Гинеколози в 20- та поликлиника, ж.к. "Борово"

  • 14 753
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Моля за мнение за гинеколозите в тази поликлиника.

# 1
  • Мнения: 5
Здравей,Надя аз ходя при Димова и съм доволна от нея.Дори в момента тя ми следи бременоста.

# 2
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Аз пък днес се записах при другия доктор там - Банков. Доста странен човек ми се стори, отделно от това, че при приемно време 10:30 пристигна към 11:35!  Shocked
Като разбра, че съм 10 седмица ми каза, че само ще ме запишат, ама по-натам ще ми правят изследвания, странна работа, нищо не спомена за това да си направя фетална морфология скоро или БХС.
Аз и не разчитам толкова на тази ЖК по ЗК, но нали формално трябва да се регистрирам някъде.
Като натрупам повече впечатления ще пиша пак.

# 3
  • Мнения: 7
Здравей Smurfieta, какви са тези изследвания и за какво са? Аз мисля да се запиша в Медицински център 16 при д-р Василка Генова, защото чух много добри отзиви за нея. Лека бременност.

# 4
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Благодаря! Simple Smile
Това са кръвните изследвания, които се поемат от ЗК за бременност. Включват СПИН, Васерман, кръвна захар, кръвна група и не знам какво още. Мисля, че се полага и изследване на урина по ЗК.
Не съм чувала за Медицински център 16, но дано намериш своя лекар там! Flowers Four Leaf Clover

Аз иначе избрах 20 ДКЦ за ЖК само защото е близо до нас.

# 5
  • Мнения: 7
Да и аз исках 20 ДЦК, защото е на 5 минути от нас, а и там ми е личната лекарка, но преди години ходих и при д-р Димова и при д-р Радева (и една от двете беше адски груба, след прегледа ми при нея всичко ме болеше, на всичкото отгоре ми беше за първи път да отида на такъв преглед  smile3514 smile3514 smile3514 и когато трябваше да ходя на втори отидох при другата, но не помня коя беше, грубата), а след това започнах да ходя в една частна клиника където ми смъкваха кожата в продължение на 5-6 години (но нали е по веднъж в година се търпи).

# 6
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Докато чака днес си говорех с друга бременна и тя сподели, че точно Радева е била доста груба. Тя обаче се е пенсионирала вече.
За Банков разбрах, че бил внимателен при прегледа, но нямам лични впечатления засега.

# 7
  • Мнения: 7
Благодаря ти миличка. След моя преглед ще напиша коментар, за да направиме съпоставка.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 258
Момичета, нека да посъживим темата. Споделете опита си от гинеколозите в 20-та поликлиника. Тук ми е доста близо и смятам този месец да мина от там за изследване на секрета и евентуално лечение, ако се налага. Записват ли се часове или направо отиваш и се нареждаш да чакаш?

# 9
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Аз само си следих формално бременността там, не съм записвала часове.
Но като казвам формално, наистина имам предвид това, не бих се доверила на д-ра там за нещо по-сериозно.
Само за пример ще кажа, че по време на консултациите пушеше в кабинета, аз бременна седя срещу него. Направо ми ставаше  Sick
Пускаше ми изследванията само и толкова. Когато се налагаше да слуша тонове на бебето не можеше да ги хване с апарата. Изобщо  ooooh!
Накрая като ми трябваше да ми издаде направление за раждането излезе в 2-3 седмична отпуска. Слава богу, родих и без документи от него и повече не съм се вясвала там.

# 10
  • Мнения: 0
НЕ... Банков и Димова... ако мога Димова да я убия няма дори да се замисля... Банков губи изследвания и си измисля някакви резултати за да не притеснява жените, а гадната  #2gunfire Димова ми предписа контрацептиви Ясмин .. при което получих страничен ефект и кървях цял месец , а ако има страничен ефект както пише на листовката лекарството се прекратява, при което отидох при тая мърша и тя ми каза да продължа да ги пия и даже и да си купя 2-ра опаковка и към края и да я посетя...  Thinking Малко ме усъмни това и реших да отида при частен лекар за 2-ро мнение.. и като разбра че ме е държала цял месец в цикъл се хвана за главата и каза прекратявай отношенията с тази лекарка това не е правилно.. яко ти е навредила... и сега ме оправя точно.. пък ще видим какво ще излезе при новата! Предпочитам да си плащам колкото е нужно но пък да съм си наред, а не да ходя с направления и да го играя ролята на опитна мишка  Tired

# 11
  • Мнения: 258
Отказах се от тази поликлиника. Таа и не успях да се добера до лекарите, защото имах прекъснати права временно и все не успявах да се вместя с цикъла си, изобщо.... отказах се. Размених си няколко думи с лекарката. Да, изглеждаше малко грубовата, но може би маниера й е такъв. Не бих могла да дам мнението си за нея като специалист.

# 12
  • Мнения: 7
xusceto здравей, аз също бях на твоето мнение, че е по- добре да си плащам и така правех при въпросния частен лекар (мисля, че съм споменала за него, казва се Шейтанов и кабинетът му е на Пиротска). Бях доволна, защото ходех само на профилактични прегледи, докато един прекрасен ден не ми започнаха проблемите, които вместо да се оправят бързо се задълбочиха благодарение на него. Каза ми, че имам някакво заболяване на шийката на матката и ми назначи хормонално лечение и през две седмици ми назначаваше изследвания- преглед и изследвания- 120-160 лв., т.е. на месец около 300 лв. от мен+ лекарства от скъпи нагоре, но нямаше ефект. По- точно имаше-за 3 месеца надебелях с около 15 кг. Усъмних се, че има нещо нередно и отидох при една лекарка с направление. Обясних и всичко. Жената ми пусна изследвания и се оказа цистит, който вече беше много обострен. За 10 дне ме оправи с лекарства за 20-25 лв. И сега вече ходя при лекари за които съм чула само хубави неща от няколко човека. Бременността ми я следи една докторка в Етрополе- д-р Тодорова- за нея мога да кажа само хубави неща и съм и страшно благодарна, защото сега си имам едно живо и здраво момченце.

# 13
  • Мнения: 443
Nadelinkata,би ли споделила коя лекарка ти е помогнала с цистита. Може и на лични.
Не разчитайте на никой от гинеколозите в 20-та п-ка.

# 14
  • Мнения: 50
Да и аз исках 20 ДЦК, защото е на 5 минути от нас, а и там ми е личната лекарка, но преди години ходих и при д-р Димова и при д-р Радева (и една от двете беше адски груба, след прегледа ми при нея всичко ме болеше, на всичкото отгоре ми беше за първи път да отида на такъв преглед  smile3514 smile3514 smile3514 и когато трябваше да ходя на втори отидох при другата, но не помня коя беше, грубата), а след това започнах да ходя в една частна клиника където ми смъкваха кожата в продължение на 5-6 години (но нали е по веднъж в година се търпи).

д-р димова е ужасна грубиянка, когато не й се плаща допълнително на ръка, повече не съм стъпила там.

Общи условия

Активация на акаунт