FarmVille - 22 тема

  • 28 992
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 774
Вече може през Фермата да се приемат подаръците, но не всички ми отчита.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs281.snc3/27736_116 … 666_6869752_n.jpg
На мен ми показва твърде странни неща - златни късчета за Св.Патрик , лоза за къщата, и други такива щуротии ....поредния бъг, на това отгоре фермата ми зарежда със скоростта на костенурка.....а докато се появят сградите  минават 5 мин. Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 163
Момичета здравейте, искам да ви попитам за кооперативното сеене.
Опитвам се няколко пъти да започна мисия, първо е избирам и тогава садя /отчита ми засятото/, но после не ми излиза в " All jobs", че съм засяла, а и така не могат да ме намерят приятели за да се включат. По същия начин не ми излизат и мои приятели, които са започнали мисия и при тях не мога да се включа.
Та въпроса ми е къде греша или не правя както трябва ????

# 737
  • Мнения: 0
Гроздето е кисело.... казала лисицата. Та и вашата работа същата. Не били кутиите хубави, не ги кефели.... Много са си добри този път..... и петте.....От четири - четири различни...Сега ще отварям и за кафявата къщичка, ако трябва и десет кутии. Не мъркайте, а копайте.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1166602674#!/photo.php?pid=30692653&id=1166602674&fbid=1298746226529

# 738
  • Мнения: 4 785
Ххаха ще копая, ако искам - искаш ли да оставиш правото на хората да харесват или не нещо!?  Stop Или се изказваш като последна инстанция?

# 739
  • Мнения: 0
ХА, ХА,.... кой е луд да копа..... newsm10

# 740
  • Мнения: 0
Ххаха ще копая, ако искам - искаш ли да оставиш правото на хората да харесват или не нещо!?  Stop Или се изказваш като последна инстанция?

Нито съм първа, нито последна инстанция.... А ЧЕРНА СТАНЦИЯ

СОРИ ЗА СПАМА...

# 741
  • Мнения: 58
Някой купи ли си новата крава,жалко че не може да се праща,че да си я взема от друг акаунт.

# 742
  • Мнения: 4 111
Някой купи ли си новата крава,жалко че не може да се праща,че да си я взема от друг акаунт.

Не бях обърнала внимание, жалко че е така, точех се на овцата, която се очаква да пуснат.

# 743
  • Мнения: 0
и на мен два не ми отчете.Аз едва ли ще си взема  от тези кутий  кога ще събера 16  долара .като имам само 1

С допълнителен акаунт, става много бързо, но и на мен нещо не ми харесват подаръците, само часовниковата кула. Но като си знам късмета, едва ли ще ми се падне и този път май ще пропусна.
Как така с допълнителен акаунт аз имам общо 3 акаунта обясни по подробно че не схващам

# 744
  • до Бургас
  • Мнения: 100
И аз да питам как действа гифт рикуеста? newsm78

Кликаш горе вдясно на плика и се появява Peace
Благодаря!   bouquet
И се приемат по-бързо подаръците ли? Не съм май в час?
Или рикуест- какво искат да им се изпрати? newsm78

Досега единственият вариант да се приемат подаръци беше през Фейса, а той нали ще става платен и затова го правят.

# 745
  • Мнения: 1 403
на мен ми се падна кулата #Cussing out хи4 не ми харесва, няква огромна
абе сутринта ми се появиха нови къщи 1 000 000 и сега ги няма newsm78

# 746
  • Мнения: 68
Ето ги и моите две придобивки,както и малко сравнение между умалените животинки,без конете.




# 747
  • Мнения: 2
Някой купи ли си новата крава,жалко че не може да се праща,че да си я взема от друг акаунт.

Не бях обърнала внимание, жалко че е така, точех се на овцата, която се очаква да пуснат.

Аз също исках овцете, дано да ги пуснат под някаква форма все пак  Confused

# 748
  • Мнения: 4 111
Някой купи ли си новата крава,жалко че не може да се праща,че да си я взема от друг акаунт.

Не бях обърнала внимание, жалко че е така, точех се на овцата, която се очаква да пуснат.

Аз също исках овцете, дано да ги пуснат под някаква форма все пак  Confused

Ще ги пуснат, още нямат 2 млн фена. Колкото повече фенове съберат, толкова по-малко ще струват, така че някой ден може да се сдобием и срещу жълти пари с тях.
Ето го новото дърво от мисията с ориза: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs105.snc3/15324_112 … 4715_499746_n.jpg декорация е само.

# 749
  • Мнения: 0
Снощи без да искам си я купих жълтата крава и изгорях с 12 кеш - не питайте как. Когато си я закупиш то ти предлага да публикуваш и по този начин може още един човек да я вземе, т.е. ако я закупите през фалшив акаунт след това може да я вземете от стената, но според мен една крава не си струва 12-те кеш. Като кучето - миналата седмица 300000, а от вчера 5000.

Общи условия

Активация на акаунт