КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи! - 2

  • 20 947
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АДАШЧЕ недей се притеснява пиши ако имаш проблем ще оправим работата  Wink WinkHug Hug

СИС ,АДАШЧЕ винаги се грижа за зетчето че то детето се грижи и много обича  дъщеря ми и даже за нас се грижи ,има ни като родители ...как няма да му направя нали си ми е НАИСТИНА зет като мед..Обичам го като свое дете Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Днес е поръчал пълнени чушки ,панирани чушки,/че много му се затъжва за наши чушки и като си дойде и яде чушки на корем Mr. Green/ паржоли ,зелена салатка,крем карамел.Това си пожела и това правя Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 613
Ето и аз се появих! Сега да се цопна, че да не ви търся после къде сте , а после подробности...... newsm78, то какви ли толкова. Аз тези дни съм или в ателието, или  двора. Луд умора няма , ама сноши ме замъчи кръста та се по стреснах малко да не взема пак да ме блокира дископатията, че тогава е гадно!

Зиче - мерси ,мерси ,мерси за хубавата темичка!
 bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 001
Ей мЪ на и менИ....в НОВАТА ТЕМА!
ЗИчеее Hug Hug Hug Hug Hug
Аз вчеа бях на работа и днес докат свърша всичко домакинско и той деня мина! Crossing Arms
Утре "с начале"....

Мравче,дЕ ти е аватара бре? Аз що не го виждам? newsm78 Flutter
Зичето си има гости....Зетко да си хапне пак чушки на корем hahaha hahaha hahaha hahahaмА тин трябваше вместо крем карамел да му турнеш за десерт печени чушки със захар.... Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 972
Ние пък днес си направихме една чудесна разходка до Самуилова крепост. Времето беше чудесно,настроението ни също...
Ето ви малко снимки ,ако ви се гледат. Не са с най-доброто качество,защото ги правих с телефона,но все пак... Blush
http://sisko77.snimka.bg/daily/samuilova-krepost-11-04-2010.491176

# 19
  • Мнения: 2 099
Сис, уникални сладури!
TheNMaster, не виждаш аватар щот няма! Мързи ме! А за чушките - който има рода в чужбина - аз съм носила печени белени замразени червени капии и кисело зеле на кюлчета, също замразено. Обаче без захар! И като ми измъкнаха и 6 бутилки ракия, увити във вестници, от багажа - и айдеее - 60 евро глоба!
Обаче митничарката така изумя /не бяхме още в ЕС/, че бекрайно тъпо не обърна внимание на бутилката 1 1/2 л. от тоник - реши, че си нося тоник за Германия. Пък то - още ракийка...  hahaha

# 20
  • Мнения: 5 001
аз съм носила печени белени замразени червени капии и кисело зеле на кюлчета, също замразено. Обаче без захар! И като ми измъкнаха и 6 бутилки ракия, увити във вестници, от багажа - и айдеее - 60 евро глоба!
Обаче митничарката така изумя /не бяхме още в ЕС/, че бекрайно тъпо не обърна внимание на бутилката 1 1/2 л. от тоник - реши, че си нося тоник за Германия. Пък то - още ракийка...  hahaha

# 21
  • Мнения: 613
Уфффффф, приключих най-сетне за днес! newsm44
Ето ми ги незабравките, теменужките и изобщо какво си редя по градинката





Теменужките изглежда съм ги изтрила без да искам - та друг път, сега иглика, парички и т.н.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Нагостих зетчето наяде се с кеф с любимите му чушки Mr. Green
Здравко само върви след него и тати, тати и го прегръща Вики и тя ...миличките все са затъжени за него.Пуста да е тази наша държава дзето прогони децата ни навън да работят... #Cussing out
ИРЕНКА и ти се появи поне си свършила всичко за днес ...градинката ти е хубава ама щом има цветя си е красота  Hug Hug

МАСТЕРЧЕ стига работи бреееее  Hug Heart Eyes Heart Eyes
АДАШЧЕ ами да взема аз да ти го турна аватарчето тогава аааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 001
МАСТЕРЧЕ стига работи бреееее  Hug Heart Eyes Heart Eyes
шА почивам на оня свят.....

'нАчи зетко си хапна първо,второ и десерт - ЧУШКИ?  Mr. Green Joy hahaha
Горкия...как ли се е затъжил.....Много поздрави на всички ви!

Ирен,много ти хубави цветенцата!

# 24
  • Мнения: 4

Добро ви утро приятелчета.
Да ни е честита новата темичка.
Зиче както винаги страхотна си  bouquet
Сис много сте хубави на снимките.
Хайде лека седмица на всички. Hug Hug Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН. Hug  bouquet  bouquet

МОНИ благодаря ти за кафенцето  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
СИС чак сега намерих време да видя снимките. Беше ми приятно да видя цялото ти семейство .Малките слънчица са големи сладури .Да ги нагушкаш от една баба...  Hug Hug Hug
МАСТЕРЧЕ ти пак ли си на тръстиката мързел такъв  Mr. Green Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 972
Доброто утро!  bouquet
Мони, благодаря за кафенцето! Точно по мой вкус е-силно и черно! Ще си пийна с удоволствие във ваша компания!  bouquet

Зиче, не сме цялото семейство ,скъпа-голямата ни кака липсва.Но те тийнейджърите,нали знаеш,много не ни търсят компанията... Mr. Green А ние с мъжО ,добре,че са ни малките,та да се чувстваме все още млади... Mr. Green То не ,че аз не съм си млада ,де...  Wink А за него,не нося отговорност... Mr. Green

Иренче, китките ти са страхотни! Аз нали съм запалена киткарка,като видя градинка и  Crazy

А днеска майстор ми идва в къщата и представете си ,какво ще е...
нали преди нам си колко дни ви се похвалих,че си купих плочки за стълбите,та майстора чак от днеска сколаса да започне... Още не е дошъл де,та не се знае дали ще започне и днеска... Mr. Green
Ама що работа отворих на съпружеското тяло с тия плочки... Mr. Green Сега ще трябва и стените да се боядисат ,и ново портманто да се направи,че старите не отговарят по цвят на цвета на плочките... Ама после ще ви се похваля с чисто ново стълбище... Wink

Усмихнат и успешен ден на всички ви!  bouquet
 

# 27
  • Мнения: 5 001
МАСТЕРЧЕ ти пак ли си на тръстиката мързел такъв  Mr. Green Joy Joy Joy
Да беее...Да не повярваш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ха дОБРюТРО и от мен!

Сис,а дано да започне майстора ремонта днес...Уф! Много ги мразя такива туткави "майстори"....То влзе ли ти майстор в къщата..Никога не е късно да го набиеш hahaha Joy

Мони,мерси за кафенцето.Добре ми дойде!

Айде момичета лек и успешен ден и седмица!!!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИСКА за кака е естествено да не е с вас те тинейджърите са така все виках на мъжа ми навремето че останахме сираци и че децата не искат вече с нас да ходят .Сега не мога да се отърва от деца и внуци ама нека това да се чува  Peace Hug
КАК НЕ СМЕ ПО БЛИЗО ДА ДОЙДЕМ С МЪЖО ДА ТИ ГИ СЛОЖИМ ПЛОЧКИТЕ И ЯДОВЕ НЯМА ДА ИМАШ НИКАКВИ.Даже и щяхме да боядисаме  Mr. Green Joy
МАСТЕРЧЕ иначе как си действате ли с ЖАКИ по розови задачки закачки.. newsm78 Hug

МНОГО ХОРА ИЗЧЕЗНАХА ЩЕ ПУСКАМ ЧЕРВЕНИЯ СПИСЪК ПАК МАЙ Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоп набързо при вас Party

Зиче, действаме ама нещо работата се закучи Crazy ДоФторите викат, че няма проблем, ама и бебе няма Crazy

Сисе, много хубави снимки, то заради хората на тях няма начин да не са хубави PeaceМалките слядурчета ги нацелувай и от мен Heart Eyes Хайде чакай майстора и скоро да се похвалиш с новото стълбище Peace

Набореее,  Hug

Иренка, градинката ти е прелестна Peace

Бабче-мравче, с тая ракия и тоник се смях до сега самичка Joy

Хубава седмица на всички! Hug

ЮЛЕЕЕ, яви се в изповедланята!Никаква те нема тези дни Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт