Сайтове за игри с награди. II част.

  • 53 999
  • 439
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10
на мен ми доставиха 2 магнита от кадо, един от бъзвил и чаша от кадо. бъх си поръчала и един молив от бъзвил взеха ми точките и сега гледам че даже и са ми го премахнали от списъка с подаръци Sad

# 226
  • Мнения: 2
Здравей margi_vr WinkАз играх в yacado и си поръчах 3 DVD .От ноември миналата година ги чакам и още нищо не съм получила.Играх в prizee и от там си поръчах лепенки и на другия месец ми ги докараха.Обаче сайта нещо е много променен и от яд се регистрирах в gratkado.Колко време чакаше за тези раници newsm12 Питам,защото до колкото разбрах,до края на годината колкото точки имаш,трябвало да се изразходват,защото се нулирали .Моля те ,дай ми някакъв съвет,към кого да се обърна за подаръците  newsm17

# 227
  • Враца
  • Мнения: 871
На 15,02,2010 поръчах раницата..два месеца се приготвяше и дойде за около месец..А на мен лично не са ми се нулирали точките ,когато завърши календарната година..до тази година беше така.пък  занапред ..знам ли.. newsm78.Говоря за Кадото.. ,а не градкадо.
Диди , а за якадото знам ,че не изпращат награди..щом ги няма..значи е вярно.А за призето забрави...вече не изпращат  до Бг.

# 228
  • Плевен
  • Мнения: 862
Хора, ако пробвам да си сменя адреса в Английски в Бъзвил дали ще може? Но пък търсих Англия и не я намерих в списъка, нито като Великобритания, никак я няма  newsm78

# 229
  • Мнения: 0
някой играе ли в лейди популюр-ако да дайте линкове с лейдита ви

# 230
# 231
  • в реалността
  • Мнения: 191
Попаднах на нова игра, интересна ми се струва и би трябвало да доставят и до България:
http://www.coin-pusher.com/
какво се прави-аз се регнах
Здравейте и на мен ми стана интересно какво ес прави аз играх на първата отключена игра с едни топченца и спечелих 50 евро и какво следва сега,ако някой ще бъда благодарна да сподели.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За да се добереш до подаръците, трябва да имаш събрани 300 Е, преди това не ти ги отваря. Всеки ден получаваш по една монетка (на по-горните нива - по 2, 3 и т. н.), при достигане на ново ниво получаваш бонус 5 монетки. Не става много бързо, само първия ден са много монетки накуп.  Rolling Eyes Аз дотук (за 9 дни) имам събрани 68 Е. Но пък ми е интересно. Peace

# 233
  • Мнения: 0
моето
http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=81236
васипан отавя ми  линка на началната старинца-ще си кажеш ли името  ина кое ниво си

# 234
# 235
  • Мнения: 0
намерих те

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 16:06 от iveto63

# 236
  • София
  • Мнения: 1 691
Тези дни ще има ридийм в Локърз Simple Smile

# 237
  • Варна
  • Мнения: 67
Забелязахте ли, че вече почти няма избор. Дори и да има зареждане скоро, аз не мога да си харесам нищо за моите точки  Tired

# 238
  • Мнения: 143
май има възможност да се пазарува на момента, но тогава доста се оскъпяват стоките
избора там е по- голям

# 239
  • Варна
  • Мнения: 67
Да, има, но 1во: искат се много точки и 2ро: в момента само хора от щатите могат да пазарят от там

Общи условия

Активация на акаунт