Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 7

  • 57 681
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 1 900
Това дали ти е дошла менструацията или не , не е от значение! Щом няма пропуск на таблетка , не би трябвало да има бременност ! Все пак нищо не е 100% сигурно ...

Съгласна съм,че 100% гаранция няма с нищо.Но не мисля, пък,че и ще си бременна.След като ги пиеш редовно.

# 31
  • Мнения: 377
valeto11111 По време на втората ми бременност го нямаше Талцид-а , направо се побърквах от киселини ( през цялото време и двата пъти ) . Стопацид и Ноацид не ми помагаха даже и временно , пиенето на сода ( хлебна ) не е желателно , даже е вредно .... Ако с хапване на някакви неща - ябълки , лимони , портокали , кисело мляко .... и др. успееш да се облекчаваш , значи се късметлийка ..... Дано скоро се отървеш от тях и лека бременност !

# 32
  • Мнения: 12
Майчета,

Имам следното питане. Много ЗА и ПРОТИВ има относно колата маска на интимните места по време на бременност. Определено месата стават по-чувствителни. Скоро имам час при козметик и се чудя какво да направя. Вие правите ли си кола на бикините и до кога е възможно?

# 33
  • София
  • Мнения: 39 823
Аз лично не съм си правила, щот ме боли Simple Smile
Зависи кой месец си, колко издържаш на болка и т.н.
В повечето случаи "против" се базира на това, че болката може да доведе до контракции.

# 34
  • Мнения: 3
Mили дами нова съм тук но търся отговор на своя въпрос.Вече 6 дни ми закъснява и днес си направих тест за бременност оказа се отрицателен,дали да чакам още няколко дни и да направя нов.А предния месец всичко беше наред,дойде ми навреме,но този месец поработих ме за бебче.Но защо толкова дни са минали а е отрицателен newsm78.Имам и симптомите болят ме зърната,гърдите,яде ми се много и от всичко,доспива ми се всеки следобед,дали не е пролетна умора или има нещо което искаме newsm78 newsm12

# 35
  • Мнения: 7
Момичета, преди малко ме сряза стомаха доста силно. Направо си беше остра болка. На 3 пъри ме проряза 3 път се задържа за 10 15 секунди, абе доста си ме заболя. Да звъня ли на док
Да добавя че съм в 6 г.с

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 16:44 от valia_89

# 36
  • Мнения: 377
Мина ли ти вече , или си има остатъчна болка , някакво течение , нещо друго нетипично за теб до сега .???? Болката беше ниско долу или през корема ?? Ако има нещо друго което да те притеснява по-добре да се обадиш , никаква болка в тая област по време на бременност не е от нормалните ......... Пожелавам ти успех и дано няма от какво да се притесняваш ! Praynig

# 37
  • Мнения: 97
 valia_89, нямам представа какво е това, но те съветвам да се видиш с твоя лекар, за такива неща си трябва компетентно мнение, а не съвети по форумите. а други някакви симптоми имаш ли? прокървяване?
lidi, на мен теста ми беше положителен на първия ден след закъснението, но втората черта беше бледичка. изчакай още 2-3 дни и си направи пак, но ако пак и отрицателен и не ти идва цикъла, отиди на лекар най-добре. според мен на толкова ранен етап, тези симптоми могат както да са показател за бременност, така и за цикъл, така че не може да се разчита на тях 100 %. успех
 Hug

# 38
  • Мнения: 3
благодаря за съвета. Heart Eyes но при мен цикъла настъпва съвсем различно от това както се чувствам в момента, съмнявам се че при мен има наличие на повече тостестерон доказан с изследвания  и това може да повлиява на теста така мисля и дори да има нещо може теста да покаже след няколко дни още.имал ли е някой такъв проблем

# 39
  • София
  • Мнения: 39 823
valia_89, според мен болка в стомаха има малка вероятност да е свързана с бременността.
Корем или стомах?
В начална бременност и аз имах силни болки (и пред двете бременности).

# 40
  • Мнения: 338
Mили дами нова съм тук но търся отговор на своя въпрос.Вече 6 дни ми закъснява и днес си направих тест за бременност оказа се отрицателен,дали да чакам още няколко дни и да направя нов.А предния месец всичко беше наред,дойде ми навреме,но този месец поработих ме за бебче.Но защо толкова дни са минали а е отрицателен newsm78.Имам и симптомите болят ме зърната,гърдите,яде ми се много и от всичко,доспива ми се всеки следобед,дали не е пролетна умора или има нещо което искаме newsm78 newsm12
И моят съвет е да из4акаш още  няколко дни....И дано да видиш  EFP

# 41
  • Мнения: 9 776
Майчета,

Имам следното питане. Много ЗА и ПРОТИВ има относно колата маска на интимните места по време на бременност. Определено месата стават по-чувствителни. Скоро имам час при козметик и се чудя какво да направя. Вие правите ли си кола на бикините и до кога е възможно?

Имаше цяла тема по въпроса, от която стана ясно, че някои продължават да си ходят на кола. Други не. Ако смяташ сега да ти е за сефте колата изобщо, по-добре не си прави. Ако пък си ходила и друг път, знаеш си прага на болка, сега може и да си станала по-чувствителна, и най-добре ще прецениш след като пробваш.

# 42
  • Мнения: 1 540
Майчета,

Имам следното питане. Много ЗА и ПРОТИВ има относно колата маска на интимните места по време на бременност. Определено месата стават по-чувствителни. Скоро имам час при козметик и се чудя какво да направя. Вие правите ли си кола на бикините и до кога е възможно?

Аз си правя интимна кола маска, не ми пречи. Козметичката ми винаги е била изключително внимателна, но и аз търпя на болка. Даже не бих казала, че толкова ме боли въобще. Иди да пробваш, ако не се чувстваш комфортно, не си прави. Ако присвиваш рязко корема например не е хубаво.

# 43
  • Мнения: 4 615
Зависи от прага ти на търпимост към болка. Ако си по-чувствителна не е препоръчителна коламаската, тъй като от силната болка може да получиш контракции. Но ако нямаш проблем с усещанията можеш да си я правиш до раждането. Дори това е по-добрия вариант от бръснене.

# 44
  • София
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен  Peace
Чудех се къде да погледна, какво да направя и понеже съм Ви чела, реших да се обърна към Вас  Blush
Имам следният въпрос- Термина ми е на 29.04, в петък на прегледа ми казаха, че са намалели околоплодните води, но имало още. Вчера на записа на тонове в ТК ми казаха, че са ниски и ме викат в петък пак. Като ги показах на наблюдаващия ме по ЗК той не се впечатли особено, нали съм усещала бебока да мърда  #Crazy Като съм минела в ТК в петък на запис, да ме приемели за предизвикване на раждането  Rolling Eyes Не ми даде някакво по- различно направление, нищо не ми обясни. Много тъпо  #2gunfire
Чудя се какво да правя, да чакам до петък или да ходя някъде за второ мнение? Предварително благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт