Юли 2006 - 94

  • 28 633
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 309
 newsm59Честит Рожден Ден на малък,сладък Калинчо!  party041
  uraМного здраве,усмивки и весели игри му желаем и да получи най-хубавите подаръци днес!
Tada  bigdance2 newsm67 newsm38

# 61
  • Мнения: 1 341
Жив и здрав да е малък, сладък Кико! Желая му много здраве, безгрижно детство и весели игри!
И на теб майче, честито! Знам каква тръпка е този ден. Толкова го чакахме всички....С умиление си спомням за емоциите които нахлуха тогава в мен!  bouquet

Майра, ЧРД! Много щастие, успехи и здраве!  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 483
Честит рожден ден на порасналия Кико!Да Ви е жив и здрав!


Честит рожден ден Майра!Много здраве щастие и спокойствие!

 Heart Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 170
Честита една годинка на малкия пораснал мъж.Нани,да ви е жив и здрав,много усмивки и щастие му пожелавам.

Майра,честит празник и на теб.

# 64
  • Мнения: 1 240
Честит първи рожден ден на Кико! Да е весел и палав, здрав и усмихнат!  Heart Eyes

Майра, честит рожден ден, много успехи ти желая!   bouquet

# 65
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честит рожден ден на Кико! Да е много здрав, послушен и щастлив Hug
Честит рожден ден, Майра! Много здраве, щастие и кьсмет в живота

# 66
  • Мнения: 1 298
Честит РД на малкият ни мъж Калинко!
Честито и на Майра!

Чакаме снимки..

# 67
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТО НА КИКО, ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!  newsm59 nbirthday  bigdance2 newsm67 newsm38  4uu Tada  ura


ЧЕСТИТО И НА МАЙРА, МНОГО ЛюБОВ И щАСТИЕ! smile3525 smile3525

# 68
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
ЧРД на Кико,да ви е жив и здрав ,много да ви радва Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Майра,ЧРД,много здраве,щастие и любов  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 2 483
Вие не спите ли ,какви са тези постове посред нощ  newsm78

# 70
  • Мнения: 314
Как посред нощите бре, Ели Mr. Green Аз лягам към 1:30-2:30, ама те моите деца нали са поспаливи, стават най-рано към 10:00 Mr. Green

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 309
Ееее,защо само на Рени Crossing Arms Simple Smile.Много хубава торта!Супер сладки патенца,вкусна ли беше?Ти си много хубава,с много красива блузка си се барнала Simple Smile,косата ти много е порастнала,ама усмихвай се повече!
Малките са ми много сладки с еднаквите пуловерчета Heart Eyes,а Кико е един малък господинчо с тази ризка,в крайна сметка си купила елечето,което хареса или това е друго?Айде да ти е живо и здраво порастналото ти момченце!

Арлина-помага ли инхалатора,как е Зойчето?

# 73
  • Мнения: 314
Нани: торатата е страхотна и Кико голям мъж вече пупу много са ти сладки децата Heart Eyes Hug

Зоя преди 2 часа беше с 39 градуса, Камен я взе от свеки и я заведе при УНГ-то, при когото я водим. Казал човека да не я мъчим с тези чести ангини и да вадим 3-та сливица. Направо съм в шах, чудя се какво да я правя Rolling Eyes Утре ще я заведа при педи да видим какво ще каже. Иначе и е червено гърлото, но нямало гной и кашля още като магаре, 10 дни вече ooooh!Много и харесва да ползва инхалатора, инхалираме се, за сега файда няма Tired

# 74
  • Мнения: 444
Дидито, не мога да се гледам на нито една снимка, такава гуцка съм станала.... Embarassed срамота! Скоро ще има глад, само да спра да кърмя.
Тортата беше вкусна, бисквитена с лек ванилов крем. Децата изядоха украсата, той Дани хич не е по тортите, чак на другата сутрин опита от нея малко. Елечето не е това, което исках, ама намерих друго. Wink
Ох, милата Зоя, да сваля бързо Т.

Общи условия

Активация на акаунт