Отговори
# 690
  • Мнения: 36
Привет на всички!
Редовно ви чета макар да нямам време да пиша..За витамините-  аз не пия засега нищо док.каза като направим изследвания другата седмица тогава ще видим/още не са ми пускали никакви изследвания/..За фолиевата мисля че трябва да се спре началото на  четвърти месец..
Вече сме 96 мами хайде дано станем 100!!!!
Лек и спокоен ден на всички

# 691
  • София
  • Мнения: 5 743
Ние се поразходихме и сега се прибрахме но нещо ми е малко  Sick иначе можеше да поседим повечко!

Легео,това с контракциите много гадно!
Аз имам понякога и точно усещането е като при теб коремчето ми става на камък и имам болки като при цикъл!
Дано не са чести! Praynig
Бебенцето се вижда много хубаво! Heart Eyes

Ади,кошмар си преживяла вероятно може наистина да си урочасанаа аз вярвам в това! Twisted Evil
Добре,че си по добре! Hug
За гаденето и аз като теб още съм така Sick вече ми писна а доки ми каза,че може и до 16/17 г,.с. да съм така та дори и отгоре като сме с близнаци!
БХС... е биохимичен скрининг! Взима се кръв и се изследва за Синдрома на Даун!

Ради,бебенцето ти е много добре с тези размери!
Ние в 12 г.с. бяхме по 56,2 и 57,1  Party

Позитив,бързо да се оправя малката! Praynig Hug

Зеленоочка,аз с нетърпение чакам да полегна също малко по късно като засопи Райън,че и на мен хич не ми е добре!

Аз мислех да не пия никакви витамини но от Фемин а ми казаха независимо от добрите изследвания да започвам може би защото са близнаци не знам но ми се струва,че ми е лошо от тях утре ще говоря с доктора! Фолиевата ми каза да пия до 16 г.с.

Дайла,е минем и 100 те та и отгоре! Wink

# 692
  • Мнения: 206
Димяни, кажи на начинаещите къде мога да разгледам албуми на мамите и да кача и аз първата снимка на коремчето  Embarassed
Благодаря ти за уточнението за БХС, явно е това, което е правила браточедка ми, но не се прави с близнаци.

# 693
  • София
  • Мнения: 5 743
Снимки може да разгледаш тук
www.snimka.bg
Сега ще ти пратя парола на лични! Hug
БХС на многоплодна бременност не се прави в БГ!

# 694
  • Мнения: 3
Мама Мишорана-той е моята гордост. Просто искаше да свири на инструмент /барабани/, но когато реши свободни бяха само обой и саксофон. Учителя само като го видя каза - обой, наше приятелско дете свири също на обой и е в духовия оркестър, та покрай нея и той. Още малко и той ще влезе в духовата музика, сигурна съм, че тогава още повече ще се оправят нещата.
В нашия град има традиция-обучават безплатно децата на духови инструменти, вкарват ги в оркестра, а пари родителите дават само когато децата тръгнат на турне за пътни. Много съм доволна от отношението на преподавателите към децата, идват от София за петък и събота-резултатите са страхотни.
А мой колега казва, че плува като амфибия, справя се но няма желание да се състезава и затова плува за здраве.
Мен два дни ме боли ужасно кръста. Нямам никакви други оплаквания. Нормално ли е?

# 695
  • Мнения: 17
Здрвейте момичета, аз съм нова и бих искала да се присъединя към Вас. Моля да ми кажете къде да разгледам снимки и как мога да кача.
Иначе ние с бебчо се чувстваме добре и нямаме гадене и други симптоми Simple Smile. На всички имащи - дано по-бързо да преминат и да се радвате на бремеността.

# 696
  • Мнения: 36
дамяни , като ти гледам лентичките така се разнежвам Blush
На мен БХС ще ми правят в сряда и съм се ошашкала Rolling Eyes
Легео ,много кофти така с тези контракции..

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте на новите момичета!
На първа страница в темата е аписано къде може да се видят снимките Peace

Тази сутрин бях на преглед.Бебчо е 6см., добре е, гледахме ръчички, пръстчета, крачета, главичка, гръбначен стълб ... всичко е о.к. Взеха ми кръв и урина и ми пуснаха БХС.Резултатите ще са готови след 10 дни, като ми обясниха, че мога и да ги видя по интернет.Носих кръв и в ХЕИ, но не разбрах за какво.Резултатите там ще ги взема утре от 13:00 до 16:00.Бебчо беше страхотен, въртеше се, сложи ръчичка на главата, риташе ... И пулса му е супер.Абе много съм доволна и щастлива.Сега нямам търпение да излезнат всички изслледвания ид а се успокоя на 100%.
Питах и за ФМ - правила се към 20 г.с., та имам време до тогава.Цена ми казаха 60лв. и ще съм по-спокойна да си я направя.
Това е от мен  Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 5 743
m9m9,може да се разширява таза и за това да те боли!
Аз имах по едно време такива болки и сеа отшумяха но до кога....

Ирен,дай повечко инфо за теб! Wink  bouquet
Добре дошал и лека бременност!

 daila777,викаш разнежваш се а Heart Eyes Flutter Grinning Hug

Ради,забравих да пиша нали пита за БХС то ,че ще ти го правят в 16 г.с. не знам защо едно време се правеше тогава но сега между 11/13 г.с. аз се отървах поне от това притеснение! ooooh!

Данимира,много се радвам,че всичко е наред! Party

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 143
Привет момичета и аз да се отчета, вчера бяхме при дог на преглед и за снимка за БХС, отличници сме 6,24 см, гледахме надълго и на широко всичко, нещата изглеждат чудесно. Тази сутрин бах в МД за кръв за БХС и след 4дни ще взема резултата онлайн. Понеже дог е в  Св.София и ще ходя за регистрация чак на 20.04 в болницата, предупреди ме че ще ми взима и секрет, ама не е ли опасно да се бърка вагинално вече...ще съм почти 14та г.с.?
С дрехите почвам да имам проблем вече и ако до края на седмицата не ми дойдат два панталона от ларедут, събота отивам на пазар за някакъв бременлийски панталон вече. Подозирам обаче че съм си поръчала доста голям номер от ларедут, та ако не съм уцелила на другата среща ще ги донеса за някоя друга мама, ако има желание.
Много слънчев ден на всички, въпреки че слънцета пак зачезна на някъде  Hug

# 700
  • Мнения: 270
Ох, аз уж щях да спя, но излязох на разходка и преди малко се прибрах.
Димяни, и на мен ми беше много кофти, направо докато ходех имах чувството, че съм в някаква матрица, не се чувствах реално, малко като пияна.  Crazy

Сега хапнах една супа, но пусти глад не се засища, а се чувствам толкова дебела.... Ще пробвам да се залъжа с плодове, но бебчо иска май нещо по-калорично, та не знам как ще се разберем.

Ради, и аз знам,че вече се прави само ранния БХС, защото е  с много по-голяма точност, отколкото късния. Не знам защо не ти го е казал лекаря. Като гледам тук повечето момичета вече го направиха. Аз го правих точно в 12г.с.


Данимира, Candygirl, кажете пулса на бебчетата ви, да видим след няколлко седмици дали метода за определяне на пола е точен при вас.  Flutter

# 701
  • Мнения: 120
Candygirl, аз отказах вземане на вагинален секрет. Просто си записаха в документацията, че отказвам. Ако имаш притеснения, никой няма да те кара насила.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 743
Зеленоочка,точно така се чувствах!
Аз сега мислех да легна ма пуст глад не се дава на сън та хапвам но леко,че после мисля да изляза с Райън за следобедна закуска до kfc нещо лудвам по макдоналдс и по тях Mr. Green

Candygirl,чудесни новинки! Hug

# 703
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

Мен едно лудо учене за изпит ме е завихрило и не успях да се похваля вчера след прегледа. Видях бебчо как мърда, сгъва и разгъва крачета и ръчички. Този път помолихме лекаря и таткото да присъства, и точно когато той влезе, детето се обърна и сякаш метна за здравей с отворена длан. И горкият тати, щеше да се свлече наистина от умиление, а аз само наблюдавах със задоволство Heart Eyes

Иначе изглежда всичко е наред, размера, движенията, плацентата и т.н. Доки ми обеща при другия преглед, савсем в началото на май да се опитаме да видим и пола:) А кръв за БХС ще давам следващата седмица. Дано и с това всичко да е ок.

Извинявам се на всички, че нямам време пълноценно да ви чета и да ви отговарям, но цяла сесия ще е така.

Стискайте палци, че изпита по право в събота ми е изпил мозъка:)

# 704
  • София
  • Мнения: 5 743
Анн,стискаме палци за изпита! Peace Hug

На мендва пъти до сега ми взимат вагинален секрет и не съм имала никакви опасения!

Общи условия

Активация на акаунт