да следиш, да внимаваш, да помниш тук наляво, тук надясно, после пак наляво....а просто е можело като в нормалните държави да обозначат на съответното ниво зони с букви - А, В, С, D и т.н и съответно цифри .... Относно Пикадили - много ми хареса и на мен, като в аптека е вътре...всичко подредено като по конец Simple Smile
Сиси, интересно звучи това, което описваш...може и ние да се включим някой петък Peace
Мила и аз ви видях Wink
Слънцезащитен крем ще ползвам А-DERMA  Peace

В неделя може би ще заведа Стеличка и двамата племеника на снимки в Борисовата...предните в студиото са уникални...просто още чакам всички снимки от всички фотографки и ще ви се покажем Wink

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 00:08 от djidjito

# 698
  • София
  • Мнения: 1 635
Добър вечер,

Чочи вече ни прати да спим Joy Peace, ама аз ще драсна няколко реда.

слънцезащитен крем - не съм решила още за марката, но факторът ще бъде най-високия възможен. И на мен много ми харесват почернели дечица на плажа, но ултравиолетовите лъчи хич не са за подценяване.

разходите по бебето - хмм, не съм ги смятала точно, но да видим - около два пакета пелени на месец - 44 лв., 2 бурканчета на ден - 120 лв., като гледам как вървят кашите няма да са повече от 2 на месец - 12 лв., други плодове и зеленчуци - да кажем 30 лв. Общо излиза около 200 лв. за консумативи.

Нели, честит имен ден на Даричка. За пръв път чувам, че не се празнувало. И хич нямам намерение да се съобразявам с подобни неща. Другата седмица е Цветница и ще водя народа на сладкарница по случай именния ден на Инето.
Цезари, много хубава разходка си направихме. Другата седмица пак.
Медула, как ги помниш тези неща... Blush
Маймун, не се отчайвай. И аз, ако настоявам да се изяде цялото количество, което съм приготвила си отвисявам по час. Ама вече не правя така, давам докато преценя, че започва да става много трудна процедурата и събирам. Ако иска още ще си каже/разреве/размрънка.
Джиджи, жалко, че ви е пропаднал морския план. Диди май спомена, че й е дошло, така че няма бебе... този месец Twisted Evil

Пу, изпуснала съм Мила и бръмбарите. Така е като не влязох по-рано.

# 699
  • Мнения: 48
Ралче, измисли си нещо тематично.
Аз съм купила лалета и ябълки, ще ги оставя. Ако ви харесат и вие да се снимате с тях. За фотографите е добре, когато фотосесията има идея. Моят мъж иска да го маскирам като сумарай, аз пък искам да е галантен кавалер. Ще видим утрото е по-мъдро от вечерта.
Лека нощ!

# 700
  • Варна
  • Мнения: 893
и ние ще се фръцнем на варненската фотосесийка на Малена  Flutter ама се уредихме за неделя Wink после ще се покажем
в чудо съм какъв реквизит да взема...понеже ще снимам и двамата и Малена каза да гледам да са в тон...два дена мисля и не мога да измисля...ще видим накрая каква манджа с грозде ще забъркам  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 40
Добро утро, мами!

Моят малък мъж стана в 7,00 часа, изпи си млякото, пя и вика, докато аз не станах и не напуснах спалнята и сега блаженно си доспиват с баща си.

Бързам да изчистя и сложа апартамента в ред, че като стане и излизаме.

Слънчев ден и прекрасен уикенд ви пожелаваме  Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 583
Добро утро!
Рал, как и двете по едно време. Shocked Дано не се изнервят децата от чакане. Поне ще се запознем с теб.  Hug Ще се познаем по хубавите бебета.  Joy
Аз не съм мислила за реквизит. Каквото Калина реши. На 100 % и се доверявам.  Hug
Хубав ден!

# 703
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас!
Времето и при нас е супер,така че никакво чистене-всички вън на припек newsm68
Virginity стискаме палци и чакаме с нетърпение снимките!Със сигурност ще са големи сладури Praynig Hugние нещо не успяхме да се организираме...
Слънчев и весел уикенд на всички! Wink



# 704
  • Мнения: X
Оля нямам на идея. С Калина се уговарях доста време. Питах я дали сутринта е удобно. Тя каза, че след обяд е по-спокойно. Питах дали в 16 ч. е ок и тя каза, че ви е записала, но да отидем и че вероятно така ще се получат по разнообразни снимки.

Общи условия

Активация на акаунт