Черноморец - лято 2010

  • 1 859
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 580
 Момичета ,случайно попаднах  на миналогодишната тема и градчето ми допадна (съдейки по коментарите ви) ,та сега съм в чуденка .Харесах две хотелчета : Едното е Вила "Камелия " ,а другото къща за гости "Бел" .Ще се радвам да чуя мненията ви   bouquet Heart Eyes  Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз да си препоръчам хотел Спика-невероятно мили собственици и страхотно обслужване Heart Eyes,изрядна чистота,всичко най-най...

# 2
  • Мнения: 580
Galq4 ,благодаря за предложението !  bouquet Може да обмислим и него Hug

# 3
  • Мнения: 800
Обаче градчето ми се стори доста загубено.Преди 2г бяхме забили на юг и минахме оттам,
но не ни хареса и продължихме за Приморско.

# 4
  • Мнения: 3 656
Обаче градчето ми се стори доста загубено.Преди 2г бяхме забили на юг и минахме оттам,
но не ни хареса и продължихме за Приморско.

Като чета, все едно аз съм го написала. На мен и семейството ми не ни хареса изобщо Черноморец. Тясна плажна ивица, негостоприемни хазяи, сякаш времето е спряло някъде от към края на 80-те години. Отидохме с голямо желание, но веднага на другия ден в колата, та на Поморие.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
denik, ако сте избрали Черноморец, гледай мястото, където ще отседнете да е по-близо до в.з. Червенка и плажа на Градина. И имай впр., че въпреки това, ще трябва да ходите до там с кола - далечко си е пеш. А плажът на града е гадно местенце - тясно и мръсно.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
Плажната ивица в Черноморец е кошмарна-мръсна, тясна, с две думи-не става за плаж. Точно на плажа се излизат някакви отпадъчни води в морето, и миризмата е ужасна.
А "градчето" всъщност е селце-става за спокойна семейна почивка.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
На нашето семейство точно ни хареса спокойствието,можеш да се разхождаш на воля и да не се страхуваме че ще изгубим детето в тълпата.Хотела,който препоръчах е страхотен и си почиваш наистина,няма никакви несгоди.На плаж ходим с колата на Градина,няма по-хубав плаж,огромен и не е пренаселен.Като ни писне спокойствието се разхождаме до разни места- Созопол,змийския остров,Бургас.
Разбира се всеки обаче има различен начин,за да си почине.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Отвртно село. Гнусен плаж. Пълна чалгИя.  Sick

# 9
  • Мнения: 580
Момичета,благодаря  ви за отговорите ! Никога не съм била там ,но хотелчетата ми се видяха хубави и сносни .Ако имате и други предложения ще се радвам да ги прочета Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Аз пък обичам Черноморец. Мин. година почивахме точно в Камелия- много готино семейно хотелче. Има дворче за игра на деца, както и масички и столчета, може да се хапва или да се пийва кафенце. Няма ресторант в хотела, обаче...Вярно е това за плажа на Червенка, доста по-добър, но където и да отседнете в Черноморец ще ходите с кола. Аз препоръчвам Черноморец!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт