На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът

  • 218 972
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
стасита, още преди да сме заминали отговора на въпросите го има в сайта - снимки на външния басейн - не е олимпийски, но не е и малък, водата е затоплена до 31 градуса, има детска част или някакво малко детско басейнче снимано. има апартаменти за повече от 1 дете, аз не бих се събрала в стая с 2 деца, даже в студио не бих се събрала. сега с едно малко дете харесах студио, не се заплаща допълнително. всяка стая е индивидуална както размери така и цени, трябва една по една да ги разгледаш заедно с условията им. почни от студия щом имате 2 деца или направо апартаментите.
кухнята също изглежда доста добре, както вечерята и храната, която приготвят като специалитети, така и закуските им - избира се между няколко варианта, ще споделя колко са вкусни като опитаме.
пускат по имейл какви събития ще имат, какви ястия ще приготвят - например за 24 май ще четат поезия и свирят на китара в ресторанта, както и ще има крехко агънце за вечеря...изобщо примамлива история.  Mr. Green

# 721
  • Варна
  • Мнения: 691
на мен също ми хареса там но за 10 дена ще ни излезе множко от варна до там

# 722
  • Варна
  • Мнения: 691
някой скоро да е ходил на Узана?

# 723
  • Мнения: 3 993
 Josefin , отзиви за Каза Арт, ходихте ли там? 

# 724
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
И аз искам да чуя за Каза Арт.

# 725
  • Мнения: 1 295
rosinauzunova , и аз го гледах Тера Верде , но с  две деца, едното 13 год. дъщеря ,ни излиза скъпо и то само нощувка.А имаш ли някаква представа за комплекс Синкевица край Габрово?

# 726
  • София
  • Мнения: 2 082
И аз съм в процес на търсене на подходящ хотел с басейн и хубав детски кът. Връщам се назад да чета за идеи.

# 727
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Може ли да помоля за отзиви за Green Wood Разлог.
Как е ол инклузива?

# 728
  • Мнения: 5 234
Някой бил ли тук?

Дайте някаква идея за планина за втората половина на август /без Банско/? newsm78

# 729
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Сега се разрових за комплекс Синкевица.Впечатли ме размера на басейна и пързалките,но попаднах на информация,че предимно събота и неделя габровци ползват басейна като градски и май пързалките работели само уикенда.Не знам колко е актуална тази иформация.

# 730
  • Русе
  • Мнения: 3 711
В Банско има ли някъде топли басейни или да се подгряват до поне 30 гр?

# 731
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Сега се разрових за комплекс Синкевица.Впечатли ме размера на басейна и пързалките,но попаднах на информация,че предимно събота и неделя габровци ползват басейна като градски и май пързалките работели само уикенда.Не знам колко е актуална тази иформация.
Това,че го ползват за градски басейн е вярно, даже и Севлиевци. Аз ходих 2011г. през седмицата и пързалката не работеше.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Josefin , отзиви за Каза Арт, ходихте ли там? 

нещо съм пропуснала.
Такам - предварително да кажа, че бях в лош период, когато го посетих (цикъл, нерви и прочие) и затова оценката ми не е отлична.
Самият хотел е на пътя, по-малък е отколкото изглежда на сайта, шумно е във всички стаи според мен, ние бяхме в странична, но точно там има някакъв магазин, не знам денонощен ли, но си минаваха и късно вечер коли и правеха нещо. Дворът на хотела е интересен, както и самия хотел, чисто е, арт е, различно е, но не уютно (поне за мен). Има батут, тревна площ, пързалка и люлки, пясък - достатъчно за добро изкарване на децата. Басейна не беше отоплен и даже мръсен, но е симпатичен, може би сега е различно положението с него!
Вътре има голяма стая с тенис маса, паркет, детска палатка, маса, малка маса за деца, играчки и пъзели, неща за рисуване - когато вали (при нас валеше) е удобно да си поиграете там и да се разнообразите.
Ресторантът е добър - кухнята е добра, бави се повече от необходимото, дори обедните менюта, малко са заплеси самия персонал, но не с лошо - просто го отдавам на спокойствието когато си на планина. За малки деца кухнята и разнообразието не са най-подходящи, тъй като ястията и супите не са нормални, а изчанчени (каквито обичам), само където децата си искат пилешка супа и т.н и неща с авокадо и някакви подправки не са им любими. Нито една супа всичките дни нямаше нормална, можеха да се сетят, че имат гости деца и не всички ядат странни храни.
Стаята беше хубава, с мокет, нощни тайни - мисля е студио, доволна съм от нея, чистят, поддържат добре, има мини бар и ние доста го ползваме. Дограмата не е безшумна както пише из сайта им.
Собствениците адски ме дразниха, по принцип обичам артисти, арт местенца, но или бях много изнервена или просто не са моя тип хора, затова и цялостното ми преживяване не е страхотно. Моят мъж остана очарован и като чу моето мнение чак ми се поразсърди откъде ги измислям тези минуси.
Оценката ми за хотела е 3.5 от 6 и то главно за визията, чистота и район.
Районът е уникален. Заслужава си, обожавам троянския манастир - страхотни гледки, природа, чистота на въздуха, дух. Малко след троянския манастир, в едно селце има и природонаучен музей - много се забавлявахме и там!

# 733
  • Мнения: 3 280
В Банско има ли някъде топли басейни или да се подгряват до поне 30 гр?
хотел Лъки Банско ето и оферта за него http://grabo.bg/na-spa-v-bansko-07wfkz

# 734
  • Русе
  • Мнения: 3 711
В Банско има ли някъде топли басейни или да се подгряват до поне 30 гр?
хотел Лъки Банско ето и оферта за него http://grabo.bg/na-spa-v-bansko-07wfkz


Ooo, много благодаря. Чудя се за една седмица в него район за Девин и Банско, но държа на топлата вода, апартамент. Ще го разгледам подробно.

Общи условия

Активация на акаунт