САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 46

  • 59 169
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 572
Ето снимка на хладилната чанта с код 66621

Евка, какви са условията на кода?

# 46
  • Кюстендил
  • Мнения: 49
при какви условия работят 30/55
 

# 47
  • Мнения: 685
при какви условия работят 30/55
Ами като се сложат неща, които се задействат от кодове по принцип, не примерно прикс руж, не тъмносин знак, не Новоуте и т н и тези, които са в кошницата да са минимум 55 Е. Ако пък не действат някои кодове, може да е защото са за т н нови клиенти.

# 48
  • Мнения: 910
Ново кодче 20/29  newsm44
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=03a9df89929806977e

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 08:19 от Уиуи

# 49
  • Мнения: 3 453
Миналата седмица нито един код 30/50 не работеше ,някой да е поръчвал с подобен код тази седмица?Поправям се 30/55 работят.
  При мен си работеха и все още работят.

# 50
  • Мнения: 170

Ей, това е супер кодче. Ако можеше и prix vert да хваща, ама не.. Ама хайде да не ставаме нахални вече.  Mr. Green Сигурно 80% от снупитата са заминали за БГ и без това.

Обаче се чудя дали е само за детско или за всичко, което са изброили с малкия шрифт отдолу.  newsm78 Уж разбирам френски, ама така са го написали, че да се чуди и мае човек какво имат предвид.

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 08:36 от 22

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 97
и аз тук/сори за спама/

# 52
  • София
  • Мнения: 10 309

Ей, това е супер кодче. Ако можеше и prix vert да хваща, ама не.. Ама хайде да не ставаме нахални вече.  Mr. Green Сигурно 80% от снупитата са заминали за БГ и без това.

Обаче се чудя дали е само за детско или за всичко, което са изброили с малкия шрифт отдолу.  newsm78 Уж разбирам френски, ама така са го написали, че да се чуди и мае човек какво имат предвид.

За всичко става, точно поръчах едно чаршафче с него Simple Smile

Супер код, благодаря!

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 984

Ей, това е супер кодче. Ако можеше и prix vert да хваща, ама не.. Ама хайде да не ставаме нахални вече.  Mr. Green Сигурно 80% от снупитата са заминали за БГ и без това.
При мен и шопинг прикс не хваща... Sad

# 54
  • Мнения: 170
Ето още едно, но 20/33Е + 3 куфара (или чанти за багаж) + БД - 74888. Важи до днес - 19,04, ама знае ли човек...  Wink

Взет е от френския сайт за кодове.

# 55
  • Мнения: 2
Ето още едно, но 20/33Е + 3 куфара (или чанти за багаж) + БД - 74888. Важи до днес - 19,04, ама знае ли човек...  Wink

Взет е от френския сайт за кодове.

на мен ми дава че подаръка е изчерпан

# 56
  • Мнения: 685
Кодчето с раничките и много сладурско, ама какво е тази дискриминация  Crazy само за хлапета до 2 години...ми аз и на голямото искам да поръчам, тъй де по принцип имам да поръчвам неща за голямата, а с малки щях да допълвам, а сега пак 2 поръчки ще станат  Laughing

Уиуи  Hug благодарско за кода!

Ланичката е с големината на  Найк-а, нали? Да не излезе, че е като другата Ягодка големичка.  Mr. Green

--------
п.п. 22, мерси, ще пробвам с други неща за опит само, но конкретно това, което ми беше в едната кошница и се влияеше от кода за Снупито, с раничката не успя да се намали  Confused
...то не ми попречи сега да намеря неща за поне още 2 поръчки, но не! няма да се дам!  Laughing

 #2gunfire  за мен си  ooooh!

п.п 2
22, ясно, 2те от нещата бяха точно Шопинг Прикс...но пък цялата поръчка е заради едно от тях, така че ще си имам още една хавлия  Joy
 Hug Мерси!

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 09:35 от anny_

# 57
  • Мнения: 170
Кодчето с раничките и много сладурско, ама какво е тази дискриминация  Crazy само за хлапета до 2 години...ми аз и на голямото искам да поръчам, тъй де по принцип имам да поръчвам неща за голямата, а с малки щях да допълвам, а сега пак 2 поръчки ще станат  Laughing

Уиуи  Hug благодарско за кода!

Ланичката е с големината на  Найк-а, нали? Да не излезе, че е като другата Ягодка големичка.  Mr. Green

Мааалко по-нагоре са написали, че става за всичко. За чаршафче конкретно. Така, че опитай.

PS: anny_, виж етикетите на дрешките, които слагаш - да не са червени, зелени, шопинг, спорт, нови и т.н. Може това да е причината.  Peace

Я да питам, някой получи ли раничка Найк в замяна на снупитата от поръчка, направена след 9/10,04? Моите от 10 и 11-ти ги чакам тази седмица и ще се радвам ако поне една е раничката.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 09:28 от 22

# 58
  • Мнения: 356
В офертата пише размерите на раничките - 30 / 26 / 9,5 см.
Кодът работи не само при детски стоки (аз го тествах с дамско бельо - става, уи, уи!)   Mr. Green
Благодаря, Уиуи!  Hug

# 59
  • Мнения: 910
Радвам се че бях полезна този път. Обикновенно само черпя информация Hug
Дерзайте, ......и аз де Grinning

Общи условия

Активация на акаунт