Христина е без родители, бременна и има нужда от помощ!

  • 30 791
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
дай ми адреса и на лични,ще изпратя по куриер всичко.Разходите са за моя сметка
Писах на лични Peace
Момичета преди малко се чух със сестрата на Христина, вчера е била с нея на лекар, всичко било наред с бебето, само дето било много малко 2,300 лекарят е казал, че е от недохранване, посъветвал е да яде повече, а тя ми отговори, че й омръзнало от фасул и леща, ядяло й се нещо вкусно, в понеделник ще й занеса хранителни продукти, ако може и някой друг да се включи Hug
Предадох парите за куверта  Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Ще се постарая и аз да и взема нещо за хапване.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
При мен има една торба за новородено: ританки, бодита, завивки...

Като се роди бебето, пишете ми и някой да я вземе.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 292

 violenza , имам няколко кашона с чинии , чаши , тави и други неща , който останаха от предишен собственик на един апартамент.  Заемат ми място в избата и отдавна се чудя на кого да ги дам .  Peace

 

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Ще се постарая и аз да и взема нещо за хапване.
Еми  Hug

При мен има една торба за новородено: ританки, бодита, завивки...

Като се роди бебето, пишете ми и някой да я вземе.
Ще ти пиша   Peace


 violenza , имам няколко кашона с чинии , чаши , тави и други неща , който останаха от предишен собственик на един апартамент.  Заемат ми място в избата и отдавна се чудя на кого да ги дам .  Peace

До тук с чуденето Mr. Green пусни ми телефона си на лични да ти звънна и да се разберем от къде да ги взема  bouquet

# 35
  • Мнения: 192
Малко късно, но дано поне да е навреме- имам чисто нови ежедневни гуменки №39 и няколко блузки за бременни.Ако още има нужда с удоволствие бих ги пратила  Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Малко късно, но дано поне да е навреме- имам чисто нови ежедневни гуменки №39 и няколко блузки за бременни.Ако още има нужда с удоволствие бих ги пратила  Peace

Гуменките ще й са от полза, а блузките, ако мислиш, че отговарят на размер М, може и тях да изпратиш  bouquet
пускам ти адреса на лични Hug

# 37
  • Мнения: 192
Аз нося М, така, че би трябвало да й станат.  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 96
Аз в това лошо време,не мога да изляза,да отида до пощата
и затова още не съм пуснала пратката,че няма и на кой да оставя децата!
Извинявай,за което!Ще се постарая да стане възможно най-бързо!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Пишете ме и мен за играчки и ако има нужда и дрешки за когато се роди бебчето, но ви предлагам друго нещо, който иска и има възможност да съберем пари да си купят една по-евтина пералня защото това е най-необходимия уред за една бъдеща майка, ако близо 15-16 майки по 20-25 лв да дадем - ето ти една пералня! Вие какво мислите? Flutter

# 40
  • Мнения: 1
Ей аз също мога да дам дрехи на Христина и обувки защото аз също нося 39 номер, а мъжът ми може би е размера на съпругът й,така че съм насреща, но трябва да ми дадете адрес , защото аз съм от Стара Загора.

# 41
  • Мнения: 2 471
Пуснах кратък пост и линк към темата във форума на Продавалник. Надявам се повече хора да се отзоват

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
astravera, предложението ти е чудесно, но мисля, че няма как да се върже автоматична пералня в къщата, може би от тези ръчните ще й свърши повече работа, като ходя другата седмица ще поогледам  bouquet

lenipetrova, пуснах ти адрес  bouquet

Пуснах кратък пост и линк към темата във форума на Продавалник. Надявам се повече хора да се отзоват

Благодаря   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 17 306
violenza - прати и на мен адрес, моля те, ще изпратя някакви хранителни продукти, друго нямам в момента, което може да им свърши работа, но нещо за хапване ще купя и ще изпратя.

# 44
  • Мнения: 706

Момичета преди малко се чух със сестрата на Христина, вчера е била с нея на лекар, всичко било наред с бебето, само дето било много малко 2,300 лекарят е казал, че е от недохранване, посъветвал е да яде повече
zdravejte,
в тази връзка ,мога да пратя фолиева к-на и витамини за бременни  Simple Smileсамо дайте адрес ,защото имам само телефоните ви.
чаршафи и дом. потр. също ,но знаете ,че съм малко далече Rolling Eyesвсе пак ,ако има нужда пишете .

Общи условия

Активация на акаунт