ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Елегантни и чаровни! /тема 7/

  • 24 985
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 608
Григори, късмет и от мен за майчето ти!  Hug

Поздравления за детето   bouquet
Отивам да местя багаж от стаята, която почва ремонт..Ох, знам че резултата ще е хубав, ама началото е винаги толкова тежко.

# 721
  • Мнения: 2 155
Моля,Благодаря,все сте на маса!Да ви е сладко! newsm74

# 722
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Привет  Hug Нещо не ми остава много време да пиша, но ви чета. Heart Eyes
grigori, браво на момчето   bouquet, а за майчето огроооомно стискане на палците и много късмет. Flowers Four Leaf Clover
Боя за коса гледам сте обсъждали. Аз съм с над 80% бели коси. Откакто открих био-боята обаче съм супер доволна. Много е покривна, издържа си без проблем един месец (после ща не ща трябва да боядисвам, че бързо ми расте косата) и освен това е без амоняк, без парабени и без разни други гадории.
Ето я, за който се интересува http://www.biolifecosmetics.com/index.php?pgs=00000000005

Гледахме Робин Худ, пуснаха ли го в БГ вече?

Ммм, дааа. Преди няколко страници в темата дори горещо го препоръчах. Peace

# 723
  • Мнения: 123
Белла - толкова рядко сме на маса,брой го за инцидент  cheers
Добре,че имаше повод и то юбилей,та да се видим всички....
Лулумба, аз съм с къса коса.Ако инвестирам в боята,ще мога ли да я плзвам на два пъти?
Изглежда ми добра,ама не ми се дават толкова парички като няма да я използвам цялата newsm78
А и ми предстоят още два рожденни дни на племенниците,единия си поръча Драколандия/каквото и да е това/,а другия иска нова футболна топка,ама ако може да е с лого на Манчестър....що ли ги питах Laughing

# 724
  • Мнения: 608
Темата ни е пак към края. Бих отворила нова, но това професионално изпълнение, което прави Лейди изобщо не мога  Embarassed Някоя от професионалистките- журналистки не е ли навита?

# 725
  • София
  • Мнения: 1 634
Здравейте момичета!

Gregori
, поздравления за момчето! Все така да ни се хвалиш с успехите му!
За мама - много силно стискам палци и вярвам в късмета й!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

В неделя имахме 'осмокласна' среща - мнооого готино беше!  Hug
Може и от тази тема да си направим!

Елинор, нали сме до 50 стр  newsm78
Ако иска някоя от вас, момичета, или от журналистките - моля!  Hug
Ако не - ще се опитам пак аз   Mr. Green

За боята за коса
- нали ви и писах, че след като се разведох и спрях да побелявам  Hands Clap Joy
Та съм с едни шампоан-оцветители  Thinking
Гледам боята на lulumba,.. Аз съм с ей такава дълга коса и ползвам 3 пакетчета от оцветителя в момента,.. Ако трябва да взема 3 и от тази,.. Sneaky

# 726
  • Мнения: 7 161
Напоследък не ми се пише, но ви чета!   bouquet
Лейди, страхотна коса. Peace Забелязах я още на срещата.
Григори, дано всичко с мама е наред! Hug

На мен нови теми не ми се пускат, освен ако не държите на оформлението на първи пост.
Лейди , не омаловажавам трудът ти за това темата да е добре оформена, но и не държа на това.
След като минем на втора страница, аз никога не се връщам назад да чета, а пък в предишните теми съвсем.
В този смисъл ми е все едно как ще изглежда първи пост и дали ще има линкове към предходните теми.
Успешен ден! Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 1 634

Лейди , не омаловажавам трудът ти за това темата да е добре оформена, но и не държа на това.
След като минем на втора страница, аз никога не се връщам назад да чета, а пък в предишните теми съвсем.
В този смисъл ми е все едно как ще изглежда първи пост и дали ще има линкове към предходните теми.


Фран,   Hug така е, но все пак когато някой нов ни намери и отвори темата, започва от първа страница Simple Smile Та е добре да сме представителни  Mr. Green 
А това да има линк към старите теми,  Thinking гледам, че е нещо като традиция във форума , не че съм с голям опит  Joy

# 728
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Здравейте,кукли! Hug Снощи се завърнахме от София.Изкарахме си екстра и даже времето не ни притесни!Покрай концерта на Ейсидисито,и на цирк ходих и на лунапарк бях.Малко ми дойдоха в повече тия последните забавления,ама няма начин.В името на Нинджата..мама слуша и изпълнява. Wink
Григорий,всичко да е наред с майка ти.Браво за постигнатите резултати на наследството ти!
Точно в момента много ме домързя,та отивам да полегна и заради вас Hug

# 729
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Лейди, страхотна коса имаш!  Peace Не за дължината говоря, а за качеството. Peace А ти защо я минаваш цялата с шампоан-оцветител? Thinking Майка ми като беше с дълга коса си боядисваше само корените. И така хем поддържаше еднакъв цвят, хем успяваше с боята. А тя имаше наистина дълга коса - 164 см. Ако трябва цялата да я боядисва, сигурно един вагон боя щеше да отива. Crazy
Моля, Благодаря, боята става за къса коса. В момента майчето ми е с къса коса и я ползва на два пъти. Шишетата са от вида, който позволява затваряне, тоест не се режат.
С темата няма да успея, заради липсата на достатъчно време. Не е лошо да е оформена по-хубаво, защото е отваряща все пак. Thinking

# 730
  • България
  • Мнения: 2 164
За боята за коса[/b] - нали ви и писах, че след като се разведох и спрях да побелявам  Hands Clap Joy
Lady-B , ти си действала генерално - премахнала си дразнителя!  Joy Joy Joy

# 731
  • София
  • Мнения: 2 849
Здравейте и от мен! Крия се, признавам, защото още не съм свалила снимките от Румъния. Или по-точно мъжът ми ги свали на лаптопа си и ...си останаха там. Embarassed

Да ви се похваля - задачите от миналата седмица ги свърших на мах. Взех важен изпит, записах детето в градината, свърших огромна по обем работа в службата и...удържах една морална победа, която означава много за мен.

Сега ще почета вие какво сте писали и ще коментирам.

# 732
  • Мнения: 2 155
Браво Клер! Peace
Спотайваш се ти за Румъния!Напиши няколко реда за маршрута!
Радвам се,че в неделя сте си изкарали страхотно - БГ "МАМА" е фактор в живота ни!
Ето едно предимство на интернет!
Колкото до нова тема - интересувам се от написаното и пишещите,другото ....!

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 820
Добре че е форума,  за да знам колко дълга е косата на Лейди,тя е с толкова въздействащо присъствие, никога не съм я поглеждала в гръб, newsm78 може би защото цветята нямат Wink
Клер   bouquet

# 734
  • Мнения: 1 568
Боядисах се  Joy
В момента се уча да не се стряскам като минавам покрай огледало  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт