Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 22

  • 50 181
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
А мисля че всички харесваме newsm78 досадната свекърва на Фикрет защото без нея това семейство не би имало смисъл да го дават,

Ааа моля, моля Mr. Green, аз тая жена не я понасям, не искам да я гледам, отвратителна ми е.

# 706
  • Мнения: 910
Чак на моменти се замислям този Тахсим как успя да направи цели три деца  Thinking Тая като някоя опашка след тях.

# 707
  • Мнения: 113
Изобщо вярвате ли, че Джаврието се е държала по различен начин с починалата жена на Тахсин?  Naughty Защото ББ и с Фикрет ще си задобрят отношенията до колкото разбирам...
Истина е това, че щом толкова силен човек като Ферхунде, снощи се разплака така, от безсилие и отчаяние е .... Подкрепям я напълно  Peace

# 708
  • Мнения: 910
Веднъж Дениз каза че и с майка и се е държала по същия начин, а тахсин каза че баща му заради нея се е споминал толкова млад. Опита се да с епошегува, но май и жена му и баща му не издържали с това чучело, пък той как я търпи незнам. Чак му е забавно

# 709
  • Мнения: 340
Здравейте и от мен  Hug
И да не са Ферхи и Джан,хора като Шефкет и Лейля винаги ще намерят точния човек,който да ги вкара в беля,за да прехвърлят после върху него отговорността за собствения си провал.Не мога да ги съдя,защото човек май не може да надскочи себе си.Не съм в състояние да разбера душата на хазартаджията.На мястото на Ферхи бих постъпила много по-егоистично:взимам си багажа и напускам потъващия кораб.Който никога не е бил моят кораб.
Според мене Ферхи изпрати снимките първо от дяволия и второ:с много слабата надежда все пак нещата да се оправят и да имат един богаташ в семейството.
Неджля се представи много добре пред Джем:изчака и прие да хвърлят заслужено камък по нея,обясни причината за идването си и си тръгна.Именно това достойнство разколеба Джем.Ако беше захленчила,заискала прошка,заревала,щеше да го отврати.
Напълно съм съгласна с това.  Peace

Дядо ми, лека му пръст, разправял навремето на баща ми: "Ако си избереш хубава жена - да я гледаш, ако избереш умна - да я слушаш, ако избереш глупава - да я траеш!". Ами ще трае сега Али Ръза, да е гледал навремето!
Ако беше се оженил за Седеф и на нея нямаше да даде да работи, щеше да се пъне, да се прави на мъж и бавно да затъва в блатото на самосъжалението и сметките от заплата до заплата (че баща му няма да е канара вечно, а и Айше ще трябва да учи в университет или поне да се пробва, според семейната традиция, иначе какво ще кажат хората). И понеже е слаб характер, но пък възпитаван като престолонаследника в семейството, пак щеше да избие нанякъде - я към алкохол, я към хазарт на дребно. Ама щеше да е по-бавно, де.
А за някоя и друга година бойният вик в къщата от "Фикрееет" щеше да стане "Седеееф". Wink

Интересна мисъл. Ще я запомня.  Peace
За Шефкет и Седеф съм съгласна. На слабия мъж му трябва оправна жена. А пък Седеф не ми изглежда от най-оправните. Тя по-скоро е от тихите и кротки дето се съгласяват със всичко само мир да има. Шефкет пак щеше да затъне, но щеше да му отнеме повече време.   Flutter

А мисля че всички харесваме newsm78 досадната свекърва на Фикрет защото без нея това семейство не би имало смисъл да го дават, те си живеят в идилия вече и с децата се разбират,

Не съм съгласна тук. И без Джаврие на мен би ми било интересно да гледам семейството на Фикрет и Тахсин. Много ми е интересно как постепенно откриват любовта си един към друг. С това "миличка" и "скъпи" са ми много сладки.  Heart Eyes

# 710
  • София
  • Мнения: 15 486
А мисля че всички харесваме newsm78 досадната свекърва на Фикрет защото без нея това семейство не би имало смисъл да го дават,

Ааа моля, моля Mr. Green, аз тая жена не я понасям, не искам да я гледам, отвратителна ми е.
А аз продължавам да гледам този филм, само заради моментите от дома на Фикрет, със свекърва и. Joy

# 711
  • Мнения: 1 296
абе щом милото ми вечер почна да се смее на глас заради тази ваксинирана кокошка - представете си, че си е направо за смях.

# 712
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...Не помня беше, или не беше инициатор тя, но знам, че ако се беше оженил за Седеф, или някоя Седефоподобна, нямаше да е на този хал 100%!
Ако беше се оженил за Седеф и на нея нямаше да даде да работи, щеше да се пъне, да се прави на мъж...

Не мисля. Понеже е слаб, безволев и неамбизиозен, щеше да се задоволи с малкото, което има и което може и да си кюта со кротце, со благо форевър.
Никой няма да го притиска да изкарва още и още за парцалки, за ваканции, за излизане, защото Седеф и типичната Фикрет, само че по-млада.

# 713
  • Мнения: 23
Здравейте! Поздравления за хубавата тема и смислените дискусии! Може ли някой да ми каже къде в нета мога да гледам снощните два епизода (проверих в блога на Ледена кралица,но там до момента не са качени). Благодаря предварително!

# 714
  • Мнения: 353
Здравейте! Поздравления за хубавата тема и смислените дискусии! Може ли някой да ми каже къде в нета мога да гледам снощните два епизода

на нас пък ни спря тока и не успях и аз да хвана какво се случи с Шефкет, аз обаче гледах първата серия снощи  Peace

# 715
  • Мнения: 184
Изи, аз си ги гледам понякога във вбокса.

# 716
  • Мнения: 23
Изи, аз си ги гледам понякога във вбокса.
Там намерих два епизода със същите номера като снощните,но не са преведени, а и не знам дали не са си по турската номерация.

# 717
  • Мнения: 265
Добро утро листопади, листопадки и фенове на Джаврие. Вреемто е прекрасно днес само за разходка  Laughing Laughing Laughing
А ето това е подарък за Джевриетка за рожденния ден с малко закъснение Simple Smile

# 718
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
...Не мисля. Понеже е слаб, безволев и неамбизиозен, щеше да се задоволи с малкото, което има и което може и да си кюта со кротце, со благо форевър.
Никой няма да го притиска да изкарва още и още за парцалки, за ваканции, за излизане, защото Седеф и типичната Фикрет, само че по-млада.

Той пък щото ги изкарваше (изключвам еднократното изхвърляне покрай "премията"). Wink
Животът щеше да го притисне, в един момент щеше да се окаже и с деца, а по-голямата част от домочадието още щяха да висят на неговата заплата. И Седеф или щеше влюбено и загубено да зачезне съвсем между кухнята, пералнята и дъската за гладене, или щеше да тръгне на работа, за да свързват двата края, което още повече щеше да му смачка самочувствието. Пък не ми се мисли тогава Нехир каква тъща щеше да е Laughing.

За такива като Шефкет - или много богата, или много оправна жена. С Ферхунде всъщност доста добре биха се сработили, ако още от самото начало се бяха отделили и бяха почнали наравно. Тя че е много меркантилна, така е, но е готова да се напъне, за да осъществи плановете си, а Шефкет даже планове няма. Пък семейният им живот стартира не 1:1, а 1:7.  

# 719
  • Мнения: 15 265
Здравейте! Поздравления за хубавата тема и смислените дискусии! Може ли някой да ми каже къде в нета мога да гледам снощните два епизода (проверих в блога на Ледена кралица,но там до момента не са качени). Благодаря предварително!

На мен ми дадоха този линк. Качват всеки ден епизодите. До 116 са в момента.
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … ry=0&active=1

Общи условия

Активация на акаунт