АПРИЛ 2006

  • 30 667
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 205
Янче, честит имен ден!   bouquet
Нуни, честита именничка и на теб!

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 11:34 от Шлябада

# 706
  • София
  • Мнения: 1 252
Мятам по око в темата за нови попълнения от Деси и Ели.
Стискам палци за успешен финал и на двете   Hug

Роси, теб те пропуснах, но пусти акъл не помня за кога ти беше термина. Пиши как си и какво бебче чакаме  Hug

 baloni Мили Янчета, малко и голямо, честит ви празник! Да сте здрави и много обичани! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На болничките много прегръдки и бързо възстановяване пожелавам.
При нас тате Косе е концертиращия, аз все съм дежурна по деца. Но за сметка на това той много ми помага с хлапетата и не мога да се оплача, че ден или два в месеца е излязъл да се поразтовари с приятели. Концертите са били на ниво щом Косе няма глас да говори Simple Smile


Морето все още не ми липсва, може би защото скоро ще се отправим за там и то за дълго... Но планината яко ме привлича. Миналия уикенд бяхме на Цигов чарк, до яз. Батак -  то зеленина, цветя, тишина, птици пеят, рекичка ромоли... Идилия. Бяхме с весела компания и доста хорца потропахме, много песни изпяхме. Обиколихме механите и добре си починахме. Но не ми се  стои в София и се замислям за едно ходене до Рила този уикенд. Хич не ме свърта в София...

# 707
  • София
  • Мнения: 958
Честит имен ден на сладките ни Янчета!



Фестът свърши! Cry  Искам ощееееее!!! Беше потресаващо! Отново!

Не мисля, че е проблем за слуха на децата, освен ако не се навреш точно пред сцената. По трибуните си беше ОК, даже там дето бяха Смин с Али и повечето родители с хлапета на мен ми се стори много тихо. А снощи едно 3-годишно лапе ме "хвърли в музиката". Знаеше всички текстове на Рамщайн и през цялото време не спря да пее.
А, Бубс, ти не води ли Малък Морко нероден още по концерти?!  Wink
JD, ако си с 2-дневен билет, гривнички се взимаха само първия, на другия влизаш със същата.
Вени, то за такива концерти няма такова нещо като лошо време. Wink

Татянски, честито!  Grinning

Нуни, нормално е децата често да сънуват кошмари. Вальо имаше един доста неприятен период- будеше се с рев, заради мечката, която идваше в коридора. Нещата се пооправиха, като му сложихме нощна лампа и като се изплаши, си я пали. Харесал си е и едно плюшено куче, което е кръстил Мечо и си го слага понякога в леглото да го пази. ooooh!

Деска, хайде вече, чакаме хубавата новина! Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 766
Благодаря, момичета Heart Eyes

Нуни, честит празник на Яна! Да е много здрава и да сънува само принцеси! Пробвайте да си говорите някакви разтоварващи ежедневни неща преди сън и да четете някакви по кротки книжки без чудовища и разпорени животни. Франклин ми се струва подходящо. Знам ли и аз де, но давам съвети. Симона много обича да и разказвам за деня ми и и тя за нейния преди лягане. Снощи примерно и разказвах за концертите и ме караше да пея по една песен от всички. А като имитирах Рамщайн се заливаше от смях.

# 709
  • Мнения: 1 147
Честит Имен Ден на малкото и голямото Янче!  bouquet
Много здраве ви желая и с гордост да си носите името  bouquet

Аз още съм тук и още съм 2 в 1 Simple Smile
Видяхме се със Смин Hug сега мързелувам у дома Laughing

# 710
  • София
  • Мнения: 3 648
Честито на Янчетата днес празнуващи!

Нуни, ако теб те притеснява - заведи я, дори и да се окаже безсмислено! Все пак си е стресиращо и за теб и за нея. А и не са просто страшни неща, мечки или Баба Яга, например, а неща, които са...меко казано странни. Сешаш ли се откъде би могла да го види това - филм нещо?!

# 711
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит имен ден, мили Янички!   bouquet

Ако не е шумно, сигурно е весело с хлапетата на концерт, разбирам (нашият сигурно бих го гонила из тълпата непрекъснато, но знам, че има и кротки  Grinning). Аз ви се радвам за концертните емоции, даже завиждам  Grinning. Ренка, правилно помниш, и двамата даже са били на концерт на Депеш Мод "ин утеро", ама нали амниотичната течност пазела от шума.

Изненадвам се колко много разбират и говорят, обясняват дечицата. Дани е суууупер глупаче в това отношение, а и езиково е още много назад. Сега му обяснявам, че като дойде баба му (майка ми ще идва за месец-два), трябва да й говори на български, той скалъпява някакво изречение полу-цигански и пак на английски.  Tired Да спира следобедния сън, ще заминава на българско училище в съботите, че иначе не става.

# 712
  • София
  • Мнения: 958
Тук страшно затишие...
Реших да метна един поглед докато малкия спи, ама... пустош! Всички ли отпускарствате?

Нашият тати още по нощите замина да работи, а ние с Валката дружно решихме днес да се отдадем на мързелуване. Снощи преди да легнем ме молеше да му обещая, че днес ще го водя в бирарията да се припичаме на слънце, да ядем цаца и да си "представляваме", че сме на морето, ама не можахме да си осъществим желанието, защото навън е такъв студ и вятър, че щеше да ни издуха цацките ooooh! 

Бубс, как няма да помня за Депеш - знаеш ли как завиждахме с Вальо, нали миналата година ни се размина концерта Cry

Деската и тя не се е появявала, а гледам утре е термина.

# 713
  • Мнения: 1 147
Аааа Ренка тук съм аз, бяхме на пазар малко и почти не съм сядала на компа днес ....
още съм си 2 в 1 аз и изгледи никакви за раждане няма. Та май вярно ще се окаже предчувствието ми, че ще пренося този път ...

# 714
  • Мнения: 7 605
Деси споко, вижда му се края, не знам за случай с неизлязло бебе  Wink  С теб сме  Hug

Какъв студ бе момичета? Да не би тук времето да е по-хубаво, като никога?  Shocked  Тук са близо 30 градуса и слънцето пече  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

На патерица, честит имен ден на Янчето и Писанчето   bouquet  Heart Eyes

Вчера имахме празник в ДГ, много добре го направиха! Имаше разни щандове, където децата можеха да направят разни неща - на единия щанд сглобиха самолетчета, на друг нарисуваха керемидени саксии и сееха цветя вътре, нарисуваха тениски, направиха фенери от консерви, и др. Наистина много се стараеха! Имаше и по един сладолед за всяко дете, и накрая една томбола, в която всяко дете спечелеше по една играчка или книга, които са били дарени на ДГ, а просто имат в изобилие. Даже аз помогнах в томболата, раздадох печалбите  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 2 149
Деси, стискаме палци! Hug
Аз черпя виртуално, че вчера се роди много чакана мома в нашата компания! Както се самоопределих, вече съм горда леля  Mr. Green Това е бебето, което толкова години нашите кумове чакаха и големи премеждия имаха, но ето, че ни зарадва с появаа си. Изгарям от нетърпение да я видя, да е жива и здрава и да я гушкам мноооого!

# 716
  • Мнения: 2 631
Татянка, голяма победа! Браво! Peace

Аги, честито ви дългоочаквано бебенце!  bouquet

Нуни, нямам опит с такива кошмари, но все ми се струва, че за такива точно сънища трябва да има впечатления от вън - нещо гледано или слушано, когато не сте били покрай нея - от ТВ, по-големи деца, ДГ...!? Не споделя ли нещо!? Thinking

Фили, какво стана с работата!? Hug

При нас - нищо ново. Радвам се на прохладното време!
Blush

# 717
  • Мнения: 766
Наденце, честито ти пораснало Вики! Да е здрав и мноого щастлив!

Татянко, честита ви победа! Все така и накрая шампиони!
Аги, да ви е здрава девойката! А ти да си чудесна горда "леля"!

Изпратих Симона на лагер сутринта. Разплака се, като се качи на автобуса. И на мен ми се плаче, ама няма много да мрънкам, обещавам.

# 718
  • София
  • Мнения: 958
Аги, честито лелинство!

Татянка
, честита победа! Да продължавате все в тоя дух!
И трите мача вчера бяха страхотни - нашите волейболисти също победиха! Grinning

Янче
, да не се тормозиш, ей! Малката със сигурност ще си изкара страхотно! И евала ти, оказа се най-голямата куражлийка! Peace

На мен пък ми писна от студения и гаден вятър, от дъжда, от гадната кал, в която лапето обожава да се въргаля и вечер всичките му дрехи са в един чуден, лайнян цвят. Извадих онзи ден пак зимните завивки, че изпукахме от студ. Не знам как е в другите градове, ама тук от 4-5 дена температурата не може да стигне и 200. Искам вече слънце за пикници и разходки!


Русенки, страшна Мис са ви избрали, ама в буквалния смисъл! Mr. Green Чух за скандала и си помислих, че те за всички така говорят, но реално са си готини момичетата, обаче като й видях снимката на тая, малеееее....  Досега май на никой конкурс не бяха избирали такъв крокодил... http://news.ruse24.bg/173071.html

# 719
  • Мнения: 2 149
Хахаххаха, ако това е красива русенка, сега разбирам всички, които са решили да бягат от града  Joy Горкото момиче, то добре се  е явило, ама кой я избра?! ooooh! Или може би самата снимка е тенденциозно подбрана такава, не мога да кажа, но едно е видно - това е Мис Кроки Whistling

Общи условия

Активация на акаунт