Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 12

  • 34 438
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3
Има някакъв нов закон за чл. 43, днес ми сервираха, че не излязли формулярите и април няма да си взема парите. В каква държава живеем бе хора Sick
                                                                                                                                                                                                                                как няма да си ги вземем това сериозно ли?после ще си ги вземем месец май на веднаж претполагам

# 691
  • Мнения: 4
свързах се с адвокат екимджиев, говорих с една жена от екипа му - снежана стефанова. за колективния иск - възможно е, но е много трудно. според българското законодателство трябва да се събират доказателства за всеки случай по отделно. затова - който е готов и съгласен да участва - да ми пише на virhov(at)gmail.com или в блога ни zadegata.wordpress.com. аз мисля, че не трябва да се спираме пред трудностите, ние и преди знаехме, че ще е трудно. според мен положението е критично и трябва да действаме с всички възможни средства - протести, стачки, дела. прочетете и това http://bulgaria.indymedia.org/article/36638

привет!

# 692
  • Мнения: 2 961
Падаща звезда много ти благодаря   bouquet

# 693
  • Мнения: 199
 Благоевград - парите за ТЕЛК-а на детето са преведени -ИМА

# 694
  • Мнения: 379
Благоевград - парите за ТЕЛК-а на детето са преведени -ИМА

Коя банка си мила?

# 695
  • Мнения: 2
Тарталета за Шумен ще има ли днес?  newsm17

# 696
  • Мнения: 15
СП Видин- чл 43 няма да има

# 697
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
А има ли такива на които им бавят и майчинските?
За тази година в началото на март ми изплатиха майчинските за януари и това беше.Надявах се да ме зарадвам сега преди празниците, ама май няма да се случи.

Няма нужда да ходиш дори.В сайта има телефони за контакти,виж за твоя град кой е и се обади. Peace
И току що проверих в сайта,моето  майчинство утре ще го превеждат ,за март което е.Явно за твоето забавяне има някаква причина в работодателя ти.Моят е мн. коректен и до сега 11 месеца винаги ми го превеждат в първия възможен ден от месеца.(за голяма моя радост)

ОФ темата е, но и моето утре ще го преведат.

# 698
  • Мнения: 199
Благоевград - парите за ТЕЛК-а на детето са преведени -ИМА

Коя банка си мила?

Общинска

# 699
  • Мнения: 3
някой да знае за чл 43 за пловдив?

# 700
  • Мнения: 1
За София казаха до следобяд ако ги няма утре след 10ч

# 701
  • Мнения: 2
Някой да има инфо за Шумен?

# 702
  • Мнения: 3
За София казаха до следобяд ако ги няма утре след 10ч
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            ама утре вече влизаме в другия месец ай стига де тея се уляха

# 703
  • Мнения: 1
Уляха се  подиграват се с нас и децата ни

# 704
  • Русе
  • Мнения: 3
  Утре вече ще е другия месец. Докога така?
  Русе корпоративна няма чл.43, нито 8д

Общи условия

Активация на акаунт