Аблация на сърцето - 1

  • 120 561
  • 785
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 20
Честит празник  Heart Eyes

Хей, къде се изгубихте всички.. Как сте?

# 331
  • Мнения: 0
Отдавна не съм влизал....
Споделям мнение.. за тези които се колебаят.

Добре съм, не съм излизал от ритъм от както минах ЕФИ- окт. 2011г.
Не се страхувайте... Доста годнинки изкарах със спонтанното излизане от ритъм, а е било излишно

Поздрави на всички. Бъдете здрави !
Simple Smile
 

# 332
  • Мнения: 32
Аз не съм ходила в 3-та градска все още, за сега ходя в св.Екатерина, интересното е, че там никои не ме насочва към аблация, предлагат ми само терапия с хапчета. Дори и дума не е ставало за тази процедура, общо взето аз от нета разбрах, че има "спасение". А иначе знам че съм за аблация, както многократно прочетох в коментарите "симптомите не можеш да ги сбъркаш". Страх ме е много. Незнам психически как ще издържа Sad

# 333
  • София
  • Мнения: 1 176
мац.пис.пис взимай си едно направление и скачай за ЕФИ то ще си покаже.Ние каквото и да казваме лекарите си знаят най добре,всички ги е било страх ама е излишно  Hug

# 334
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Желая  ви късмет в дните и блясък в очите,
усмивка на лицето и любов в сърцето!

# 335
  • Мнения: 32
честита и от мен, да сте живи и здрави Simple Smile

Между другото искам да попитам, колко се плаща за ЕФИ и евентуална аблация ?

# 336
  • Мнения: 29
здравей  .мац.пис.пис 
единственото което се заплаща е престоя от 2 дни в болницата който е  около 10 лв и стотинки
ако си с  направление
от моята аблация мина по4ти месец  и се чувствам  прекрасно
благодаря на хората от сайта които ми дадоха кураж и подкрепа
и  на д-р   Протич  и Шалганов  който ми дариха нов живот   Hug
здраве желая на тях и семействата им  bouquet
 

# 337
  • Мнения: 32
А двата дни престой в болницата кои са, ден преди и ден след аблацията ли?

# 338
  • Мнения: 1 095
Момичета, Честита Баба Марта!
Желая много, много здраве на всички!

Sevdalina77, много се радвам, че се чувстваш добре. Дано всички да сме така.
Мац.пис.пис, задължително направи консултация в НКБ, там се специалистите, които могат да РЕШАТ нашите проблеми, а не само да ги облекчават.

# 339
  • Мнения: 29
да това са дните
направи консултацията както ти казва  pi_pi
ако има нещо което те интересува питай

# 340
  • Мнения: 32
Благодаря ви много момичета, ще пиша допълнително когато си запиша час за преглед Simple Smile

# 341
  • Мнения: 165
Здравейте момичета,влизам с малко въпроси.Предстои ни ходене до София заради детето и ще е само за един ден,дали ще мога да комбинирам ходенето и да си направя ЕФИ?Колко време предварително трябва да си запиша час?С направление от личната лекарка ли е?Колко време отнема,трябва ли да се преспива там?Къде и как да си запиша час?С упойка ли е?При тези лекари които споменавате ли се прави или те правят самата аблация?много въпроси станаха...
За аблацията разбрах ,че са 3 дни престои и няма да стане сега ,но ако мога поне ЕФИ да мина.
Лек ден на всички Hug

# 342
  • Мнения: 1 095
Можеш да комбинираш ходенето в София само с преглед. ЕФИ-то е част от процедурата, и то по-голямата част, а аблация се прави ако при ЕФИ-то се установи, че има нужда.
Така, че си запиши час за консултация, но имай в предвид, че дават часове поне за седмица напред. Трябва да си вземеш обикновено направление за кардиолог.
Направи консултацията, Д-р Протич ще ти обясни всичко.
..... И сподели с нас!  Hug

# 343
  • Мнения: 20
Хора полудявам ли? Днес както си стоях пред компютъра усетих толкова силен удар на сърцето, че го усетих чак в ушите. Последва пулс 140 удара за около 20 мин, изпотиха ми се дланите, изплаших се. Тръгнах към личния лекар, направи ми кардиограма, пулс - 76 и всичко норма. Каза, че било от нерви и нямало общо със сърцето. Някой имал ли е подобно усещане?  Praynig

# 344
  • Мнения: 1 095
Сигурно полудяваш  Laughing и аз съм така .... постоянно съм нащрек. Имах подобен случай, само че началото беше с прилив на топла вълна и докато отида в спешното и ме приеха всичко беше отминало. На нервна почва е. Сега във връзка  с настъпването на пролетта съм се заредила със всякакъв вид успокоителни и се опитвам да не мисля за това, но ...... не мога  Close не знам как да се отърся от шока и да повярвам, че няма да ми случи отново.
Моля, ако някой от "по-старите" съфорумци чете, да сподели как е преодолял страха от евентуален пристът. Моля, помагайтееееее!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт