АПРИЛ 2006

  • 30 666
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте и от мен.  Simple Smile
Е най - накрая сколасах да пиша, аз съм отпуска, но по цял ден с Ивайло сме по улиците, чувствам се доста изморена, но той си иска неговото - да си играе, да кара колело, да рита и така....В петък отиваме на море за една седмица, но нали съм си карък изпита ми по кормуване се оказа, че ще е точно по средата на другата седмица, цял месец го чакам, точно сега трябваше да бъде, ама здраве да е - ще рискувам и ще се върна с рейса, няма да отлагам, че време не остана. Това е от нас. Раче,термина ми е на 11.09 - РД на таткото е тогава, момиченце ще бъде, поне така казаха, но каквото дойде.
Деси, Бабълче хайде стискам палци и да се похвалите скоро.  Hug

# 721
  • Мнения: 1 147
Роси, радвам се че писа Hug
Успех на изпита newsm01  Hug
Аз още съм си 2 в 1 Wink да не помислите, че съм родила Mr. Green
Вени, май опровергах теорията ти Wink
Хайде аз да посвърша ня коя работа в къщи, като няма да раждам, поне да посвърша нещо Mr. Green

Татянка, честита победа Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 3 648
Мда, разби ми теорията! Не те е срам! Laughing

Танче, в Триваго съм гласувала за вас и май съм познала!

# 723
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПЕПИ! ДА Е ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!
ЕНВИ, ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВАС!



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
РЕНКА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ТВОЯТ ПЕПИ И ДА ТЕ СЛУША  Laughing



Ние сме още под влияние на концертите, беше страхотно. Знаех, че на детето ще му хареса, но чак пък толкова не съм очаквала Hug Времето си беше добре, щото за студа можем да се облечем, ама за жегите - няма климатици на стадиона  Laughing
Бубс, не беше прекалено шумно, все пакбяхме по седалките заради детето, долу пред сцената е друга работа. На Каварна мислим там да се пробваме, че ще са по-малко часове, не като тук 7-8 часа  Laughing

Роси, и аз се радвам да те прочета, че всичко е ОК   bouquet

Нуни, и Альо много фантазира, последно гоним едни мишки от коридора, където му е паркирано колелото Rolling Eyes Мисля си, че е нормално за тяхната възраст  newsm78

Ренкааааа, къде я намери тая красавица бре  hahaha Тя ще да е някакво изключение ми се струва, те русенки са 'убавици - я Иленка каква е мадама, а щерка й е бъдеща Мис, ама в истинския смисъл на думата  Hug

Почерпете се и за моя именик!

# 724
  • Мнения: 404
Чистит имен ден на Енвин Пепи, Ренкин Пепи и Сминкин Пепи Laughing.Бъдете здрави и весели! Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 1 147
Честит Имен Ден на Пепи на Енви, Пешо на Смин, Пепи на Ренката и на всички други празнуващи днес  bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 958
Честит имен ден на бате Пепи!
Енви, да ти е жив и здрав именника!


Сминси, честит празник и на твоя Пешко! Да ви обича много, да ви обгрижва, и вие него така!

Честито на всички други в априлските семейства, с повод за празнуване днес!






Благодаря за пожеланията към моя именник! Да почерпя за негово здраве!




Роси, страхотно, че всичко е наред с вас! Приятно изкарване на моренце и успех на изпита!  Hug

Деска, ошашка ли вече тотално родата? Сигурно звънят по 100 пъти на ден да те проверяват  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 147
Деска, ошашка ли вече тотално родата? Сигурно звънят по 100 пъти на ден да те проверяват  Mr. Green
Не смеят много да звънят, че явно съм ги уплашила Mr. Green Ама като звънна и вдигат телефона на секундата, не му дават даже време да извъни Mr. Green
Аз вече на никой не смея да звънна, всеки мисли, че звъня да се похваля, а пък аз за нещо друго обикновено Laughing

# 728
  • Мнения: 2 149
Честити Свети Петър и Павел! На всички, които празнуват днес - да са живи и здрави, другото се постига! Hug

Деси, днес е хубав ден! Някакво раздвижване няма ли? Макар, че за раждания е от най-натоварените дни четвъртък - и в работата е най-ползотворен обикновено,  имам спомен в училище, че беше от най-трудните, пък в родилното тогава е навалицата  Laughing

Помните ли го това?
В понеделник се раждат красивите.
Във вторник - добрите и обичливите.
Родените в сряда са немирни деца.
В четвъртък се пръкват смели сърца.
В петък дошлите са щедри и мили.
В събота се раждат все трудолюбиви.
А пък децата, в неделя родени,
са умни и честни, и надарени.

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 08:50 от Чаено момиче

# 729
  • Мнения: 2 631
Ей, момичета, страхотни сте!
Много благодаря!

Hug


ЧЕСТИТ ДНЕШЕН ПРАЗНИК И НА ПЕТЪР НА Ж,
НА ПЕШО НА СМИНИ И НА ПЕПИ НА РЕНКАТА,
НА ПЕТЕТО!
МНОГО ВЕСЕЛ ДЕН!

 Hug

# 730
  • Мнения: 1 147
Аги, то раздвижване в коремът ми има доста, ама явно в неправилната посока Mr. Green Само ме подритва малчо, ама няма нещо желание да излиза Simple Smile явно му е добре там Laughing

# 731
  • Мнения: 2 149
Деси, сега му е паднало, втори шанс да се напъха вътре няма да има, не му отнемай тази радост  hahaha

# 732
  • Мнения: 2 631
Мерси, момичета!   bouquet

Ренка, не знам за родата, ама аз я проверявам редовно, нали е добра и не се сърди, тя си знае Дес, че е с добри чувства  Laughing   bouquet

# 733
  • Мнения: 357
Честит празник на всички празнуващи   bouquet!

Деси, днес е подходящ ден ми се струва  Simple Smile;

Нуни, едва ли е нещо , което Писанка си е измислила, все е чула и видяла нещо такова. А за да се допиташ до психолог не значи , че детето е с някакви отклонения, а по-скоро да сме наясно как да реагираме в такива ситуации. Защо не попиташ тук във форумите има такива консултации. Ема също е станала доста страхлива, все се заглежда по стените  и ме пита какво е това  Rolling Eyes.

Ние се прибрахме със сополиви деца, доста беше влажно. Сега имаме една седмица да се стабилизират , че другата сме на море.

Надето съвсем зачезна  Crossing Arms.

# 734
  • София
  • Мнения: 3 648
А, не е вярно това - аз съм родена в сряда, а бях най-послушното дете! Лора е във вторник...е незнам.

Честит имен ден на Всички Петровци и Петета! Всъшност и Павеловци, нали?!

Общи условия

Активация на акаунт