АВГУСТинче вече лази, а на мама и е все по-трудно да го пази ... тема № 16

  • 22 927
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 72
Привет на всички  Hug

Честити месечинки на порасналите бебчовци  bouquet и на Ивуша честит племеник вчера се замотах и не писах а имах намерение Simple Smile-да ви е жив и здрав и много да ви радва Heart Eyes

Янче много добре звучи тази тортичка, записах си рецептата само да видим кога ще се наканя да я пробвам Wink.Много кофти тръпка е това с кръста бързо да ти минава и да не ти създава по-големи проблеми thumbsup
Амбишъс айде честито завършване  bouquet, сега го удряй само на разходки със Савана
Хари-може като и се покаже зъбчето да си е както преди, но и да се отбие както и ти самата казваш важното е че сте се кърмили толкова много време Peace

Ей значи как се извъртат нещтата-преди се притеснявах че Али яде по-големи количества пюрета, а пък сега с голям зор яде по 100-150гр, даже някой път и по 60-80гр, почва да се върти да мрънка, само я гоня с лъжицата,че и в паяка я слагам понякога да се занимава с нещо пък аз да пъхам като зяпне.Даже виках днес на мъжа да и давам 2-3 дни само кърма да видим дали ще и се възвърне интереса към другата храна newsm78.А пък сутрин с какво да я храня не знам-попарата не и допада особено, хапне някоя лъжичка и до там, днес и направих кус-кус със сирене и масълце,ами същата работа.Надявам се да хареса кисело мляко с бисквити и това да ни е спасението, само да вкарам киселото мляко и ще и кажа аз на Али smile3508

Ние днес направихме една разходка в МОЛ-а в СЗ и си купих едно спортно панталонче,много му се кефя,стои супер Grinning, а пък това време ме изумява-сутринта пекнало едно слънце,топло, няма вятър, даже си мислех да ходим на разходка следобед навън а не из магазините, НО като отидохме до МОЛ-а така заплющя, не можем да излезем от колата, шантава работа.

Айде лека ви нощ  smile3524

# 706
  • София
  • Мнения: 22
Привет момичета, сега се прибираме и преди лягане да намина да видя какво става из форума Simple Smile Бяхме с приятели на боулинг. Изкарахме си страхотно Simple Smile Толкова обичам тази игра, направо не ми се тръгваше Simple Smile.

Янче, тортата ти изглежда страхотно, ще си сейвна рецептата и скоро и аз ще опитам да я направя. Като прочетох за баща ти се сетих- преди седмица може би правих сладкиш с майонеза. Никой не ми повярва, че съм сложила майонезата вътре и си мислеха, че се шегувам Simple Smile. На пръв поглед някои неща изглеждат доста странно в комбинация, но пък резултата е супер.
 Поздравления за постигнатите резултати Peace А снимките ви с Терпсихора и малките сладурковци са много хубави. Алекс и Анди са уникални сладури   bouquet

Лилия лилия, аз също като другите момичета за първи път чувам за бебе и стрии  #Crazy Може би е суха кожа, но най-добре да си го види специалист.

Амбишъс, честито завършване. Пожелавам ти много бъдещи успехи и все нагоре  Hug

За храненето- ето и нашата схема Simple Smile
6.00-7.00- мляко
10.00-10.30- мляко, попара или кус-кус
13.30-14.00- зел./месно пюре
17.00-17.30- каша, плодово пюре
20.30-21.00- мляко

Лека нощ и хубави сънища на всички!
  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 781
iana_vd, Lidiya_81 и 0 Гости преглежда(т) тази тема

Ееее Лиде поне не съм сама тук  Joy Алекс иска някой да го друса и да спи,а не ме пита мен спи ли ми се  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 15
Лиде,ми щом трябва,ще се поработва от време на време,няма начин Hug
Хари,ми кво да ти кажа,явно си му стига плодовото пюре щом не се буди нощем за ядене и на тая схема е качил 750гр. за месец. Rolling Eyes,а и аз никога не съм го карала да прави нещо на сила,още от бебе си определя сам режима на хранене Peace

# 709
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Честита месечинка на Макси на Лидия! Да е живо и здраво детенце и палаво момченце!  Hug  bouquet

Момичета - мерсаж за честитките по случай завършването...и аз съм много щастлива, чувството, че нямам нещо за учене  не го бях изпитвала от доста време. Да ви се връща (на тези, които искат!).

Румик - голямо момченце си имаш, даже и колата кара с тати вече!  Laughing

Хари - дано да е от зъбчето това отказване да суче, знам, че искаш да кърмиш още, но дори и да е отбиване, то детето си знае, ти не се тормози, защото си направила най-доброто, да я кърмиш до сега!  Hug

Жижин - аз попара не давам, но Савана закусва овесени ядки с масло и сирене сутрин. Пробвай, ако искаш. Според мен това с неяденето е период и ще отмине, ние бяхме така, аз бях споменала тук, но се оправихме (да чукна на дърво)! Дано и при вас е така.

Мариелка - много е приятно да се излезе така вечер на любимо нещо, ние с мъжа ми не сме го правили сами, все водим малката с нас, за компания... Laughing

Г-ца Кобрети - аз знам, че дълго време след като се спре да се кърми може да излиза по-малко кърма от гърдите! Според мен, ти щом си била с малко кърма, би трябвало да си окей, но аз бих посетила мамолог след известно време!


Момичета, научих Савана да казва ''боц'', много лесно стана, много е сладка като го прави!  Blush  Blush


Пожелавам ви приятен ден!

# 710
  • Мнения: 1 569
Хайде да кажем едно ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на скъпата ни щура Ивуша! Аз й честитих във фейса, но и тук ще го напиша! Честит рожден ден, Ивушо! Да си все така луда и да забавляваш хората! Да си здрава, обичана и мъжете вкъщи много да те слушат! Страхотен ден ти пожелавам! Simple Smile  smile3525 Хайде слагай ни за почерпка пържените картофи, едни кюфтаци с кола и да се приключва с диетите  Joy

Радвам се, че ви допада моята рецептичка. Ако усппея и с лимонената торта ще ви кажа Wink

Мен все така си ме скапва кръстът и поне засега друго не ми се пише, че ми е сдух. Хубав ден на всички!   bouquet

# 711
  • Мнения: 145
Е, айде за много години...а мойте са доста!
Янче, мерси, много си бърза...една несъвместима почерпка за теб




Почерпете се за моя ден рожден...защото кака ви днес е на плодов ден! 

# 712
  • Мнения: 338


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВКЕ!
МОГА ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ САМО ЗДРАВЕ  И МНОГО КЪСМЕТ. ВСИЧКО ОСТАНАЛО ТИ СИ В СЪСТОЯНИЕ ДА ПОСТИГНЕШ И БЕЗ ПОЖЕЛАНИЯ.

БЪДИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА,  КРЕАТИВНА, НЕВЕРОЯТНА И ВДЪХНОВЯВАЩА ЗА ВСИЧКИ НАС!


П.П. Знам ,4е оби4аш и бири4ка....а и върви с пържените картофки  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 569
Ивушо за почерпката:  smile3521 smile3521 smile3521 newsm10 newsm47 smile3508

# 714
  • Мнения: 0
Добро утро мам4ета  Simple Smile
По4ерпете се за нашата месе4инка. Моето мом4енце днес прави цели 9 месеца ... 4ак немога да повярвам как лети времето и колко бързо порастна, на мама гъбката  Laughing


   

Амбишъс благодаря, 4е си се сетила толкова рано, ама ти имаш 4асова преднина  Wink   bouquet
Руми - ама наистина има вле4ение към колите детето. Моя мъж търпение няма да проходи и да му купи малко мотор4е, атв и всякакви щуротии. В4ера формулата гледали заедно...мъжка му работа
Хари - имам клиентки, на които немога да откажа процедури. Те са ми били редовни и са ми станали близки с времето. Из4акаха ме достатъ4но и сега е мой ред да си върна жеста. А Макс с баща си, но си беше винкал и дядо и кандидат баба да му помагат Simple Smile

Ивушке - 4естит рожден ден и на теб, но не на последно място. Да радваш още дълго любимите хора около теб и да не стихва 4увството ти за хумор  Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 22
Добро утро на всички Simple Smile

Честит рожден ден, Ивушке! Пожелавам ти най-вече здраве, късмет, много усмивки, хубави мигове и всичко най-хубаво.   bouquet

Честита месечинка на Макси, да расте здраво, послушно и усмихнато детенце!

Мале, много духа днеска бре, егати студа. Сега излезнах за малко на терасата и щеше да ме отвее.  ooooh!

# 716
  • Варна
  • Мнения: 98
Ивушке, ЧРД!  bouquet Да си жива и здрава, много хубави мигове с Дари и много пържени картофки!  bouquet


Аз нещо не смогвам с писането, с това неспане на Дария и разходки по цял ден не ми остава много време.

Амбишъс, честито дипломиране!  bouquet Хайде сега се отдай на заслужена почивка. Дано скоро и Савана израсте този период и да си съвсем спокойна.

Янче, като прочетох за тази морковена торта и не бях много очарована Grinning, някак си не мога да свържа моркови и торта, но ще взема да я направя да видим какъв вкус ще има. Браво за свалените килограми, продължавай в същия дух.  bouquet

Лиде, честита месечинка на Макси!  bouquet

Оффф, мойта пак се размрънка, ще ставам.

# 717
  • Мнения: 219
Ивушкеее, честит рожден ден, още мнооооооооого пъти по толкова да направиш, и все такава да си останеш   love001

Янче, аз нали правих 90 дневната бе, ама 10 дена преди края я спраях, че мн празници ми се събраха и нещо не издържах. А и не бях най стриктна, с оправданието за кърменето Simple Smile Свалих 5кг де, ама пак почнах да качвам нещо  Tired Иначе тая зелева не е само зеле, има си морков, чушка, подправки, дори и праз. А и не се яде само супата, а всеки ден нещо определено. Та за 7 дена не мисля, че ще лиша Миташки от нещо или пък ще ми секне кърмата, стига да ми хареса тая супа де. Виж да беше таратор.... То за тия 7 дена дали и 2кг ще сваля, ама поне да закова на 55кг, пък може да почна упражнения в къщи, че не се понасям вече, особенно като знам каква кльоща съм била и сега ми е много терсене. Взех да се чудя, дали пък като спря да кърмя, няма пък да си вляза в моята си кожа и да отслабна без диети  newsm78, ще ми се, ама я по-добре да се стягам аз, не само да се надявам  Joy
Амбишъс, забравих и аз да ти честитя. Много е готин този момент, чувстваш се горд от себе си (а пък с бебе съвсем). Пожелавам ти и аз много професионални успехи  Hug

# 718
  • Мнения: 48
Здравейте момичета!
Честит рожден ден Ивушке да си жива и здрава, късмет усмивки и много любов!

Лиде честита ви месечинка! Да сте здрави, послушни и папкащи!  bowuu
Амбишъс честито завършване! Желая ти успешна реализация!   bouquet

Ето ни и нас на 9 месеца  Joy

# 719
  • Варна
  • Мнения: 98
Дарито спи вече един час, баси кефа. newsm68 newsm44

Забравих да ви кажа, нали преди време си мислех че направи реакция от пуешко и царевица, сега реших пак да пробвам и нямахме проблеми, даже и правих кисел bowuu  chef, това дете ме изумява какви буламачи яде, бях и накиснала овесени ядки от вечерта, но явно водата е била повече, стана едно такова воднисто и така без нищо друго да добавям го яде ooooh!, друго, което пробвах е от тези оризовите бисквити ги залях с вряла вода и се опитах да ги пасирам, но нещо не станаха, стояха като на части, добавих плодово пюре като си мислех че няма да го яде и него го омете Crazy, много е яко като яде всякакви гадости Mr. Green.

Мхристова и Александра ли си стои стабилно на краченцата? Май на тебе ми прилича, не че съм виждала мъжа ти де. Grinning

Да ви питам две въпросчета Grinning:
1. Докога смятате да мажете кожата на бебенцата с лосиони/кремове?
2. Мажате ли дупенцата на бебета след всяка смяна на памперса и ако да докога мислите да го правите?

Общи условия

Активация на акаунт