Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 143
♥Димяни ♥ за вагиналния се притеснявам, защото и в момента съм с активен генитален херпес, даже 2  Sad, но така бях и първия път, та затова ще ме клъцкат октомври житвот и здраве. Та за вагиналния на 20ти ще видим как ще съм и ще си говоря с док.
Зеленоочка, къде да го видя пулса на малчо, предполагам някъде по снимката....осветли ме плс.  Сподели моля те какъв е този метед за определяне на пола... Grinning

# 706
  • Мнения: 686
   Здравейте и днес  Simple Smile Честито на всички видели бебоците. Аз пак трудно спах, този моя нос ме побърква, сега си капах лайка, дано се успокой, че вече ми е разранен направо. Нямам и аз търпение да се прибера до БГ и да видя бебока, че тука ми дадоха час за 17 юни.
   Дамяни не си само ти с макдоналдса, онзи ден засилвах мъжо да ходи да ми търси, че много ми се ядеше, а странното е, че аз не го и харесвам особедно, ама се оправдавам с бебето  Laughing
    Весел ден от мен, аз отивам да точа суполи на работа  Sick

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 143
Май го разгадах пулса от снимката Р90, ама дали е така ненам  Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 5 754
tsvelichkova,oправяй се бързо! Hug
Аз всичко де е сандвич и не е готвено анджи,супи и т.н. съм голям фен в момента! Mr. Green

Кенди,май не е това пулса!
Иначе ако е до 140 момче на 140 момиче ... май така беше Rolling Eyes

Аз хапнах ма още мога Crazy 

# 709
  • Мнения: 1 599
Candygirl, мажеш ли се с нещо за тези херпеси сега, че мислия.,че и на мен ми се появява  
Димяни, хайде нали мина вече лошото!

Много се радвам на всички добри новини около бебоците!!!
Болничките да се оправяте. Нали имаше едни хомеопатични капки за нос и Коризалиа май се казваха едни хапчета. Нали уж хомеопатия може да се пие по време на бременност.

ей тука има хубава информация за Феталната морфология и БХС
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

# 710
  • Мнения: 206
айде и аз съм вече в албума  newsm08

# 711
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте и от мен!  Hug Добре дошли на новичките, лека и безпроблемна бременност!   bouquet
 
Аз снощи изобщо не съм спала добре, ако може да се каже, че въобще съм спала. Беше ми се надул корема и ужасно ми пречеше, само се обръщах ту на едната, ту на другата страна и няма и няма! Следващия път при доки ще си искам да ми предпише нещо разхлабващо, станала съм най-малко 200 кила! Ми как няма да стана, като само вкарвам и нищо не изкарвам.  Crazy
 Гледам някои от вас мислят да отказват взимането на вагинален секрет, аз пък ще откажа да ме мерят на кантара!  Mr. Green Вчера си премерих обиколките за една рокля дето милото ми е харесало и бях готова да се метна през прозореца! Обиколката на корема ми е 90 см! На ханша вечерта беше 102, а сутринта 99см (ама като видях снощи 102 и направо се депресирах), ми товаса поне 4-7 см отгоре! Ужасно много е. Странно е, че дрехите не ми стават за сега само на корема, малко са тези, които леко ми стягат и в дупето, ама ей го на - станала съм дебела като прасе, ще трябва да взема мерки, така не може! А не ям много (е, по празниците малко повече, но не брутално) и то основно салати и зелении, ама явно компотите от сливи са си казали думата.
 Спирам да се жалвам, мога и цял ден, ама кел файда. Спирам компотите и сокчетата и ще искам от доки лаксатив и да видим!

Марис, за херпеса - понеже и аз съм с това чудо и ми излезе преди около месеца, та докторите казаха да си се мажа с виру мертц и цинкова маз и ми предписаха Биозин мама за имунната система. Аз се надявам да го преборя защото държа да раждам вагинално, пък ако почне да излиза няма как. Та питайте докторите си за Биозина.

# 712
  • Мнения: 3 500
За трети път пиша - ако е под, около или малко над 140 - момче, ако е много над 140 - момиче /напр.150 - 160/.
Момичета, в коя г.с. се спира фолиевата киселина?
За витамини - аз не пия и мисля да не пия. Първия път много ми се гадеше от тях.

# 713
  • Мнения: 13
Димяни - мерси за разясненията  Hug
Зеленоочка - и на теб  Hug Май двете се оказахме в еднакво положение с пола на бебчовците - май е момче, ама стискаме палци тайничко за розов щъркел  Laughing Каквото, такова - аз мног им се радвам на момченцета, пък и казах на милото : " То докато е бебе не му личи какво е - ще си му слагам фибички и ще го обличам в розово  newsm62 ",а  той ми каза, че не ми е добре нещо  hahaha Естествено, че се бъзиках Wink Гледам сега снимката на бебето - ми доктора нещо здраво се е объркал - първо пише, че последната ми менструация е била едва ли не съвсем в края на януари, а тя беше на 11, после пише, че съм 10 Г.С., а аз съм в 12, и накрая пише, че бебо е 35 мм, а доки каза, че е 65мм ( звъннах и на мъжо да потвърди, да не съм изкукала нещо)  newsm78 Възможно ли е да ми е принтирал друга снимка???? Ще го  Simple Smile fight като го видя!

ann_timon - късмет на изпита! Браво за бебока!

Добре дошли на новите мамчета  Hug- тези, които искат да са в списъка отпред да си кажат коя бременност им е, от къде са, на колко години и тн...

  bouquet

# 714
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 На мен ми каза доктора след 12 седмица, ама аз понеже имам още в опаковката и питах мога ли да си ги изпия и каза може, та предполагам до 14 седмица някъде ще ги пия.
Витамини и аз не пия, ако се налага в по-късните месеци, тогава, ама като гледам какво прасе съм не мисля, че ще има нужда.

Аз съм утре на БХС, дано всичко да е на ред!

# 715
  • София
  • Мнения: 5 754
Ади,видях те аз Simple Smile  Hug

Не съм,аз се меря само на кантара като съм +3 ноо.... на талия няма отдавна то е изхвръкнало настрани ужасно много и корем също ooooh! на дипе и крака съм добре то и с предната бях така картоф с клечки  Mr. Green Laughing
оф... и аз си мисля,че от витамините се усилва апетита и сега ще дръпна яко на кила Twisted Evil
ДОктора и от Фемина ми казаха да си ги пия Rolling Eyes
Ноел,на мен ми казаха до 16 г.с. Peace

# 716
  • Мнения: 0
Аз да попитам нещо. Понеже съм с прекъснати здравни права за сега,някой може ли да ми каже колко горе-долу ще ми излезе БХС-то понеже не намирам ценораспис.

# 717
  • София
  • Мнения: 17 377
42 лева ми беше БХС-то онзи ден.
Ехографска снимка си носех, иначе и тя се плаща, но не знам колко.

# 718
  • Мнения: 686
    Пак съм аз  Laughing За всички с хрема, до сега търсих и четох, освен чай от лайка, солена вода сега намерих, че и цитросепт разреден във вода помагал за хремата. Мен голямата ми драма е да не слезе нещо към гърдите, че и гърлото ме боля зверски вчера, да не си помисли някой, че една хрема не мога да изтърпя  Crazy
    За фолиевата киселина мен тука ми казаха да я пия до 12 седмица, та ще я спирам вече.
    За витамините, имам в опаковката от фолиевата някакви Омега, на Прегнакеър. Но съм пила няколко, когато съм болна, но мисля като спра фолиевата да почна да пия през ден по едно.
    А за манджите, аз и преди не ядях, а сега само като ми земерише ...  Sick

# 719
  • Мнения: 0
Много ти благодаря за информацията  Бърди

Общи условия

Активация на акаунт