Пролет, лято, есен, зима настроение във ДОБРИЧ винаги ще има.(64)

  • 31 936
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Добрич
  • Мнения: 958
.... на които им прави впечатление моят мобилен телефон с "Аууу, чи хубав, я да го вида" ...
Боре, дай и ние да го видим на срещата, какво му е толкова хубавото на твоя тИлИфон  Joy

# 736
# 737
# 738
  • Мнения: 2 821
Не е нов, това е изненадващото - в магазин, в който продават телефони се трогват от стар модел Joy

# 739
  • Мнения: 10
Да се редактирам докато е време, мислех че ще се справя да пусна нова тема, но нещо не ми излизат снимките от първа страница и май някой трябва да я пусне новата тема или да ми обясни до 20 минути как да я пусна и да си отстраня проблема

# 740
  • Мнения: 10
Хайде пуснете нова тема, а за другия път като ме научите ще се пробвам аз. Hug newsm10

# 741
  • Мнения: 11 607
Предложете заглавие на новата тема че смятам да се пробвам да я пусна


Ти я пусни, пък име ще мислим в движение.....Ако искаш нещо от рода - Добричлии се завръщат по родните места - в чест на Рони(мъж и де, ама тя и щерка и е наполовина добруджанка, нищо че не е родена в пустото му добричко родилно), Габриел и мен[/size] Embarassed


Не, Синеочке, стика уж бе прИмоция, който ни излезе солено.........Не е задължително в момента да я има. Промоцията вървеше тогава с пакета - около нова година.......Не знам....Аз съм доволна!Поне за сега! Като имаш предвид,че съм на село и връзката ми е повече от добра!

Веси, пускай.......Иди на 1 пост и цъкни Цитат там....

Дай на ЛС ще ти помогна......

Моля, чакайте Весито да пусне темата......

# 742

Общи условия

Активация на акаунт