Сайтове за игри с награди. II част.

  • 53 959
  • 439
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 20
здравей те да попитам за кадо зареждат ли вълб6те награди аз къто вляза все няма ни6то Thinking

# 242
  • Враца
  • Мнения: 871
Има,има награди.. но трябва да станеш раничко   Laughing ..към 02,00 ги пускат ..кам 6,00 все още съм засичала ,но по- късно  Naughty

# 243
  • Мнения: 19
Май никой не е писал за един български сайт - www.spigo.bg
Играят се неограничен брой игри на ден. Ако спечелиш играта играеш за джакпот, който е до 100 лв на всяка игра. Освен това има един голям джакпот, който е около 72 000 лв в момента. За него се купуват билети с точките, които се печелят в играта и можеш да играеш с по 3 билета на ден. Има и няколко игри тип "Изтрий и спечели", които се играят пак с нещо като билети, само че безплатни. По 3 на ден и допълнително се печелят в някои от другите игри. Има и възможност да вкараш реални пари и да залагаш с тях, но не е задължително. В правилата на играта пише, че ако спечелиш парите се превеждат на банкова сметка или може да си ги оставиш в играта и да ги залагаш.
Играя от 2-3 дни и с присъщото за българите недоверие още се чудя къде е уловката  Blush Пише, че от залаганията с пари си прибират по 5%, предполагам от това им е печалбата.
Сега за това се сещам. Сайта е на български и всичко е доста ясно   bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 1 680
За Кадо има ли реферални линкове...? Ако някой иска да даде неговия да се регистрират няколко човека Simple Smile
Аз имам регистрация, но не играя, нещо не схващам какво да правя, пък и езика не разбирам....  Confused

# 245
  • Мнения: 3
Кадото откакто почнаха с вип историите малко ми доскучава вече Sad На първа страница има дадени никове, аз няма да се предлагам и без това може скоро да я шитна, че повечето подаръци са пак само за виповете  Confused Но иначе няма нищо сложно, то езика и аз не го разбирам, но не е трудно да се оправиш. Всеки ден имаш по 8 сини ключа- 8 игрички на долния етаж или на двора са ти това. Играта до дървото с маркуче е да наредиш правино маркуча, преди водата да е стигнала до кранчето. Ако успееш поливаш цветята, ако не увяхват. Долу в мазето е математическа игра. Имаш някакви числа и трябва бързочко да определиш какви действия (събиране, изваждане, умножение, деление) ще дадат искания отговор. Тук за 1 син ключ имаш 3 опита и всеки може да ти донесе кадоси (точки). На бюрото, в кабинета играта е на късмет, имаш 3 плика и избираш единия- или е печалба или фактура за сметка я за телефон, я за елекричество Wink В кухнята има 2 игри: фурната пак е на късмет, другата е тип тетрис: подреждаш плодчета, като целта е да изчистиш цялата кана (не е това думата, но в 2 и половина не мога да се сетя за точната  Blush). Диванчето в хола е мемори тип игра: отваряш картите по двойки. С всяко ниво все повече карти има  Crazy. Масата в хола не помня каква е, не я играя, явно не съм я разгадала Simple Smile Масата в трапезарията: целта е да наредиш масата, хвърчат във въздуха вилици, лъжици и т.н. и ти трябва да ги кликаш с мишката. Не я играя нея, прекалено ме мързи  Blush Но сестра ми я харесва много. Баскетбония кош пред гаража: мяташ топката и трябва да я вкараш в коша. Пробвала съм я само, така че не знам дали е на късмет, или на правилно прецелване Simple Smile

Дано да съм ти помогнала. Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 1 680
Мерсиии!

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 857
Витаминка, в Кадо аз съм anyto ако иска някой да се регистрира и да ме пише реферал.  Peace Аз там играя само на фурната в кухнята - на късмет е, но пестепенно се събират точици. Но меже да се вземе само една награда в месеца, да знаете  Peace

# 248
  • София
  • Мнения: 1 680
Еми аз вече дадох ника на chockolina

# 249
  • Мнения: 93
Май никой не е писал за един български сайт - www.spigo.bg
Играят се неограничен брой игри на ден. Ако спечелиш играта играеш за джакпот, който е до 100 лв на всяка игра. Освен това има един голям джакпот, който е около 72 000 лв в момента. За него се купуват билети с точките, които се печелят в играта и можеш да играеш с по 3 билета на ден. Има и няколко игри тип "Изтрий и спечели", които се играят пак с нещо като билети, само че безплатни. По 3 на ден и допълнително се печелят в някои от другите игри. Има и възможност да вкараш реални пари и да залагаш с тях, но не е задължително. В правилата на играта пише, че ако спечелиш парите се превеждат на банкова сметка или може да си ги оставиш в играта и да ги залагаш.
Играя от 2-3 дни и с присъщото за българите недоверие още се чудя къде е уловката   Blush Пише, че от залаганията с пари си прибират по 5%, предполагам от това им е печалбата.
Сега за това се сещам. Сайта е на български и всичко е доста ясно   bouquet

И аз играя вече втори ден. Уловката е в това, че има вероятност 1 към 1 000 000 000 000 да спечелиш реални пари чрез сайта ако играеш безплатно. Днес Спигосите ми бяха 250 000 (!) Реших да видя какво предлага магазина и хоп! - зарчета в торбичка -струват няколко хиляди спигоса (до тук добре), но нека да видим колко искат за доставка: 4.80лв. Пътен сак - 500 000 спигоса. И тук добре, но нека да видим колко искат за доставка: 30(!) лв.  Shocked Как може доставката на един сак да струва 30 лв. С хеликоптер до вкъщи ли ще ми го носят???
Накрая излиза, че всъщност те НЕ раздават награди, а ние си ги купуваме.  Wink

Този сайт за мен е пълно менте и не бих вложила и стотинка в него. Но бих играла на игрите за забавление, защото някои са наистина забавни.  Peace

# 250
  • София
  • Мнения: 1 680
И аз играя за забавление, харесва ми да трупам точки  Laughing Laughing Laughing
Иначе... съм пристрастена към изтрий и спечели и Тропикана  Laughing
Мисля, че този сайт ще ме направи комарджия, каквато съм късметлийка в него  Laughing

# 251
  • Мнения: 93
Vitaminka, печелила ли си досега нещо друго освен точки?  Wink

# 252
  • Мнения: 19
Снощи ми измъкнаха единия джакпот под носа  Mr. Green  Laughing

# 253
  • Мнения: 76
От скоро блогът вече предлага нова концепция.Вече главно в него се публикуват промоции и игри, които се провеждат в страната ни, както и намаленията и бонусите с клубни карти.Също така сайтовете от Франция ще станат като рубрика.

http://igraite.blogspot.com/

# 254
  • Мнения: 93
Днес си поръчах 3 000 билета за джакпота в Спиго.  Whistling Понеже имах доста натрупани спигоси и не знаех какво да ги правя, та реших да купя билети...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт