Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 7

  • 57 709
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 880
В начална бременност (2рата) поддържах известно време м/у 37,1 и 37,2 само вечер. Или по-скоро само тогава я мерех.
И аз имах силни болки подобни на менструалните.
През 1вата бременност имах такива болки през целия 1ви месец и част от 2рия. Тогава ходих на лекар, 1вия път не ме гледа на ехо. Изписа ми някакви лекарства. Аз м/у временно си правих тест, 2ра бледа черта. Пак на лекар, гледа ме на ехо, каза ми "честито, бременна сте".

# 16
  • Мнения: 58
В 29 г.с. съм и плода е седалищно разположен, но не чисто седалище, а леко по диагонал, можел и иот това да ме стяга и кръста?

# 17
  • Мнения: 52
Ан Мари благодаря за бързия отговор..малко се успокоих!!!Ще остискам до понеделник с мъжа ми,че още не сме казали на никого,а искаме първо доктора да потвърди.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 880
ivetka79, кръста може да те боли и от тежестта и от разположението на плода. Може да те боли и от несъзнателна стойка, която заемаш.
Например корема те тегли леко напред, а ти несъзнателно се опитваш да запазиш равновесие Simple Smile
Моя син също беше седалищно разположен, но не помня до коя седмица. Както си писала, по диагонал. Тогава по скоро ме боляха ребрата.

# 19
  • Мнения: 58
Благодаря ти Ан Мари за бързия отговор, странно, че ме боли повече в ляво, точно под ребрата

# 20
  • София
  • Мнения: 39 880
Заради положението, притиска органи, от там и болката.
При мен беше от дясно. Хем жлъчката ми болна, хем синът ми ме подпираше Simple Smile Ребрата не си ги чувствах Simple Smile

# 21
  • Мнения: 72
За киселините пробвай с моркови или ябълки
The Girl,и моите признаци бяха същите като твоите,за температурата не знам дали е нормално,но не се шашкай излишно,може да потърсиш в Google информация по въпроса и лека и безпроблемна бременност ти пожелавам Grinning

# 22
  • Мнения: 1
Много съжалявам, но не знам дали темата ми е за тук...Пия Цилест от известно време и ми действа много добре. Последната таблетка от блистера я изпих в петък. Снощи правих секс без предпазни средства и без приятелят ми да свършва в мен. /за последният израз не се смейте Simple Smile, защото преди 2 години забременях без да е свършвал в мен, а от предеякуационната течност/ Възможно ли е да съм забременяла при положение, че още не ми е дошла менструацията. /обикновено ми идва 1-2 дни след като изпия последното хапче/. Благодаря предварително!

# 23
  • София
  • Мнения: 44 284
това противозачатъчни ли са? Не са ли като останалите такива, да пазят и по време на 7-те дни между опаковките?

# 24
  • някъде
  • Мнения: 979
Мисля,че и друг път съм писала,но мен единственото нещо,което ми успокояваше киселините,бяха изстудени портокали.Много ме облекчаваха.

# 25
  • Мнения: 9 469
Няма нищо сигурно!Има толкова много хора,които са забременели по време на приема на противозачатъчни средства. Peace

# 26
  • Мнения: 4 615
Ако са приемани според указанията не би трябвало да имаш проблем. След 21-то хапче  има 7 дни "отдих", това ли те тревожи? Не  е проблем.

# 27
  • Мнения: 4 187
Това дали ти е дошла менструацията или не , не е от значение! Щом няма пропуск на таблетка , не би трябвало да има бременност ! Все пак нищо не е 100% сигурно ...

# 28
  • Мнения: 2
i az imam ot skoro kiselini,sega sam v sredata na 6 mesec i ni6to ne mi pomaga ,no ne sam probvala s tozi Talcid,toi na kakva osnova e ,poznato  mi e kato ime no ne moga da se setq kakvo be6e.....ako nqkoi mi otgovori,predvaritelno blagodarq Wink

-----------
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 01:15 от AnMary

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Талцидът е безвреден при бременност
Сега пия Стоп ацид - препоръчан от лекар - има ефект също
Другото, което облекчава са сурови бадеми и тиквени семки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт