Паническо разстройство - част 5

  • 170 117
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 109
Много трудно е когато чувстваш физически симптом да му отдадеш психическо значение.

Толкова си права... Страшно трудно е наистина. За да се бориш със самата себе си са нужни много усилия и според мен е почти невъзможно.
Поне при мен е така. Но много си помогнах като спрях да търся в интернет на коя болест са моите физически симптоми.

# 196
  • Мнения: 16
Винаги когато има реално застрашаващо ни събитие или мисъл за притеснение се отделя адреналин. Той има за цел да даде енергия на мускулите за да се борим. Един от начините това да стане е, като започне да разгражда мазнините и получава АТФ/енергия /от тях. Така че всеки път, когато си кажете ,,Какво става с мен, болна ли съм, че слабея ?’’ няколко молекули от адреналина се отделят, за да ви дадат енергия за борбата със слабеенето. Но реално, за да се получи тази енергия, се топят мазнини. С две думи, колко повече се притеснявате, че слабеете, толкова по-слаби ще ставате, защото адреналина ще се отделя и топи мазнините ви.

# 197
  • Мнения: 2 657
Ето ме пак тук ooooh!
Незнам какво ми стана-уж всичко беше наред.Вчера ми вдигна кръвното една абонатка,после ми налетя един кретен и добре,че имаше една жена с мен,защото съм убедена,че щеше да ме шибне.Сдържах се за момента,но не спрях да мисля ако бях сама и пр.Ама кво съм виновна...Малкия ми беше болен 2 седмици на антибиотик.Мъжа ми пък му направиха лека операция на едната ръка,а пък другата го боли и се подува от един месец.И всичко това на куп с двамата си оказа влияние.От седмица сънувам,не мога да спя пак.И въпреки,че бях болнични,аз се чувствам като парцал.От сутринта треперя,рева и едвам си стоя на краката.Гади ми се,боли ме корема-то къде корема,то къде крак-но ми е от мозъка,защото няма причина.Даже ме душеше ooooh!Признавам си,взех си доза Ривотрил,защото всичко ми се повтаря.В главата ми е хаос,все едно ще се пръсне.

# 198
  • Мнения: 924
Йо    Hug успокой се , всичко ще се оправи, не се тревожи, просто си имала кофти седмица.
Излезте на разходка ако малкия вече е добре, времето навън е пролетно, поглези се, купи си нещо   bouquet  bouquet  bouquet

# 199
  • Мнения: 2 657
Излизам,но не ми действа добре...
Не мога да си купя нищо,защото едно,че се усвиних за две седмици много.Второ,всичко отиде за лекарства-но поне да се оправят и двамата

# 200
  • Мнения: 305
 сега е хубаво времето стой повече на открито та дори да е на тераса или в по св.стая ,отвори си една бира и се отърви от стреса който си натрупала при първа възможност като отделиш и някой др лев отиди на басейн вярвайте ми това е страхотен релакс ,аз също се бях изнервила напоследък ,но вчера отидох на басейн и съм като нов човек ,но внимавайте да не изгорите ,че при мен си сатана от играчка плачка изгорях и не мога нито да легна ни да седна. Embarassed Mr. Green

# 201
  • Мнения: 1 893
Йо, ти спряла ли си АД?

# 202
  • Мнения: 2 657
Йо, ти спряла ли си АД?

спрях го на своя глава Embarassedвъпреки,че психиатърката каза да продължа Embarassed
Е сега вкарвам пак на ново всичко постепенно,понеже съм много умна Sick

# 203
  • Мнения: 1 893
Йо, защо ги спря бе, миличка?! Това, че си се почувствала по-добре или съвсем добре, не означава, че трябва да ги спираш, в никакъв случай. Не се сърди,  но ако те познавах и ми беше под ръка, щях да те напляскам.... Знаеш ли, че аз съм на АД вече 14 години!? Опитвала съм се да ги спирам и няма да ти казвам какъв ад е  Twisted Evil  Но....това не означава, че и ти ще ги пиеш колкото мен. Аз не знам колко време си се лекувала, но поне 6 месеца, дори година трябва да се пият, а после, постепенно д се спрат. Това ти го казвам абсолютно отговорно и от опита, който имам с АД. Сега, успокой се, започвай ги отново и след около 2 седмици ще се почувстваш добре. И никакви експерименти повече, защото ще дойда и ще те напляскам Simple Smile

# 204
  • Мнения: 2 657
Не ти се сърдя Hug
Дори и лелята на мъжа ми вчера ме навика по тела с същите думи.
Няма да си правя своеволия повече.

# 205
  • Мнения: 1 893
Точно така, мила! От днес ли се върна на АД? Ти май беше на Ципралекс, ако не се лъжа? А ривотрил пиеш ли?

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Момичета и аз съм на ципралекс от 6 дни го пия по половин. Вдигате ли кръвно от него.

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 18:15 от mimimibg

# 207
  • Мнения: 1 893
Момичета и аз съм на ципралекс от 6 дни го пия по половин. Вдигате ли кръвно от него.


Когато пиех Ципралекс, на мен дори ми падаше кръвното. От повечето АД по принцип пада, но все пак, при всеки е индивидуално.

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 586
И още един въпрос имам за ципралекса за 2 седмици отслабнах 3 кг. нямам апетит непрекъснато ми се гади вие така ли сте били в началото.

# 209
  • Мнения: 2 070
И още един въпрос имам за ципралекса за 2 седмици отслабнах 3 кг. нямам апетит непрекъснато ми се гади вие така ли сте били в началото.
АЗ БЯХ ТАКА ОТ тРИТИКОТО.НА 15 ДЕН НЕ ИЗДЪРЖАХ И ГО СПРЯХ

Общи условия

Активация на акаунт