Септември' 09 ТЕМА 23

  • 18 504
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
 Laughing браво размя ме с глас много ми хареса това с водата Grinning

# 46
# 47
  • Мнения: 1 046
и аз се развеселих
Да ви кажа а з какво направих дадох му малко пюре на чавето, и викам ще допълня с мляко от шише, не е АМ, не пожела да яде от шише, наказах го и аз в кошарата да реве и след много нерви от моя страна и рев от негова, заспа без помощ от мен.
Коко как издържа геройски и той рева на бебето не знам  и накрая кака ви си сипа 30 грама уиски заряза децата и на терасата с една цигара, ами не се издържа бе.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Nadina , сипи едно малко и на дребния. В пюрето hahaha!  Venilove  Joy

# 49
  • Мнения: 0
Момичета,тези дни нали съм в чудене за избор на столче за кола имам въпрос. newsm78
Не си харесах в продавалника,но гледах в каталога на метро има някъкви за 83лв.Тук нямаме метро и трябва да отида до
Благоевград,но искам да попитам дали някой ги е виждал и какво му е мнението.
 Thinking
Харесах и от сайта , който беше дала Мама Т.

# 50
  • Мнения: 5 026
аз мислих да купувам проходилка от ибея, даже дадох задача на моята дружка в Англия, но тя каза,че и с доставката ще ми дойде доста скъпо.
Та купих си вече, на снимка и описание ми харесва, цената 35лв-бива ей такава е

# 51
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И аз да се запиша в новата тема.Нямам много време за писане,но поне да ви чета.
Рени,мерси за темичката  bouquet
И Андреа не се обръща,но това не ме притеснява.Алекс и той не се обръщаше. Peace
На 8м Андреа е 7.700кг PeaceВече съм въвела всички зеленчуци,месо,яйца  и един път дадох риба. WinkС плодовете е малко зор,защото след като яде плод или плодово пюре,я боли коремчето.Единствено с банана е добре. Peace

# 52
  • Мнения: 53
Записвам се само и отивам да ви чета!
Дано няма болнички Simple Smile

# 53
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Огромен дъ мол, огромен Карфур. Не успяхме да го обиколим целия, че бебе Габи огладня и дадохме зор на Ванина да ис ни прибира Blush Има кино Арена, така че си търся дружка за филми Mr. Green Пълен е с много и готини магазини, интересни за гледане Wink както всеки мол де
A, да. Има много марки пюрета, ефтени, дето не ги бях чувала до сега

# 54
  • Мнения: 279
Блазя ви ... само по Молове ходите ... ние тук в Северозападнала България още на Кауфланда се радваме  Laughing ... Другата седмица като отидем на Габрово ще отидем в тамошния, а на връщане ще минем през Софията, пък може да отскочим до този ...
Аз четох някъде оня ден за Карфур и пюретата, че са на ниски цени. Какви марки има ?

Атракция, за добра сума си я взела ! Със здраве да я ползвате  Hug
Десси79 каква марка са , дай снимка или инфо .
Надина, мина ли ти ?

Честито на днешните месечинки    bouquet !

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 16:47 от ivilda

# 55
  • Мнения: 11

Емир, мерси за честитката и затова че още си ме спомняш след моето жалване преди някой друг месец. Черпя ви всички !!!
Само да ви дам кратък отчет - Виктория тръгна на градина от 1ви февруари и засега съм доволна. Не спи толкова редовно колкото бих искала някои дни, но просто така се налага. Затова реших да вместо да се жалвам, да съм позитивно настроена. Не мога да напусна работа да си гледам детето и това е, само се моля да е жива и здрава.
Иначе тя е голямо бебе - 9.5 килограма на 6 месечната консултация. Мрази да седи по корем и се чудя дали ще пролази. Седи стабилно, много е нахилена. Преди няколко седмици и купихме Jumperoo na Fisher Price Precious Planet - е такава радост няма. Може да скача 1 час ако я оставя. Не се обръща по корем или обратно, но доктора ми каза да не се притеснявам, щяла да се обърне когато си искала.
Захраних на 5 месеца с оризова каша, която яде 2 седмици, сега предлагам пюрета по 60-70 грама на ден плодови или зеленчукови. Също така яде по малко оризова каша. Тук принципа е бебетата да се запознават с различните вкусове до годинка и чак тогава да се заместват хранения. Жълтък ще давам чак на годинка, а месно пюре на 9 месеца. Малко по бавно захранват тук та и аз така, че така или иначе си нямам представа. Виктория засега яде всичко каквото и предлагам, но напоследък взе да не си изяжда формулата (АМ), което ме притеснява, но да видим.
На проходилка нямам намерение да я слагам засега, тук не се препоръчват, но и аз не съм разучила точно защо все още. Ако видя зор може би, но тъй като съм с нея само по няколко часа на ден, не ми тежи засега и много си играем.
Лек ден на всички, ще се опитвам да се включвам по редовно.

# 56
  • Мнения: 53
Честито на месечинките!

Цвета, мерси за инфото, утре ще скокнем и ние до там... Вчера гледах брошурата на Карфур, има много неща на повече от приемливи цени, в момента има промоция на голям пакет Памперс за 19.99 + подарък детско халатче Памперс + чанта Памперс

# 57
  • София
  • Мнения: 54
Хммм, Веси, ами за това си заслужава да ходим и ние  newsm78 Аз купувам от Хит Памперс 4+ (66 броя) за 22лв някъде. Без подаръци  Crossing Arms
Цвета, мерси за инфото  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 2 143
Вчера гледах брошурата на Карфур, има много неща на повече от приемливи цени, в момента има промоция на голям пакет Памперс за 19.99 + подарък детско халатче Памперс + чанта Памперс
Аууу, как съм се прецакала значи, точно днес купих 2 пакета Confused

Venilove, голяма терца е баба ти, направо с глас съм се смяла Joy

# 59
  • Мнения: 53
Хммм, Веси, ами за това си заслужава да ходим и ние  newsm78 Аз купувам от Хит Памперс 4+ (66 броя) за 22лв някъде. Без подаръци  Crossing Arms
Цвета, мерси за инфото  bouquet
Дано не са свършили до утре, че те повечето вериги пускат малки бройки, колкото да зарибят и като отидеш - рафта празен, ама си купуваш нещо, колкото да не е без хич, дано тяхната фирмена политика е по-различна, че от циганиите на Кауфланд ми е писнало...

Общи условия

Активация на акаунт