Перла: Хубав, по-хубав, най-хубав - Къванч! - Епизод 33

  • 35 229
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Мимолка,това което съм написала в темата за Забранена любов така ми се иска с вас да си го коментирам,но никой нищо не казва и за това мълча.Защото много се възмущавам от поведението на героите във филма имам нужда да споделя и пиша там.

с удоволствие Simple Smile

аз там се чувствам не на място ,а  и не съм следяла филма, но като цяло от коментарите ми е ясно всичко.
Перла пасти да яде спрямо интригите,втрещих се от това което прочетох там.Миличка имам един въпрос-нали Андан/не знам така ли беше името му/даваха,че гледа видеото когато Б. И Б. правят любов във вилата,значи той знае за връзката им,не го разбирам?

# 61
  • "Перла"
  • Мнения: 1

Лаф за  да става , Синя лагуна е готова и  резила от нескопосаните си опити да преодолава.

ама и ти каза нещо Mr. Green

# 62
# 63
# 64
  • Мнения: 0
sinq laguna  по повод това което си написала  за ролята на К.Т. в "Забранена любов",ако продължава да играе такива роли и т.н. та да добавя,ако и С.Й. се включи в някоя роля на лесбийка,както нямала нищо против да изиграе,ще ни иде цялата романтика по двамата Mr. Green
 


Дано не се окажат  чак толкова амбициозни,че да мога да им се радвам по-дълго време.  

# 65
  • Мнения: 0
Ето ме и мен. Heart Eyes
Тези движещите се снимки ми докараха сълзи от смях!!! rotfImbo
Невероятни сте!



Енгин бил влюбен и бригадира се завтече да го бие...

# 66
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Голям миш-маш от Перла и Забранена любов. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 0


с удоволствие Simple Smile

аз там се чувствам не на място ,а  и не съм следяла филма, но като цяло от коментарите ми е ясно всичко.
Перла пасти да яде спрямо интригите,втрещих се от това което прочетох там.Миличка имам един въпрос-нали Андан/не знам така ли беше името му/даваха,че гледа видеото когато Б. И Б. правят любов във вилата,значи той знае за връзката им,не го разбирам?

Това съм го пропуснала.Не мисля,че знае,но май е на път.Разбира ,че скъпоцинната му отново е направила аборт и не остава доволен.

# 68
  • Мнения: 0
Този който е правил миш-маша има моите поздравления!Добре му се е получил!

# 69
# 70
  • "Перла"
  • Мнения: 1
sinq laguna това е от първият сезон.Аз само това съм гледала-това беше сцената,заради която глобиха екипа на филма,после дойде уточнението,че между тях е имало възглавници.Та даваха един младеж,който сега е много болен да ги записва на видео и после дъртият го гледа.Както и да е,по нататък ще разбера.Трябва да го потърся. Simple Smile
Исках да видя за какво беше целият този шум Mr. Green/глоби,глупости/

# 71
# 72
  • Мнения: 0
Не ,не.Бешир -младежа прави видео и решава да го прати,но след това се разколебава заради Нихал-нали е влюбен в нея.Видеото по погрешка попада в ръцете на Нитхат/съпруга на сестрата на Бихтер/,но Бешир успява навреме да си вземе записа след което го унищожава.

# 73
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Не харесвам тези крайности,някак си чужди ми са,може тук много да ни дразни героят,но всъщност показват една много красива любов,може в момента много да греши,но някак си идва момента в който му прощаваш,а там е пълно с аморал,пошлост,безумни гадни взаимоотношения,съжелявам,но не са мой тип персонажите.Няма страна на която човек може да застане.Труден филм.

# 74
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Не ,не.Бешир -младежа прави видео и решава да го прати,но след това се разколебава заради Нихал-нали е влюбен в нея.Видеото по погрешка попада в ръцете на Нитхат/съпруга на сестрата на Бихтер/,но Бешир успява навреме да си вземе записа след което го унищожава.

Хиляди благодарности.Може би съм гледала фрагменти от следващият епизод и  е било микс и съм се заблудила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт