Пее и играе Февруарското дете, а майка му за сън реве

  • 28 810
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 356
Ламптурниче,много ти е готин аватара  Hug

Инче,Ниситата мас върши страшна работа - изпробвано е върху мен и върху Белослава като беше бебе.Веднага отпушва нослето и е много приятна на мирис (по скоро не на мирис,а чувството което остава като я намажиш в носа).

Хвърлям едно кафенце за ранобудните

с пожелания за един прекрасен празник!

А на именниците ни пожелавам много здраве,късмет и с гордост да носят името си!


# 661
  • София
  • Мнения: 66
Честит Имен Ден на всички именяци и от мен!!!
С гордост да си носите името!

# 662
  • София
  • Мнения: 83
Честит имен ден на всички празнуващи днес!

# 663
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!

# 664
  • Мнения: 5
Честит имен ден на всички именници! Да ви е живо и здраво името и много късмет да ви донесе в живота!

# 665
  • Мнения: 17
Честит Гергьовден на всички, честито и на именниците. Да се слави името им, дълаг живот, здраве и любов.
 Аз се сещам за двама именници от големите Гери Колева и половинката на Дидерончо, но със сигурност има още много.
 Маките празнуващи май са доста повече. На единия от тях дано нослето вече да се оправило и да няма повече таква случки.
 Честит рожден ден и на Котето и тук малко на патерици, вчера успях само до фейсбука да стигна да се разпиша.
 Наде кофти е това дето ти го причиняват от работата, но напълно те подкрепям да си отстояваш правата до край. Аз имах подобна ситуация като бях учителка и искаха да ме съкратят, за да назначат близък човек на някакв общински съветник и то външен на колектива. А дори нямах защитата на това че съм с дете до 3 г., но пак нямаха право. Ходих до инспекцията по труда и ми казаха, че щом ще има съкращение и има място да назначат друг ,на мен са длъжни първо да ми го предложат това място и ако откажа тогава на външния.
 И аз реших да си трая и да ги съдя, но инспекторката по образованието в общината се светнала и казала на директора. А тогава директора носеше солидарна отговорност с обшината при плащане на обезщетения ако ги осъдиш и тя се уплаши и не посмя да ме съкрати. Иначе бях яхнала яко метлата, не толкоз че си треперех за мизерната заплатица, ама ми беше писнало от шуробаджанащина и бях решила да ги съдя до дупка.
 Така, че дерзай и не отстъпвай. Какво като си майка да не си втора ръка човек, че да ти предлагат по-малка заплата. А и ти нямаш вина за настъпилите промени във фирмата. Те с тая криза май само си измиват ръцете за да безчинстват и да издевателстват над подопечните си. Ама ха  #Cussing out
 Аз тия два дни работя така малко празнично се моткам по празния център, утре заминаваме за Пазарджик малко на гости до неделя. Днес Ачко го е гледал баща му докато работех и за мое удоволствие му е спретнал пулна програма от гадориики  hahaha. Ама така де да види лесно ли е като на мен 1 година ми повтаряше как само съм седяла и нищо не съм правила по цял ден  Crossing Arms

# 666
  • Мнения: 4
Здравейте! Минавам само да почерпя за здравето на нашия именник  Laughing

# 667
  • в гората
  • Мнения: 25
 Поздрав и от мен, за всички именици, военнослужещи и изобщо всички, които празнуват днес!

# 668
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВИ!

Писче,  Hug Точно така- и моят Георги празнува, и Гея, и Гери и още много много малки, големи и още по-големи именници!

Креми, страхотен е Гого!  Heart Eyes

# 669
  • Мнения: 17
А момичета аз ...такова да питам... до къде стигнахме с националната среща.  newsm56. И за коя събота и неделя ще е събитието, че мисля да си пускам отпуск за петъка, а може и понеделника. А в работата ни натискат за график с отпуските. То едва ли ще има значение мойте 2 дни ама да не се заядат, че не съм си ги пуснала навреме  Whistling

# 670
  • Мнения: 236
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ГЕРГЬОВДЕН ДНЕС! ЗДРАВЕ, УСПЕХИ И ЛЮБОВ!

# 671
  • Мнения: 2 784
Честит имен ден на всички празнуващи! Да са живи и здрави, и големи късметлии!   bouquet
Писче, според анкетката в темата денят Х ще бъде 26-27 юни, а мястото на събитието "Момина крепост".
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=491683.msg14904991#msg14904991
Сега остава да проверим дали не е заето и да резервираме. Г-жа Марта?   Wink Flutter

# 672
  • Мнения: 24
Здравейте   bouquet

Честит празник на всички празнуващи днес (няма да изброявам , че са много да не изпусна някой  Wink )



Аз най-накрая се наканих да направя прощъпулник на Евуна  Rolling Eyes Събитието ще е в неделя и сега съм в процес на измисляне на предмети и меню за гостите  Crazy В понеделник ще докладвам Simple Smile

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Елфи, във Варна няма Джъмбо, за съжаление. Иначе ми звучи перфектно.  Wink

офффф,кофти

ами ако някой има път насам,ще ви водя да магазина

# 674
  • Мнения: 238
Честито на всички именници! Бъдете здрави, усмихнати и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт