На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът

  • 218 971
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 186
И аз така го разбирам - това са предпочитанията на собствениците. Но все пак е добре, че се вижда от снимките какъв тип местенце е и човек може да си прецени, дали е по неговия вкус. Направо трябва да благодарим на хората за обективното представяне.

Може би е прекрасно "уелнесчето" за определен тип публика, но аз не бих рискувала.  А след първоначалния потрес, в който изпаднах, после много се смях на материала ... Благодарности!



"Био", "еко" все ми звучат кухо и нищонезначещо, пък "уелнес" е вече върхът!




# 706
  • Мнения: 255
Големи изводи извадихте от снимките, браво за умозаключенията! Видели, недоразбрали и айде генералните изводи, българина така най-обича. Преди 2 дена, когато аз бях там, освен нас имаше още 3, 4 семейства с деца. Беше тихо, спокойно и малките веднага си намериха компания, даже очите им не видяхме, защото играха в детската зала. Е, в ресторанта имаше ТВ включенно на канал Пайнер, ама това да е кусура. Колкото до компаниите Бъни е права, винаги може да се случи на купонджии. Аз оплаквания нямам, а вие ми кажете колко хотели сте виждали с вътрешна зала, в която може и футбол да се играе. Цените - двойка 70лв, студио 100 лв. Ние спахме в 3ка за 80 лв, която ни направиха 4ка с 4 легла. В цената са включени освен закуска и парна баня, сауна, басейн. Не знам басейна дали е бил студен, защото не го ползвах, но ще питам мъжа ми. И хора не забравяйте, това са Родопите. В събота качих на стоп една бабичка с шалвари да й помогна, дори не знаеше български.
Фата, еко и био местата за отсядане не звучат кухо и нищонезначещо, просто темата предполага друг тип настаняване, с повече комфорт. Ако имаш други очаквания значи си сбъркала темата.

Последна редакция: пн, 22 окт 2012, 16:07 от AvrorA

# 707
  • Мнения: 19 523
Аврора, по-кротко де! Радвам се, че ти е харесало мястото, а на мен вкусът на собствениците и маркетинговият им подход да рекламират евтини хубавици и кючеци- не! Няма нужда да скачаш така на хората, които коментираха в този смисъл. Предпочитам друг тип "уелнес" хотели. И цитираната от теб цена не е нещо, което ще ме стимулира да направя компромис с подобно място.

# 708
  • Мнения: 186
Аврора, браво! Аз много се радвам на това, което пишеш за хотела. Все пак и аз следя темата от много време и давам и чета препоръки с единствената цел да си харесам местенца за почивка. Хич не искам да се заяждаме сега .

Проявата на лош вкус във ФБ страницата си е факт, а на хубавото ви изкарване само мога да се радвам и да ви завиждам. Просто на някои места рискът да попаднеш на нещо шумно и натрапчиво, което да ти провали почивката, е по-голям, отколкото на други, където това би било недопустимо. Аз слагам хотела в графата с висок риск и това е всичко.

Надявам се да чуем в бъдеще още добри отзиви като твоя, които да ни накарат да се отбием и там.

# 709
  • Мнения: 255
А не мислите ли, че това са хора от региона, които се познават и затова са си пуснали снимките точно във фейсбук. Много хора точно затова го ползват.  Grinning Както и да е, аз съм широко скроен човек и гледам по-непредубедено на нещата. Различното ми е интересно. Тази култура ми е чужда и затова ми е любопитно. Като видях снимките първо се ококорих, после се засмях, а накрая с интерес започнах да разглеждам танците и костюмите на момичетата. Случки, които ме вадят извън коловоза на ежедневието по-скоро ме забавляват. Ако попадна на подобен купон ще гледам и със сигурност ще се опитам да обясня на момчетата музиката, танците и т.н., ако мога де. Защото пак ще кажа, това са Източни Родопи. Населението е предимно мюсюлманско. Различна култура, всичко е различно.
Колкото до цените, от пролетта пътувам в България, не съм се спряла и смятам цените за добри предвид чистотата и допълнителните услуги, които ползвахме.

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 14:50 от AvrorA

# 710
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 010
А не мислите ли, че това са хора от региона, които се познават и затова са си пуснали снимките точно във фейсбук. Много хора точно затова го ползват.  Grinning Както и да е, аз съм широко скроен човек и гледам по-непредубедено на нещата. Различното ми е интересно. Тази култура ми е чужда и затова ми е любопитно. Като видях снимките първо се ококорих, после се засмях, а накрая с интерес започнах да разглеждам танците и костюмите на момичетата. Случки, които ме вадят извън коловоза на ежедневието по-скоро ме забавляват. Ако попадна на подобен купон ще гледам и със сигурност ще се опитам да обясня на момчетата музиката, танците и т.н., ако мога де. Защото пак ще кажа, това са Западни Родопи. Населението е предимно мюсюлманско. Различна култура, всичко е различно.
Колкото до цените, от пролетта пътувам в България, не съм се спряла и смятам цените за добри предвид чистотата и допълнителните услуги, които ползвахме.
Да, аз съм много склонна да се съглася с теб и с тези разсъждения. За мен няма лошо прекарване, защото всяка ситуация може да се погледне и от добрата страна, а и отдавна съм се убедила, че съвършеното място НЕ съществува, така, че се наслаждавам на НЕсъвършените Mr. Green
Както и да е, сега искам да препоръчам комплекс "Българка" - с. Радевци
Хареса ми прекарването там, но си бях взела, както винаги доброто настроение и подходяща компания, така, че не може да се разчита много на моите препоръки Mr. Green Peace
http://www.balgarka.com/home.htm

# 711
  • Варна
  • Мнения: 691
Има ли нова тема че не мога да я намеря

# 712
  • Мнения: 3 280
Има ли нова тема че не мога да я намеря
Няма нова тема.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 691
Мами хайде да продължим тази че аз силно се интересувам от мнения. Септември искаме за 10 дена извън Варна и сега го мисля къде да е. Ходили сме в Трявна,Мийковци, Жеравна и сега искам по блисичков не толкова далеч

# 714
  • Мнения: 186
A ще дадеш ли отзиви да тези места като добро ново начало на тази любима тема? Не сме били, а и трите са ми в желаните дестинации.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 691
За Трявна и Жеравна съм писала по назад в темата а за Мийковци не ммога да дам мн положителен отговор

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ето тук ще ходим ние на 24 май, ще дам отзиви после ако желаете, макар, че има по темите за това място!
http://www.arthotel.bg/
Изглежда супер за деца и това ме привлича вече мен, басейните не толкова (макар, че изглеждат добре), но градината, уют, храна, планина... а и декорирани индивидуално стаи са ми страст!  Mr. Green

# 717
  • София
  • Мнения: 869
ето тук ще ходим ние на 24 май, ще дам отзиви после ако желаете, макар, че има по темите за това място!
http://www.arthotel.bg/
Изглежда супер за деца и това ме привлича вече мен, басейните не толкова (макар, че изглеждат добре), но градината, уют, храна, планина... а и декорирани индивидуално стаи са ми страст!  Mr. Green
Прекрасно изглежда. Мисля да го посетиме и ние скоро.

Аз и тази година като миналата мисля да пусна детето с братовчедите си и чача и дядо в хотел Рила на Боровец. Предивство- наистина си в планината, добра храна, чисти и хубави стаи и студиа, пред хотеле е пешеходна зона и е осветена до много късно. А и ми е близко до София и през уикендите ще прескачаме до там и ще си правиме разходчици.

# 718
  • Мнения: 3 181
да следя темата

# 719
  • Мнения: 237
С интерес ще очаквам отзиви. Наистина изглежда много нестандартно, но мен ме интересува колко голям е външния басейн и дали водата е топла, как стои въпросът с кухнята и настаняването на семейство с две деца. Все за едно дете пишат, а не ми се искат разни разтегателни дивани.
 Приятна почивка!

Общи условия

Активация на акаунт