Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 3

  • 34 598
  • 262
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 107
Здравейте!
Аз имам едно питане относно смяната на адреса в ибей, че си набелязах няколко чифта обущета и ще ги дебна на наддаване. Та от сайта на Габко, доколкото разбирам, трябва да въведа следната информация като адрес:

Таня Миланова ЦветановаID ......
Access Self Storage
15 Tottenham Lane
London London N8 9DJ
United Kingdom

Обаче, на "Contact  name" кое да пиша - Access Self Storage или моето име на кирилица?

# 256
  • Мнения: 685
 newsm78
що пък в тази тема, питай си в ибейската, scarlett_moi Wink

Таня, името на латиница първо. До него сложих и IDто и толкова, надолу ми е същото.
Сега погледнах точно как е при мен в ибея. Ами баш на контакт нейм ми е името и ИДто, то друго няма за име  Peace

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 107
Много благодаря, Anny!

# 258
  • Мнения: 0
здравейте, имате ли надлюдения върху обувките на schuh, които се предлагат в ибей, но е посочено, че са с дефект. По снимките на повечето изглежда, че дефектът е почти незабележим. Някой дали е поръчвал такива?  Thinking

# 259
  • Мнения: 23
здравейте, имате ли надлюдения върху обувките на schuh, които се предлагат в ибей, но е посочено, че са с дефект. По снимките на повечето изглежда, че дефектът е почти незабележим. Някой дали е поръчвал такива?  Thinking
Имам 3 чифта обувки от там,все с описание дефект и са супер.На първите дефекта е малко изцапване,на вторите прегъната стелка,а на третите съвсем малка драскотина.Така че така наречените дефекти са прежалими!

# 260
# 261
  • Мнения: 3 727
Реших и тук да погледна, макар че с тази доставка не ме блазни нещо.
Люлин, от немския джавари доставят до БГ и детски обувки.
Фокси, аз съм за лилавите! На мен иначе са ми леко панаирджийски обувките на марката. Ефектни са, ама да си ги гледам само, не да ходя някъде с тях.

# 262
  • Мнения: 2 229
Някой поръчвал ли е скоро от този сайт?

http://www.schuh.eu/delivery/ От това не се ли разбира, че поръчки над 75 евро са с безплатна доставка до Бг?

Като поръчвам, обаче, ми изчислява поръчката в паундове + начислява доставка 10 паунда. И излиза с 20 лева повече поръчката..

Общи условия

Активация на акаунт